Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żeni się, bo chce zostać... POLITYKIEM?!

41
Podziel się:

"Teraz ma przy sobie Amal, dzięki będzie bardziej wiarygodny".

Żeni się, bo chce zostać... POLITYKIEM?!

George Clooney zapracoał sobie na opinię zatwardziałego kobieciarza bez żadnych chęci do ożenku czy nawet poważniejszego związku. Toteż gdy zaręczył się z prawniczką Amal Alamuddin pojawiło się wiele spekulacji dotyczących powodów takiej decyzji. Wśród nich znalazła się też informacja, że 53-letni Clooney... chce zostać politykiem.

Ma w planach zaangażowanie się w politykę po ślubie z Alamuddin. Ma liczne kontakty w polityce, mówi nawet, że Barack Obama jest jego przyjacielem. Będzie kandydował w wyborach na któreś z ważnych stanowisk - relacjonuje brytyjski Daily Mail, cytując przy okazji swoje źródło: Ma ogromne ambicje i celuje w wielką politykę. Chce jeszcze bardziej zaangażować się w pracę dla organizacji humanitarnych. Liczy, że dzięki temu zostanie uwzględniony w kampanii prezydenckiej demokratów w 2016 roku.

Clooney miał dojść do wniosku, że wszystko to osiągnie znacznie łatwiej z piękną i mądrą żoną-prawniczką u boku. Chciałby pozbyć się łatki kawalarza nie umiejącego wziąć odpowiedzialności za swoje czyny.

Zastanawia się, w jaki sposób może być bardziej zaangażowany - dodaje źródło. Teraz ma przy sobie Amal, dzięki której z pewnością będzie bardziej wiarygodny.

Przypomnijmy, że ślub zaplanowano na przyszły rok.

KOMENTARZE
(41)
gość
8 lat temu
On był już żonaty, więc jak może być kawalerem?!! Taki amerykański leśny dziadek..
Gość
8 lat temu
Amal jest chociazby inteligentna, poprzednie byly tylko ladne:)
Gość
8 lat temu
Znalazl w koncu kogos kto ma rowniez mozg i mysli, a nie tylko wyglada. Gratulacje Dzordz!
gość
8 lat temu
miewał kobiety bardziej urodziwe :)
gość
8 lat temu
To było do przewidzenia, a on jest gejem na 100%.
Najnowsze komentarze (41)
Gość
8 lat temu
Anal z Amal
gość
8 lat temu
Idy marcowe...;)
gość
8 lat temu
Really! Jakas przemadrzala.
gość
8 lat temu
Jak zostanie iluminatem to nie bedzie musial byc inteligntny na poczatku posluszny a jak bedzie można na nim zarobic to jeszcze musi nauczyc sie piwprzyc z kazdym i zabijac rytualnie - koszernie dzieci i mlodzież i już starość ma zapewnioną i awans tez.
gość
8 lat temu
eeeeeeee , kto by chciał starego dziada .... nawet ja po 40 stce
gość
8 lat temu
Boski George!!!
gość
8 lat temu
Anal ?
gość
8 lat temu
przechodzony dziadek
gość
8 lat temu
Ale żeś błysnęła, tandeciaro!
gość
8 lat temu
i dobrze mysli
gość
8 lat temu
Z arabką i tak nie zrobi kariery. Gdyby związał się z klanem "Kenedich'' to szanse 100%. Oni mają piękne mądre i wpływowe kobiety. Z tą co najwyżej przejdzie na islam.
gość
8 lat temu
Większej głupoty dawna nie słyszałam, przecież sam mówił, że nigdy nie wejdzie w politykę, wystarczy spojrzeć na jego film "Idy marcowe" :) Ale "zaufane źródła" wiedzą oczywiście lepiej...
gość
8 lat temu
Amal- jakie brzydkie imię
gość
8 lat temu
gej
Oferty dla Ciebie