Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolonko atakuje Lisa: "Popełnił dziennikarskie samobójstwo! WRZESZCZY NA ULICY JAK KUNDEL"

940
Podziel się

"Czy czynny udział w manifestacji jest zgodny ze standardami promowanymi przez Newsweek?" - pyta jego szefa. "Możemy mieć wrażenie, że to promujecie i finansujecie!"

Kolonko atakuje Lisa: "Popełnił dziennikarskie samobójstwo! WRZESZCZY NA ULICY JAK KUNDEL"
bCNiMUid

Dzięki prowadzeniu swojego autorskiego kanału na YouTubie, Mariusz Max Kolonko znów stał się bardzo popularny. W internetowym "programie" Max Kolonko mówi jak jest odwołuje się do bieżących tematów politycznych, często prezentując różne spiskowe teorie i zawsze bardzo ostre poglądy.

Bohaterem najnowszego odcinka został Tomasz Lis. Nie jest tajemnicą, że dziennikarze za sobą nie przepadają. Tym razem Kolonko postanowił przyjrzeć się udziałowi Lisa w marszu Komitetu Obrony Demokracji i jego nawoływaniu do bojkotowania władzy. Ocenia, że występując w takiej roli "popełnił dziennikarskie samobójstwo", a razem z nim ucierpi jego tygodnik.

bCNiMUif

Teoretycznie, jeśli chodzi o firmy prywatne, nawet także medialne, one mogą robić co chcą. Jeśli chcą popełniać samobójstwo dziennikarskie i występować jak politycy na ulicy, skandować antyrządowe hasła, mają prawo tak robić, mimo że popełniają samobójstwo dziennikarskie - mówi Kolonko.

Agitacja i okrzyki Lisa tak zdenerwowały Kolonkę, że postanowił wystosować oficjalne pismo do szefa międzynarodowego koncernu Ringer Axel Springer, Marka Dekana, który jest właścicielem tygodnika Newsweek. Pyta go, czy firma popiera i finansuje polityczną działalność Lisa i nazywa go "wrzeszczącym medialnym kundlem”".

Jeżeli tacy dziennikarze tam są i firma to toleruje, można przypuszczać, że firma to akceptuje. To świadczy o tym, że te hasła wykrzykuje de facto firma - mówi Kolonko. Czy opinia wyrażona przez Lisa, że obecny rząd to złodzieje demokracji jest zgodna z opinią wydawnictwa? Czy czynny udział w manifestacji antyrządowej jest zgodny ze standardami etycznymi promowanymi przez tygodnik? Jako społeczeństwo, możemy mieć wrażenie, że wy to wszystko promujecie i finansujecie.

_Wszyscy, którzy to promują, to jest kapitał zagraniczny, miałem na myśli właśnie Ringer Axel Springer. Dlaczego tak powiedziałem? Bo widzę Tomasza Lisa wrzeszczącego na ulicy jak medialny kundel!_

Władza może uznać, że jeżeli tak się dzieje, to zrobimy coś z tym i kapitał zagraniczny niemiecki będzie miał w Polsce nie 50% udziałów, a 0%. Auf Wiedersehen "Newsweek"!

bCNiMUil

To na pewno dopiero początek ich uprzejmej wymiany zdań.

Mamy do Was pytanie: Kogo bardziej lubicie i szanujecie - polskich polityków czy dziennikarzy?

bCNiMUim
bCNiMUin
bCNiMUio
bCNiMUiG
KOMENTARZE
(940)
Gość
5 lata temu
Brawo Max
Gość
5 lata temu
Panie Lis skoncz Pan wstydu oszczedz!
gość
5 lata temu
Max ma rację
bCNiMUiH
gość
5 lata temu
Chcecie prawdy o absurdach UE, kłamstwach Tuska, przkrętach Obamy- oglądajcie Maxa!
Erdo
5 lata temu
Maxio jesteś super! Uwielbiam Cię słuchać :*
Najnowsze komentarze (940)
gość
4 lata temu
Brawo Max, tak sie robi prawdziwe dziennikarstwo. Tym naszym dziennikarzom to powinien Pan seminaria robić. Mam nadzieje, ze kiedyś w Polskiej telewizji bedą pracowali prawdziwi dziennikarze a nie resortowe dzieci !!!!!!!
gość
5 lata temu
ar
i90
5 lata temu
Kolonko to kaczy bubek plujący na wolne media Polskie. Są przecieki ,że obiecano mu kacze etaty w Polsce i dlatego jest gotów całować kaczego wodza między pośladki z języczkiem...ten Kolonko co oznajmial,że wyjeżdza do USA robić karierę -a teraz nadaje przez coś podobnego do Skype -ze składu starych mioteł. Z tego nie ma pieniędzy [tylko miłość prezesa], ale dorabia sprzedawaniem dywanów,...Interes dywanowy szlag trafił, słabo idzie-to i wybawienie będzie- kacza grupa zrobi go figurą medialną w POlsce,..za pieniądze głodującego podatnika Polskiego da mu szmal-to prawie pewne
szyderca
5 lata temu
kolonko to przy lisie nieuk i t***n,nic dodac nic ująć.
gosc stiven
5 lata temu
panie lis mysli pan ze polacy wyjdq z panem na ulice w obronie pana milionow; niech pa wezmie komorowskiego do pomocy ,prosze pomyslec co wy daliscie polakom, wstyd ale pan wstydu niema
mario566
5 lata temu
Bo jest kundel polskiego dziennikarstwa i to wszystko.
kora
5 lata temu
lis ty k****u slomlesz ja kundel lanichowy
Słowik
5 lata temu
Lubie Pana słuchać panie Mariuszu ,popieram w każdym szczególe , Pan jest prawdziwym patriotom dziękuje .
bCNiMUiz
j23
5 lata temu
Jak POSRANY kundel! JAK esbecki kundel!
amka
5 lata temu
Lisprzynajmiej siedziw Polsce ,co prawda nie jest z mojej bajki ,a ty Maksio Kolonko grzejesz d**e w stanach ,cwaniaczek sie znalazl?!
gngn
5 lata temu
swiete słowa Max!!! to TYLKO zwykly skomlajacy kundel
stasiu11
5 lata temu
Gosc wyglada na zdjeciu jak chlopaki z Trzeciej Rzeszy . Hi Lis !
gość
5 lata temu
Super dziennikarz Max Kolonko :)
emerytka
5 lata temu
Panie Kolonko niech się Pan nie cieszy bo nie wie Pan co jeszcze Pana może spotkać. Jedno nie odpowiednie słowo a wleci Pan z hukiem z rozkazu Kaczyńskiego.
...
Następna strona
bCNiMUjb