Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin chciała wyłudzić 90 tysięcy?!

755
Podziel się:

Przegrała w sądzie i się skompromitowała. Po co jej to było?

Rusin chciała wyłudzić 90 tysięcy?!

Kindze Rusin wciąż mało pieniędzy. Mimo że handluje już drogimi kremami i spekuluje mieszkaniami zdecydowała się zażądać od pewnej firmy 90 tysięcy złotych odszkodowania. Które jej się zupełnie nie należało...

Lansik.pl dowiedział się, że 28 grudnia sąd oddalił pozew dziennikarki, w którym domagała się pieniędzy od Akademii Tańca M&I Sulewscy.

Rusin miała prowadzić dla nich imprezę. Dogadali się, a Kinga wyraziła zgodę na wykorzystanie jej nazwiska na plakatch reklamowych. Tuż przed podpisaniem umowy w przedsięwzięcie wmieszała się telewizja TVN, bo show miało być transmitowane w Polsacie - donosi informator serwisu. Impreza się nie odbyła, a Rusin złożyła wniosek o naruszenie dóbr osobistych i 90 tysięcy złotych odszkodowania. Twierdziła, że bezprawnie użyto jej nazwiska, bo nie podpisała żadnych papierów.

Lansik donosi jednak, że Kinga kłamała, aby zdobyć pieniądze:

Prawnicy tancerzy udowodnili przed sądem, że Rusin zgodziła się na użycie swojego nazwiska. Sąd uznał, że umowa była zobowiązująca i oddalił pozew.

Piszemy to ku przestrodze wszystkim, którzy planują współpracować z Kingą. Dobrze się zabezpieczcie na wypadek, gdyby próbowała was też w ten sposób wykorzystać. Dla pieniędzy gotowa jest zrobić naprawdę wiele. Rozumiemy, że trzeba jakoś zarobić na nowe futro z norek, ale czy warto psuć sobie reputację osoby, z którą warto robić interesy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(755)
Jzk
15 lat temu
Następna d****a. Już nei wie co wymyśleć!
gość
15 lat temu
Ludzie zastanównie się nad sobą!! Te żałosne komentarze piszą ludzie bardzo niedowartosciowani zazdrośni, chorzy z zawiści i sflustrowani!! Co wam to da ?? I tak NIC o niej nie wiecie!! A Kinga jest Z*******A i nic tego nie zmieni!! Żaden zakichany komentarz niedowartościowanej nastolatki ani kobiety ze zmarnowanym życiem, która obrażając innych czuje się lepiej!! Ani komentarz durnego pudla, który robi pod siebie!!! Kinia kotku trzymaj się i się nie zmieniaj !!!
gość
15 lat temu
pazerna s****a
gość
15 lat temu
jakie to b****o jest pazerne!!!
gość
15 lat temu
bo to ś****a bez twarz i godności
Najnowsze komentarze (755)
gość
8 lat temu
Tylko zeby wejść i skrytykować, przykre jaką Polacy mają mentalność :)
mp3-store
15 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
15 lat temu
BOŻE DAJCIE JEJ WKOŃCU ŚWIĘTY SPOKÓJ!!!
mp3-store
15 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
15 lat temu
jest lipna jak mało kto
liolr
15 lat temu
to jakies ploty, a nawet to wielkie mecyje. Kinga to rowna babka !
gość
15 lat temu
byliscie na tym procesie czy co?! Że ją tak bezpodstawnie oskarżcie!!! każdy ma jakies wady i wy tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
15 lat temu
Zapraszam na nową stronę i forum o You Can Dance: Youcandance. info. pl
gość
15 lat temu
A z Hanką Smoktunowicz to było tak: Kinga myślała, ze wykorzysta Smoktunowicz dla swoich celów co robiła bez najmniejszych skrupułów, a pózniej Smoktunowicz wykorzystała Kingę. Wart jest pac- paca a pałac - pałaca. I jeszcze do tego moralnego dna tych" kobit" używa sie słów przyjaciółka. Obydwie są takie same. Gdyby Kinga miała na horyzoncie męzczyznę, który pomoże jej zrobić karierę, postąpiła by tak samo jak Smoktunowicz, rozbiła by nie jedno małżenstwo z dziećmi.
gość
15 lat temu
Kinga Rusin to naprawdę nikt. Ani pochodzenie, ani wykształcenie, ani obycie, dno,dno i dno. Jedynie wszystkich traktuje z góry i tą bezczelnością wygrywa. Ale chyba nie tak długo. Bo wszyscy się na niej poznają.
gość
15 lat temu
Kinga Rusin to wyrachowana, zimna osoba. Każdego chce wykorzystać ile się da. Sama nie da nic w zamian. Kłamczucha. Wszyskie informacje na jej temat to jedno wielkie kłamstwo. Pilnujcie się ludzie. Każdego wykorzysta.
gość
15 lat temu
Ja tam ją lubię i podoba mi się bardziej niż Hanka!
bygi
15 lat temu
W porownaniu z Hanka, Kinga chociaz ma naturalna urode, a nie biotoks. Kinga ladniejsza:)
Życzliwy
15 lat temu
Toto "sławna Kinga " gwiazda dla ubogich niech skończy te swoje występy bo jest żenująca i po ostatnich wystepach wykończona
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie