Rogucki: "Macie głosy jak gitary elektryczne!"

170
Podziel się

Nowa edycja "Must be the music" nadal trzyma wysoki poziom?

Rogucki: "Macie głosy jak gitary elektryczne!"

W niedzielę Polsat wyemitował trzeci odcinek Must be the music, w którym o szansę na wielka, muzyczna karierę walczyło aż 18 uczestników. Pośród rywalizujących ze sobą znaleźli się zarówno soliści, jak i zespoły. Jak na razie trudno wyłonić zdecydowanych faworytów i trzeba przyznać, że poziom show jest dość wysoki.

Jako pierwsi na scenie stanęli muzycy z grupy Saltbeats z Trójmiasta, którzy wykonali nieśmiertelny hit Podaruj mi trochę słońca. Odświeżona wersja starego przeboju spodobała się jurorom i zespół dostał cztery razy "tak". Kolejny przed widzami stanął Paweł Wieliczko, który zaspiewał Elvisa Presleya Blues suede shoes. Wokalista spodobał się wszystkim oprócz Piotra Roguckiego, który powiedział:

Spróbowałeś swoich sił, ale szukamy tu ludzi, którzy wiedzą, jak pokierować swoim życiem jako artysta.

Sporo entuzjazmu u widowni oraz pochwały od sędziów wywołał występ Weroniki Sury, która nie zaśpiewała, ale zagrała na akordeonie. Elżbieta Zapendowska otwarcie przyznała, że "dawno nie słyszałam tak dobrego wykonania klasyki na akordeonie". Talent Weroniki sprawił, że zobaczymy ją w kolejnym odcinku. Wiele szczęścia miała grupa Herson z Olsztyna. Początkowo ich występ nie zachwycił Roguckiego i Sztaby, którzy jednak po wysłuchaniu wokalisty zmienili swoją decyzję na pozytywną.

20-letni Mateusz Kowalczyk z Wrocławia porwał się na wyjątkowo trudny kawałek i zaśpiewał Non, je ne regrette rien z repertuaru Edith Piaf. Nie udało mu się do siebie przekonać jedynie Zapendowskiej, która powiedziała:

Mateusz, mimo, że dałam Ci nie, masz zdolności wokalne i power. Niech to będzie takim psztyczkiem w nos, by Cię zachęcić do lepszej pracy.

Do kolejnego etapu przeszła także Katarzyna Świątczak, a także Jakub Zajączkowski, którego najostrzej potraktowała Kora. Zdaniem jurorki wokalista "bełkotał". Udało mu się jednak dostać szansę na poprawę w kolejnym występie. Kolejni na scenie pojawiły się wokalistki z zespołu Warmia Folk.

To nie wszystko, że wzbudzacie fantastyczne emocje. Dziewczyny, macie głosy jak gitary elektryczne. Element hip-hopu również super – powiedział o ich występie zachwycony Rogucki.

Zupełna zmianę klimatu zaproponowała grupa Abraxas Quartet, która przy akompaniamencie pianina i wiolonczeli wykonała standard jazzowy Blue moon. Oczywiście zgarnęli same pozytywne opinie i otrzymali cztery razy "tak". Podobne emocje wzbudziła bardzo oryginalna artystka - Joanna Hołubińska . Wokalistka zaśpiewała utwór Janis Joplin. Jurorzy zadecydowali, że w kolejnym etapie o wygraną walczyć będą także duet nastolatków Peterbeth, grupa Workplace oraz zespół Parovoz. Zdecydowanie Korze, Zapendowskiej, Sztabie i Roguckiemu nie spodobał się wykon zespołu Cliver.

Ja bym wam dała nawet tak, choreografia super, ale śpiewacie okropnie – powiedziała muzykom disco polo Zapendowska.

Sandra Pyszka z Poznania nie przypadła do gustu Korze, ale od pozostałych sędziów dostała pozytywne opinie. Bardziej spodobał się wszystkim występ 42-letniego Piotra Tymińskiego, który fenomenalnie zaśpiewał Ave Maria Michała Lorenca. Jako ostatni wystąpił To 24-letni Daniel Nitecki, który zdołał przekonać do siebie trójkę sędziów.

KOMENTARZE
(170)
gość
6 lat temu
i co w związku z tym? I tak to wszystko to jakaś farsa. Poza tym wnerwiające jest to, że w tym kiepskim programie występują dzieci - totalna klapa, nie wspominając o co drugim występie z discopolo... Strata czasu to oglądać
gość
6 lat temu
i tak malo kto to juz oglada, ktora to juz edycja? 7. i ciagle to samo i to samo... nuda. Zaraz bedzie 20 edycji, przescigna zalosne tance z gwiazdami ktore polsat ukradl, zlodzieje - swiadczy to o nich
gość
6 lat temu
Trochę irytujący akurat w tej konretnej roli
gość
6 lat temu
Dlaczego faceci dalej noszą wąsy ? Ohyda.
gość
6 lat temu
Lubię jak Pudel wrzuca niusy chaotycznie, nie o ustalonej porze. Można napisać normalny komentarz, przeczytać sensowne wpisy. Tak to kolumna "pierszyyych".
Najnowsze komentarze (170)
fitflops sing...
4 lata temu
fitflop walkstar sale fitflops singapore outlet
barbour jacke...
4 lata temu
barbour jackets uk sale outlet barbour jackets sale
genuine ugg b...
4 lata temu
discount ugg boots uk genuine ugg boots
discount barb...
4 lata temu
barbour jackets sale discount barbour jackets outlet
discount barb...
4 lata temu
discount barbours online discount barbours online uk
buy fitflop o...
4 lata temu
where to buy fitflop singapore buy fitflop online singapore
fitflops sale
4 lata temu
mens fitflops sale fitflops sale
buy fitflops ...
4 lata temu
fitflop online buy fitflops online
fitflops sing...
4 lata temu
cheapest fitflops fitflops singapore where to buy
fitflops sale...
4 lata temu
fitflop online fitflops sale clearance
fitflop clear...
4 lata temu
fitflop cheap fitflop clearance
http://bootsc...
4 lata temu
discount uggs boots
birkenstock o...
4 lata temu
cheap birkenstock sandals birkenstock online sale
asics singapo...
5 lata temu
asics running shoes asics singapore online store
...
Następna strona