Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda oskarża Szulim: "Moi rodzice ciężko przeżyli jej newsy. MAMĘ ZAATAKOWAŁ NOWOTWÓR"

916
Podziel się

"Tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła się domyślić, jaką krzywdę wyrządza. I to jeszcze w Boże Narodzenie".

Doda oskarża Szulim: "Moi rodzice ciężko przeżyli jej newsy. MAMĘ ZAATAKOWAŁ NOWOTWÓR"
bCPKUmPV

Zbliża się termin kolejnej rozprawy z powództwa Agnieszki Szulim o pobicie jej przez Dodę w chorzowskiej toalecie. Nikogo nie zdziwiło oskarżenie Agnieszki, bo w przeszłości Dorocie już się zdarzało rozwiązywanie konfliktów za pomocą pięści. Niektóre są nawet udokumentowane. Zobacz: "ZOSTAŁEM POBITY przez DODĘ! Była POD WPŁYWEM ALKOHOLU!" (Mamy wideo!)

W rozmowie z magazynem Flesz Doda nie próbuje nawet zaprzeczać, że taka sytuacja miała miejsce. Tłumaczy tylko, że miała prawo tak się zachować, bo przez Szulim... jej mama zachorowała na raka.

Nie znałam jej i nie obchodziła mnie do momentu, gdy zaczęła publicznie obrażać moich rodziców i śmiać się z wypadku, po którym znalazłam się w szpitalu - komentuje piosenkarka.

bCPKUmPX

Chodziło o ujawnienie przez Szulim faktu, że ojciec Dody ma nieślubną córkę, żyjącą na skraju ubóstwa, którą się nie interesuje i stara się płacić jak najmniej na jej utrzymanie.

Po publikacjach na ten temat Dorota obraziła publicznie mamę 13-latki. Dziewczyna podobno bardzo to przeżyła. Trudno się jej dziwić. Przypomnijmy: Doda o matce 13-letniej siostry: "ROZŁOŻYŁA NOGI! Ma, czego chciała!"

Jak wyjaśnia teraz Dorota, to jej rodzice ucierpieli przez ujawnienie tej wstydliwej tajemnicy. Twierdzi, że przez programy Szulim w TVN-ie jej rodzice mają problemy ze zdrowiem.

bCPKUmQd

Moi rodzice ciężko przeżyli te newsy w jej programie - ujawnia Rabczewska. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła się domyślić, jaką krzywdę wyrządza. Po co aż 5 programów o nas i to jeszcze jeden w Boże Narodzenie?

_

bCPKUmQe

_

bCPKUmQy
KOMENTARZE
(916)
gość
5 lata temu
Jedna warta drugiej.
Gość
5 lata temu
A moze to jednak jej ojciec najbardziej ich skrzywdził ?! e nie jednak Szulim zrobiła dziecko kochance, na które teraz nie loży ;DO
bebe
5 lata temu
Święta lodzia...;/
bCPKUmQz
gość
5 lata temu
wiekszej bzdury nie slyszalam. haha gdyby to tak dzialalo jai wiele innych osob juz dawno powinni w piachu lezec... glupota gorsza od ciemnoty
gość
5 lata temu
a jak sie czuje ta co rozłozyła nogi,jak doda zniewazyła ? to nie mogła tamta zachorowac ani jej siostra tak potepiona za co?doda to wulgarna zła słabo wykszt osoba,radze troche podszkolic sie ,nie przepadam za szulim ,ale jest inteligentniejsza,rozenek tez zaraz powie doda ze za maz nie wyjdzie przez małgosie,ktora tez obraza a małgosia jej nie
Najnowsze komentarze (916)
gość
5 lata temu
Wady Polek ciąg dalszy.Polki niestety oprócz innych pomniejszych wad typu:nieświeży oddech, śmierdzące stopy, brudne włosy itp. mają jeszcze jedną wadę która mnie szczególnie mierzi.Otóż Polki nie golą 0dbytów.Miałem okazję być ostatnio w Czechach i wszystkie poznane prze zemnie Czeszki miały gładko ogolone 0dbyty.Gdy opowiadałem im jak z tą sprawą jest w Polsce z początku nie wierzyły a potem śmiały się do rozpuku z tego średniowiecza.Apeluje do Polek:weźcie się w końcu za siebie.Bo to naprawdę niskie i poniżej wszelkiej krytyki żeby się tak zapuszczać.
gość
5 lata temu
Wady Polek ciąg dalszy.Polki niestety oprócz innych pomniejszych wad typu:nieświeży oddech, śmierdzące stopy, brudne włosy itp. mają jeszcze jedną wadę która mnie szczególnie mierzi.Otóż Polki nie golą o***tów.Miałem okazję być ostatnio w Czechach i wszystkie poznane prze zemnie Czeszki miały gładko ogolone o***ty.Gdy opowiadałem im jak z tą sprawą jest w Polsce z początku nie wierzyły a potem śmiały się do rozpuku z tego średniowiecza.Apeluje do Polek:weźcie się w końcu za siebie.Bo to naprawdę niskie i poniżej wszelkiej krytyki żeby się tak zapuszczać.
gość
5 lata temu
Ja też po ciężkim stresie walczyłam z nowotworem piersi
gość
5 lata temu
tylko matka Dody się tym nie przejmowała była dumna z córki że bije ludzi.Może chorobie winny jest ojciec Dody bo ją zdradzał?
gość
5 lata temu
uwazam, ze doda jest gownem, a szulin rosnie na gwiazde.
gość
5 lata temu
Doda odkryla ze Szulim rzuca uroki. Czy panstwo Starak tez tak mysla ?
gość
5 lata temu
no i na smrodzie przyszła kryska. Koniec z pseudo królową teraz czas do kicia. A ta szulim to dopiero czarownicsa, na stos z nia rzekła słowo i pani rabczewska raka dostyała a panu r. przestał stawać , bo chyba taki ma problem ze zdrowiem???
gość
5 lata temu
Wszystko pod publike .
bCPKUmQr
gość
5 lata temu
Obie ładne, obie Krysie, obie k...y zdaje mi się.
gość
5 lata temu
Dlaczego nie poprawi sobie zębów? Kasy jej brak?
gość
5 lata temu
nie popieram rękoczynów , ale wywlekanie komuś dawnych brudów aby błysnąć jest wstrętne !!!
gość
5 lata temu
To po co to oglądali?
gość
5 lata temu
Blondi o fałszywym ilorazie inteligencji - raka albo się ma, albo nie. Szulim rakiem matki nie obdarzyła, Jak się publicznie sprzedaje swoje życie, uczucia, a do tego nie posiada żadnej wartości, to należy się liczyć, że najbliższe osoby to w jakiś sposób przeżyją. Np. zapadną na nowotwór lub inną przypadłość. Dziecko drogie przestań handlować tandetą.
gość
5 lata temu
zobaczcie dolne zęby szulim -- gwiazda z zębami w poprzek !!! :) dentysta się kłania panienko z okienka !!!
...
Następna strona
bCPKUmQT