Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siudym wściekły na Wolszczak: "Upubliczniła moją prywatną sprawę!"

136
Podziel się:

Grażyna ogłosiła na Facebooku, że aktor rozstał się z partnerką i znów jest do wzięcia... "Teraz jest mi głupio".

Siudym wściekły na Wolszczak: "Upubliczniła moją prywatną sprawę!"
bEEoKzbF

Grażynie Wolszczak bardzo zależy na tym, by jej samotni koledzy ułożyli sobie życie. Niestety, przy tej okazji zdarza jej się posuwać do niedyskrecji. W zeszłym roku zachwalała Karola Strasburgera, ogłaszając w Fakcie, że "ciągle jest męski i atrakcyjny". Zobacz: Wolszczak o Strasburgerze: "Będzie miał powodzenie u kobiet"

Aktor, który był świeżo po śmierci ukochanej żony (pochował zaledwie dziewięć miesięcy wcześniej), nie był tym zachwycony.

Ostatnio Wolszczak podobnym zachowaniem podpadła Markowi Siudymowi. Po wspólnym ognisku podczas którego wypytała go o prywatne sprawy, ogłosiła na Facebooku, że aktor rozstał się z partnerką i znów jest do wzięcia. 14 czerwca na jej profilu pojawił się wpis: Przy ognisku na imieninach Joli. Uwaga! Siudym podobno znowu do wzięcia, zilustrowany serduszkami.

bEEoKzbH

W rozmowie z Twoim Imperium Siudym nie kryje wzburzenia:

Nie rozumiem, dlaczego Grażyna Wolszczak upubliczniła moją prywatną sprawę. Przez całe życie, aż do rozwodu z drugą żoną, który miał miejsce 2 lata temu udawało mi się unikać rozgłosu w sprawach osobistych. Sądziłem, że rozwiedziemy się po cichu, ale niestety następnego dnia przeczytałem o szczegółach rozstania. A teraz to! Mam żal, że moje prywatne sprawy są upubliczniane. Owszem, to prawda, że rozstałem się z partnerką. Ale chciałbym wrócić do dobrej tradycji dyskrecji i żeby inni również mieli ją na uwadze.

Wolszczak broni się, zapewniając, że miała dobre intencje.

_**Nie chciałam wywoływać burzy**_ - zarzeka się w tabloidzie. Widziałam się z Markiem po długiej przerwie. Stwierdziłam, że świetnie wygląda, jest w doskonałej formie i warto się nim zainteresować. A teraz jest mi trochę głupio, że tak chlapnęłam.

bEEoKzbN
bEEoKzci
KOMENTARZE
(136)
Gość
6 lat temu
O, tak... DYSKRECJA...piękne, staromodne, zapomniane słowo...
ann
6 lat temu
Nie dziwie mu sieeee
Gość
6 lat temu
Lepiej nie mieszać sie w cudze sprawy !!!!!
bEEoKzcj
Gość
6 lat temu
Chciała, zeby o niej mówili... Szkoda rylko, że cudzym kosztem
gość
6 lat temu
zawsze się trafi ktoś, kto wie najlepiej, co dla kogo dobre. oczywiście przez nikogo o zdanie niepytany. mam w domu takiego domorosłego psychologa - zawsze wszystko wie najlepiej, wtrąca się do wszystkiego jak partia za prl. nikomu czegoś takiego nie życzę.
Najnowsze komentarze (136)
GośćZywiec
4 lata temu
Z nikim niemozna juz rozmawiac w tym swiecie
Gość
5 lata temu
Ale z niej papla
gość
5 lata temu
g****a troche ta Wolszczak jest, nie?
gość
6 lat temu
Nie wiem po co takie afery ? Przecież aktor jest stworzony do rozgłosu i żeby o nich gadano-dobrze czy źle-ale żeby wokół nich wrzało. Czyt: Wojewódzki, Mucha, Siwiec, Włodara ,żony hoolywood, Olejnik, itd. itp. .....i wszelkiego koloru i maści wątpliwej wartości celebryci !
gość
6 lat temu
K***a, już nie przesadzajcie, ani to plotka,ani to nieprawda. Cóż złego jest w tym że jest sobą i nic złego nie zrobiła,powiedziała tylko prawdę. Nie przesadzajcie bo gdyby mówiła nieprawdę lub opowiadała o intymnych sprawach tych facetów no to ewentualnie można by się przyczepić ! O CO TAKIE AFERY !
gość
6 lat temu
Nie dosyć, że bardzo kiepska aktorka, to jeszcze do tego g****a baba.
gość
6 lat temu
co za plotucha spod hali mirowskiej
gość
6 lat temu
Wolszczakowa stara , zramolala baba wiecznie z naciągniętym ryjem, nie mogę jej znieść.
bEEoKzcb
gość
6 lat temu
Od tego botoksu we łbie jej się poprzewracało. Naprawdę pończochy opadają jak się czyta lub słyszy co te głupie babole po 50 -ce wyrabiają. Co im się zdaje, że co lata się cofnęły. No zgoda zadbane ( bo mają kasę) ale co z tego ledwo to łazi , miny stroi, szczęki za duże( patrz: Rodowicz) gęby wiecznie otwarte. No koszmar. No i języka za zębami nie trzymają.
Gość
6 lat temu
Wolszczakowa lubi wtrącać sie w prywatne sprawy obcych mężczyzn. Lubi wypisywać smsy nie myśląc o tym jak czuja sie zony w takich sytuacjach. Stara nabotoksowana powinna zajac sie swoja rodzina.....
gość
6 lat temu
Ludzie epatujący swoimi intymnymi sprawami na portalach mają jakiś problem z sobą. Brawo Panie Marku! Czas by kwestie prywatne znów stały sie prywatne.
gość
6 lat temu
Nie rozumiem upubliczniania swoich prywatnych spraw na portalach, a już paplanie o cudzych to jest szczyt.
Teres
6 lat temu
Gra udawac trupa przestan klamac zglosze to na policje i sadu
Poland Italia...
6 lat temu
Wyglada swietnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEoKzcU
bEEoKzcV
bEEoKzcW
bEEoKzcX
bEEoKzcY
bEEoKzcD