Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komisja PiS zajmie się synem Donalda Tuska?

491
Podziel się

Wraca sprawa Amber Gold. "Chcielibyśmy dowiedzieć się, na czym dokładnie polegały usługi doradcze, które Michał Tusk świadczył Marcinowi P., kiedy ten kierował firmą OLT Express"...

Komisja PiS zajmie się synem Donalda Tuska?
bDyYzFBx

Weekendowy wyjazd integracyjny polityków Prawa i Sprawiedliwości był trzymany w ścisłej tajemnicy i niektóre sprawy zapewne nigdy się nie wyjaśnią. Na przykład, kto zdecydował się spać w pokoju z Krystyną Pawłowicz. Zobacz: Fakt: "Nikt nie chce spać z posłanką Pawłowicz"

Jeśli chodzi o inne tematy, są już pierwsze przecieki. Zapowiedziano stworzenie kolejnych komisji specjalnych, które zajmą się katastrofą smoleńską, a inne - wyjaśnieniem kilku głośnych afer, m.in sprawy Amber Gold. Ze szczególną starannością posłowie planują zbadać udział w aferze syna Donalda Tuska, Michała.

W 2012 roku, po ujawnieniu afery Amber Gold, młody Tusk zapewniał, że nie miał z nią nic wspólnego

bDyYzFBz

_**Z Amber Gold nie łączyła mnie żadna umowa**_ - zapewniał w wywiadzie. Wykonałem konkretne zlecenia dla linii lotniczej OLT Express i od niej otrzymałem zapłatę za trzy wystawione faktury na 5950 zł każda plus VAT.

Kłopot z tym, że linie OLT Express należały do Marcina P., szefa Amber Gold, który inwestował w nie ukradzione pieniądze, a Michał Tusk pracował wtedy dla konkurenta OLT Express - państwowych Portach Lotniczych z Gdańsku.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, na czym dokładnie polegały usługi doradcze, które Michał Tusk świadczył Marcinowi P., kiedy ten kierował firmą OLT Express. Jeśli komisja śledcza powstanie, a jestem przekonany że tak będzie, ta sprawa powinna być dogłębnie zbadana i wyjaśniona - zapowiada Andrzej Jaworski z PiS.

_**Po wybuchu afery Amber Gold młody Tusk zrezygnował ze świadczenia usług dla OLT i zawiesił działalność firmy**_ - przypomina tabloid. Ale firma doradcza młodego Tuska znowu działa, a syn obecnego szefa Rady Europy pracuje nadal na gdańskim lotnisku.

bDyYzFBF
bDyYzFBG
bDyYzFCa
KOMENTARZE
(491)
gość
5 lata temu
Jeśli jesteśmy państwem prawa to powinno tak być. NIKT NIE STOI PONAD PRAWEM!
gość
5 lata temu
i prawidłowo. NARESZCIE
gość
5 lata temu
i bardzo dobrze!
bDyYzFCb
gość
5 lata temu
Wyjaśnić w trybie natychmiastowym!
gość
5 lata temu
Pięknie! Teraz pracuje na lotnisku w gdańsku , Ciekawe jakie ma kompetencje?
Najnowsze komentarze (491)
gość
4 lata temu
przed trybunał go !!! Polska nowe porządki
klf
4 lata temu
w tle s***********a ruda czaszka żygać się chce
gość
5 lata temu
zabic k***a obydwóch
pisuar
5 lata temu
fajny ten amber gold,obciongnoł bym mu
Lalka
5 lata temu
Śmieszy mnie, ze ny rząd chce zrzucić winę na PO za naiwność klientów Amber Gold. Przecież to był prywatny NIBY bank ( bo inaczej nie można nazwać tego), który rządzi sie swoimi prawami i rządzącym nic do tego - o ile jego WŁAŚCICIEL nie zdefrauduje pieniędzy wierzycieli , a tak sie właśnie stało. To, ze obywatel chce trzymać pieniądze w tym czy innym banku, to jego prawo. Ani PO ani PIS ani inna przyszła partia rządząca nie jest niańka obywatela i nie ma prawa zaglądać mu przez ramię, jeśli chce stracić swoją kasę. Tak jest z Amber Gold i tak jest z frankowiczami. Najbardziej mnie wtedy śmieszyło, że ci bolejący nad swoja "głodową" emeryturą emeryci wpłacali do A. Gold po kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy złotych naiwnie licząc na krociowe zyski w banku z serii "cichy kancik".
gość
5 lata temu
Brawo
gość
5 lata temu
Prezio ma obsesję na punkcie Tuska i jego rodziny i pragnie zemsty ponad wszystko. Nie pogodził się z przegraną, nosi urazę. Teraz siedzi z tyłu i steruje, bo przed kamerą wypada żałośnie. Dlatego unikał starcia z Tuskiem zazdrości mu swobody, pięknego języka ( bo sam ciągle nie nauczył się po polsku i powtarza po dwa razy każde słowo jakby nie rozumiał ich znaczenia). I znajomości jezyków obcych . No i tego, ż nie jest beką w Uni
gość
5 lata temu
bardzo dobrze rozliczyc wszystkich
bDyYzFBT
gość
5 lata temu
co za chamstwo,niech pis zajmie sie swoim rzadem sami kryminalisci ,z wyrokami ,niedouczeni i paranoicy.Ale ich ma kto ulaskawic> jzeli radio maryja pozwoli i wielebny r****k
gość
5 lata temu
kaczor twierdzi że 26 lat manipulowano nami a co było za prezydentury jego brata zawieszenie manipulacji czy co
gość
5 lata temu
Mlodego tuska starego na pierwszym miejscu kopacz sikorskiego kaminskiego milera kwacha walese czas im sie zabrac do d**y ...skandal
gość
5 lata temu
moze w koncu ktos zrobi porzadek w tym kraju. >Prawo to prowo..... jestem za
gość
5 lata temu
Nie komisja PIS tylko komisja sejmowa.Pis to jeszcze nie cały sejm.I bardzo dobrze .Niech się tlumaczy
TACHER
5 lata temu
POD SĄD GNOJA!!!!!
...
Następna strona
bDyYzFCv