Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pieńkowska spłaci długi dzięki występowi w "Tańcu z gwiazdami"?

81
Podziel się

Po odejściu z "M jak miłość" zajęła się produkcją teatralną. Nie był to dochodowy biznes...

Pieńkowska spłaci długi dzięki występowi w "Tańcu z gwiazdami"?
bDKmiPsl

Decyzja Małgorzaty Pieńkowskiej o wzięciu udziału w Tańcu z gwiazdami dla wielu osób była zaskoczeniem. W rozmowie z Super Expressem aktorka zapewnia, że od dawna miała na to ochotę, tylko jakoś się nie składało.

Z doświadczenia wiem, że wszystko w życiu ma swój czas. Już wcześniej dostawałam propozycję od producentów, ale wtedy ze względu na inne obowiązki i terminy nie mogłam jej przyjąć - ujawnia aktorka. A teraz tak się poukładało, że mogłam. Udział w tym show jest w ogromnym kontraście do tego, co robiłam do tej pory. Ostatnio zagrałam monodram "Zofia" w Teatrze Powszechnym, który był bardzo wymagający. Monodram jest bardzo smutny, wymagający skupienia aktora i widza. To całkowicie inny rodzaj rozrywki, a taniec wydaje mi się niezwykle atrakcyjny, by pokazać siebie z całkiem innej strony.

Podobno powód jej decyzji jest jednak bardziej prozaiczny. Prawie trzy lata temu Pieńkowska postanowiła sprawdzić, czy istnieje życie poza telenowelą. Odeszła z M jak miłość, żeby zająć się produkcją teatralną. Niestety, już pierwszy spektakl pozbawił ją wszystkich oszczędności. Pieńkowska musiała przeprosić się z producentami telenoweli i przekonać ich, by przyjęli ją z powrotem. Zostały jej jednak długi do spłacenia. Zobacz: Pieńkowska wraca do "M jak miłość"! Zabrakło jej pieniędzy!

bDKmiPsn

Nie będę głośno mówiła o swoich obawach, bo jeszcze mi się to zdarzy - zwierza się aktorka. A czego nie mogę się doczekać? Pierwszego life'a, który Polsat przewidział na 11 września. Na początek zmierzę się z najmłodszym tańcem latynoamerykańskim, czyli z cha-chą. Podchodzę do tego jak do roli aktorskiej. Zależy mi, by występ był jakąś opowieścią, a nie tylko samymi figurami.

Będziecie jej kibicować?

bDKmiPst
bDKmiPsO
KOMENTARZE
(81)
ulryk
5 lata temu
Jako blondynka- super! Łagodnie, kobieco i ładnie
gość
6 lat temu
kobieto chcesz pokazywać tak ogromną, tłustą d**ę - to obrzydliwe
gość
6 lat temu
jak się stare i grube b****o nie wstydzi
bDKmiPsP
gość
6 lat temu
A gdybym był tancerzem.... to co byś powiedziała? :D Za tę piosenkę Panią lubię;)
gość
6 lat temu
nie lubię jej
gość
6 lat temu
Głupie stare b****o, wyleci w pierwszym odcinku, bo kto ją będzie dźwigał????
gość
6 lat temu
bardzo postarzaja ja te ciemne włosy
gość
6 lat temu
niech poprosi siostre zeby jaj pomogła,jest milionerką
gość
6 lat temu
Fajnie maja Ci aktorzy... zarabiaja kupe kasy..., rezygnuja bo maja taki kaprys a pózniej wracaja i znów moga zarabiać... nie to co my zwykli robotnicy ???
gość
6 lat temu
Powinna rozjaśnić włosy. W jasnych wygląda ładniej.
gość
6 lat temu
jest dretwa ale moze sobie poradzi ....
Gość
6 lat temu
Niech siostra z Jolanta z mężem Czarneckim jej pomogą spłacić długi
gość
6 lat temu
Ta Pani w prywatnym życiu nie jest za miła. To ją Mostowiakowa miała na mysli mówiąc w radio Pogoda, że niektóre koleżanki z plany - miłe na wizji są nie do zniesienia.
bDKmiPsH
gość
6 lat temu
Nie znoszę tej pretensjonalnej c***y.
...
Następna strona
bDKmiPtj