Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Koroniewska NIE ZAPROSIŁA Cichopek na ślub!

259
Podziel się

Jest bardzo rozżalona. "Nawet o nim nie wiedziała. To dziwne po tylu latach znajomości".

Koroniewska NIE ZAPROSIŁA Cichopek na ślub!
bCOLoRBx

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Katarzyna Cichopek była przekonana, że się do nich zalicza. Przeżyła wielkie rozczarowanie, gdy o uroczystości dowiedziała się z gazet.

Nawet nie wiedziała, że Joanna bierze ślub - ujawnia w rozmowie z Super Expressem znajomy Cichopek. To dziwne, że po tylu latach znajomości nie zaprosiła jej na własne wesele ani nawet nie poinformowała o tak ważnym wydarzeniu.

Koroniewska i Cichopek znają się od 14 lat. To o 3 lata dłużej niż trwa związek Joanny z Maciejem Dowborem. Kasia bardzo przeżyła to, że została pominięta w zaproszeniach.

bCOLoRBz

Kasia na swoje wesele zaprosiła całą ekipę "M jak miłość", w tym także Joannę - przypomina informatorka tabloidu. Jednak ona miała wtedy roczne dziecko i do Zakopanego nie pojechała. Zresztą wtedy wszystko było między nimi dobrze. Bardzo się wspierały, więc wyglądało to na przyjaźń. Tym bardziej jestem w szoku, że do czegoś takiego doszło.

Może pocieszeniem dla Kasi będzie to, że Koroniewska nie zaprosiła nikogo z M jak miłość. Z produkcją rozstała się przed rokiem. Najwyraźniej nie wspomina jej zbyt dobrze.

bCOLoRBF
bCOLoRBG
bCOLoRCa
KOMENTARZE
(259)
zulzula
6 lat temu
Cichopek brała ślub w 2008, a Koroniewska urodziła dziecko w 2009. Trochę przekłamań w tym artykule jest...
gość
6 lat temu
Może za 2 tysiące?
gość
6 lat temu
jesli naprawdę by się tak przyjaźniły, to nie wierzę żeby jej nie zaprosiła
bCOLoRCb
Gość
6 lat temu
Ale kiedys ludzie sie ubierali... Pomysleć, ze za pare latgdy spojrzę na swoje zdjecia, to tez sie zdziwię, jak mogłam sie tsk ubierac
gość
6 lat temu
Mnie tez nie! Co za S****a!
Najnowsze komentarze (259)
OlgaPL98
5 lata temu
Cześć ja wygooglowałam myślę że fajny sklep z bielizną i ciuchami figi.co.pl. Super mają fajne kompleciki a ceny są fajne
gość
6 lat temu
ślub to jeden najważniejszych chwil w życiu dla dziewczyn , pewnie i dla Panów , stres nie pozwala nam racjonalnie spojrzeć na rożne rzeczy co zresztą jest normalne.., Opisałam moje przeżycia na tej stronie: zapraszam do lektury.
Gość
6 lat temu
No to juz mam z głowy spanie przez tydzień. Takie niusy impossible
gość
6 lat temu
Widac zs wredna s**z
nicole.r
6 lat temu
Jej wesele i jej lista gości.
mario11
6 lat temu
komentarz bardzo niskich lotów !!!!
gość
6 lat temu
i znowu pudelek wymysla aferę ;po to aby ludzie tutaj tylko pisali pisali i pisali
Matylda Voilg
6 lat temu
zawsze jest dylemat . Slub był cichy , skromny , gosci było mało .
bCOLoRBT
gość
6 lat temu
Straszne! naprawdę!
gość
6 lat temu
a to Toruńska m***a jak mogła tak postąpić,ale krzyzacy tacy są
gość
6 lat temu
za biedna jesteś Kasiu na taki melanż :D i po co był ten kredyt?
Gabriella
6 lat temu
Koroniewska to t**a baba z pod znaku blizniąt zazdrosnica jakich malo...znam takie pewnie najwiecej kolegow zaprosila a kolezanek w obawie o Dowbora kropelkę....wiecznie z tym głupim wyrazem twarzy...ja daje im z Dowborem jakies 5 lat nie więcej i znów ją zdradzi
gość
6 lat temu
właśnie taki jest showbiznes-chory, na pokaz, rywalizacja pełną parą. to ty cichopek o tym jeszcze nie wiesz?? tam nie ma przyjaciół:))
gość
6 lat temu
cichopki to dno
...
Następna strona
bCOLoRCv