Trwa ładowanie...
Przejdź na

Moro PRZEGRA "Taniec z gwiazdami"?

513
Podziel się

Przyjęła rolę u konkurencji. "Jaki interes ma teraz Polsat, aby lansować gwiazdę TVP 1?"

Moro PRZEGRA "Taniec z gwiazdami"?
bCyXJIOJ

Joanna Moro planowała udziałem w Tańcu z gwiazdami odbudować karierę, której zaszkodziła kompromitacja w Opolu. Jej wykonania Człowieczego losu Anny German nie dało się obronić. Osoby z branży muzycznej publicznie prosiły aktorkę, żeby już więcej nie śpiewała. Moro, która miała gotowy materiał na płytę i planowała wkrótce ruszać w trasę koncertową, bardzo się tym zmartwiła.

Liczyła, że zajęci jej popisami tanecznymi widzowie zapomną o Opolu. Rzeczywiście tak się chyba stało. Występy z Polsacie traktuje jak ciężką pracę i szansę na duże pieniądze. Jak ujawnili w miniony piątek Aneta Zając i Stefano Terrazzino na filmiku z przygotowań, Joanna nawet nie próbuje udawać, że traktuje to jak zabawę.

Jednak, jak informuje Super Express, właśnie straciła szansę na wygraną. Nie dlatego, że udało jej się zniechęcić do siebie widzów. Chodzi głównie o to, że zdecydowała się przyjąć główną rolę u konkurencji.

bCyXJIOL

Polsat zapowiedział Moro, że jeśli wygra, może liczyć na własny serial. Ale Jedynka poszła o krok dalej i zaproponowała jej konkretny tytuł. Chodzi o opuszczony przez Julię Pietruchę serial Blondynka. W programie Świat się kręci aktorka potwierdziła, że przyjęła propozycję telewizji publicznej.

Cieszę się bardzo. Czytałam cały scenariusz. Jest bardzo ciekawy - opowiadała w programie.

Zdaniem osoby z produkcji Tańca z gwiazdami, to przesądza sprawę finału.

Jaki interes ma teraz Polsat, aby lansować gwiazdę TVP 1? - pyta. Może dostać teraz bardzo skomplikowane układy choreograficzne, nie może liczyć na przychylność jury.

bCyXJIOR
bCyXJIOS
bCyXJIPm
KOMENTARZE
(513)
gość
6 lat temu
nie lubie jej. ma parcie na szklo
gość
6 lat temu
nie rozumiem jak można na nią głosować
gość
6 lat temu
Niech przegra, wszędzie się pchała żeby tylko było o niej głośno.
bCyXJIPn
gość
6 lat temu
Sami uczstnicy mówili że ZA SERIO traktuje ten "konkurs" i tak potem żadnej kariery większej nie zrobi... widać jak leci na KASE!!!
gość
6 lat temu
wszystko ustawiane!
Najnowsze komentarze (513)
6 lat temu
"Hey" says your boss, "Isn't the workplace PABX on the fritz? How're you able to dial in and setup the conference?""Easy, boss, my iPhone has got it all settled""I should get a single specific of those" he says "I heard they are able to pretty much do everything"."Quite much" you say, as you finish up the contact. o/index/8-211325
6 lat temu
Many teens decide to get one Air-soft gun because it shoots at a lot greater speed in comparison to PaintBall guns. Even the pellets of Air-soft guns tend to be less expensive than PaintBall pellets. Parents decide to get PaintBall guns, given that they are far better to use. This is actually the only reason PaintBall guns have popular on the market. And while in the defense development, Air-soft guns are preferred as they are cheap and fewer dangerous in comparison to original military guns. The Air-soft guns looks more regal and original in comparison to PaintBall, that is one far more reason why children decide to get them.Airtel Digital Tv Versus. Tata Sky- Which Utilizes Technology Developments
6 lat temu
AdministratorA Championship Trophy Is Seriously A Memorable Present To Are Proud Of
gość
6 lat temu
jakiej twarzy? Cała jej twarz to otwór gębowy.!!!!!!!!!!!!
mona
6 lat temu
Zajac okropny sztucznie wyuczony
mona
6 lat temu
wygrala tandeta a profesjonalizm przegral
gość
6 lat temu
Była świetna i o niebo lepsza od Zając , która na siłe lansowano
gość
6 lat temu
jasne, że program jest ustawiany. fanom narcyzowatej moro żal tyłeczek ściska a pudelek szuka sensacji, większej liczby odsłon i komentarzy.
bCyXJIPf
gość
6 lat temu
To ona powinna wygrać była super.
gość
6 lat temu
moro jest piękna i utalentowana dlatego polacy jej nienawidzą;)teraz grubasy żądzą haha
gość
6 lat temu
Oczywiście ,że to było ustawione już od początku,że Zając wygra.Moro jest jaka jest i niech sobie będzie ,ale pięknie tańczyła no i Kwiatkowski. Zając miała to wygrać,bo tak ustalili producenci.A Wy ludzie tylko nabijaliście kasę Polsatowi. W finale powinna być Moro i oczywiście Kwiatkowski.
gość
6 lat temu
Jakis d***l sie odezwal
gość
6 lat temu
Nie obrażajcie!
gość
6 lat temu
ja również nie lubię moro. jak na aktorkę, jest zbyt sztuczna w tym co robi.
...
Następna strona
bCyXJIPH