Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aniston chce walczyć o Oscara! "Zatrudniła specjalistkę"...

118
Podziel się

Lisa Talback ma już na koncie dwie wygrane kampanie oscarowe. Uda się Aniston?

Aniston chce walczyć o Oscara! "Zatrudniła specjalistkę"...
bDgfzzsl

Jennifer Aniston zaczęła ostatnio intensywniej pokazywać się w mediach. Trafiła na okładkę Harper's Bazaar. Granicy uznali na szczęście, że nie wypada już robić z 45-letniej gwiazdy nastolatki i nie wyretuszowali jej wszystkich zmarszczek.

Wywiady w prasie, udział w programach i zdjęcia na okładkach oznaczają, że Aniston przygotowuje się do kampanii oscarowej. Eksperci z Hollywood przewidują bowiem, że czeka ją nominacja do nagrody dla najlepszej aktorki za rolę Claire Simmons w filmie Cake.

bDgfzzsn

Wszyscy zwrócili uwagę, że pokazanie przez Aniston starzenia się przełamuje jej wizerunek wiecznie młodej "Przyjaciółki". Krytycy filmowi porównują ją do Ervin Brokowich zagranej przez Julię Roberts. To rola, za którą dostała Oscara.

Dla Aniston, która przez lata kojarzona była z serialem Przyjaciele, to pierwsze wyróżnienie takiego kalibru. Celebrytka postanowiła nie zmarnować życiowej szansy i zatrudniła... ekspertkę od zdobywania Oscarów. Lisa Talback na pewno będzie odpowiedzialna za promowanie gwiazdy do końca stycznia, kiedy zostaną ogłoszone nominacje i ewentualnie później, jeżeli Aniston znajdzie się na liście.

Talback znana jest w Hollywood ze skutecznego wypromowania dwóch kampanii oscarowych dla filmów Jak zostać królem z 2010 roku i Artysta z 2011. Ekspertka od ponad miesiąca zajmuje się karierą Aniston i wysłała ją do dwóch talk show: u Ellen DeGeneres i do popularnego w USA Dr. Oz Show.

Aniston i Talback przypominają, że w Hollywood od dawna już nikomu nie chodzi o sztukę, a Oscary zdobywa się dzięki znajomościom, polityce i sprytnym kampaniom wizerunkowym. To także dowód na to, że nie wygrywają nie tylko aktorzy, ale ich świetnie opłacane sztaby ekspertów.

bDgfzzst

Myślicie, że Aniston się uda?

bDgfzzsu
bDgfzzsO
KOMENTARZE
(118)
Gość
6 lat temu
To głównie aktorka komediowa. Myślę ze nie zbyt wielkiej szansy. Ale jak ona by dostała a dicaprio dalej nie to byłoby to trochę nie halo.
gość
6 lat temu
uwielbiam Przyjaciół:)
gość
6 lat temu
ano tak się wygrywa oskara... skuteczną kampanią oskarową... nie liczy się talent, tylko jak bardzo aktor stara się o statuetkę... ciekawe czy w grę wchodzi przespanie się z szanownym jury?
bDgfzzsP
gość
6 lat temu
to kampaniami się wygrywa oskary czy talentem połączonym z ciężką pracą? mogliby chociaż udawać...
gość
6 lat temu
Wole Aniston od Angeliny i zawsze wolałam. Szkoda, że Brad wybrał tą drugą, bo jestem ciekawa jakby wyglądał ich związek :) PS. KOCHAJMY SIĘ! :):):)
Najnowsze komentarze (118)
gość
6 lat temu
Nigdy w życiu nie dałabym jej Oscara. Aktorką jest marną.
gość
6 lat temu
Bez przesady, jej cała karier opiera się na tym, że nie jest ładna, a jest zadbana i kobiety ją lubią, więc jest obsadzana w babskich produkcjach.
gość
6 lat temu
aktorka to może ona i jest ale do oscarama ku***sko daleko
gość
6 lat temu
super aktorka
gość
6 lat temu
Ervin? Chyba Erin, gamonie!
gość
6 lat temu
oby nie dostała nawet tej nominacji
gość
6 lat temu
Ona w każdym filmie gra tak samo więc za co niby ma dostać Oscara?
gość
6 lat temu
Jak ona dostanie Oscara to ta cała gala całkowicie spadnie na psy
bDgfzzsH
gość
6 lat temu
oby
gość
6 lat temu
Nie no, lubię ją, ale to aktorka raczej drugiej klasy.....
gość
6 lat temu
uwielbiam ja!
gość
6 lat temu
Kocopoł. Zawsze była nieciekawa, nieatrakcyjna i niekobieca.
gość
6 lat temu
MOŻE W KOŃCU SIĘ JEJ UDA:)
gość
6 lat temu
ervin???????? to jasnej anieli, to erin a nie ervin, nie zatrudniajcie gimbazy
...
Następna strona
bDgfzztj