Trwa ładowanie...
Przejdź na

Narzeczony Szulim zatrudni Torbicką? "Od dawna podziwia jej klasę"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
71
Podziel się:

"Uważa, że jego pieniądze, w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez niego bardzo silnej pozycji".

Narzeczony Szulim zatrudni Torbicką? "Od dawna podziwia jej klasę"

Grażyna Torbicka kilka dni temu postanowiła rozstać się z TVP po 31 latach pracy. Wcześniej wielokrotnie proponowano jej pracę w innych stacjach, jednak Grażyna wierzyła, że nigdzie nie będzie jej tak dobrze jak w telewizji publicznej. Zmieniła zdanie w styczniu tego roku, po objęciu stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego. Nowy prezes nie ukrywa, że planuje przekształcić TVP w "telewizję narodową".

W związku z tym przed emisją nagrodzonego Oscarem filmu Pawła Pawlikowskiego Ida w autorskim cyklu Torbickiej, wyświetlono specjalnie dokręcony materiał, w którym w którym prawicowi publicyści wyjaśnili widzom, że film prezentuje "żydowski punkt widzenia". Torbicka, która podobno nic nie wiedziała o planach dodania stronniczego komentarza, zrozumiała, że TVP już nie gwarantuje jej niezależności twórczej.

Obecnie trwa wyścig o to, kto z konkurencji zaproponuje Torbickiej najlepsze warunki. Do pojedynku stanęli Edward Miszczak i Nina Terentiew. Jak donosi Fakt, właśnie dołączył do nich Piotr Woźniak-Starak. Narzeczony Agnieszki Szulim marzy o zatrudnieniu Grażyny w swojej firmie producenckiej.

Od dawna podziwia jej klasę, uczciwość, pasję oraz profesjonalizm, który chwalą sobie wszyscy w branży filmowej - ujawnia znajomy miliardera. Proponował jej współpracę jakiś czas temu, ale wówczas odmówiła, tłumacząc się brakiem czasu. Piotr nie zamierza się poddać i będzie przekonywał panią Grażynę do przejścia pod jego skrzydła. Uważa, że jego pieniądze, w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez niego bardzo silnej pozycji na rynku filmowym.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(71)
yGośćh
6 lat temu
Ale zajepista pogoda dzisiaj
Gość
6 lat temu
Ilu księży zaplacilo za aborcję? Pytam się.
Gość
6 lat temu
Ładna kobieta
gość
6 lat temu
Trzy cechy wyróżniają Polaków spośród narodów świata: - inteligencja, - uczciwość, - religijność. Dokładniejsze badania jednak wykazały, że wszystkie 3 cechy nigdy nie występują łącznie u jednej osoby, jeśli są już dwie, to trzecia jest wykluczona. I tak: jeśli jest ktoś inteligentny i uczciwy, to nie jest religijny. Jeśli inteligentny i religijny, to nie jest uczciwy, a uczciwy i religijny - to nie jest inteligentny. Jest również wiele osób które posiadły tylko jedną z tych cech, a są nawet takie, które nie posiadają żadnej - choć nie przeszkadza to im w deklarowaniu, że reprezentują CAŁY Naród.
HL
6 lat temu
co za niewyględny ćwok z tego Janosika, ryj jak rozciapane mango
Najnowsze komentarze (71)
lilka kossak
6 lat temu
Czemu Szulim nie zatrudni?
gość
6 lat temu
Facet obudz sie zeby nie bylo za puzno stare rury na zlomowisko
gość
6 lat temu
Torbicka do reklamy kotuw i psuw a nie w Telewizi
gość
6 lat temu
Taki mlody miliarder a takie stare rury kolo niego powinien wybrac sobie mlode piekne dziewczyny a nie takie stare rupieciary ha ha ha
gość
6 lat temu
To teraz Szulim będzie ciagnąć Torbicka za włosy 😜
gość
6 lat temu
nie sądzę , żeby Torbicka sprzedała się za ....parę kontaktów ....
gość
6 lat temu
S***a ćpunka szulim i jej syn wyglądają razem oblesnie
gość
6 lat temu
ale kórestwo zydowskie sie szerzy w POlsce jepbal was pies szatany
Abu Kieloon
6 lat temu
Lepiej niech zatrudni fryzjera...
gość
6 lat temu
Zdecydowanie ta pani jest przereklamowana,a to dlatego ,że nie mamy wogóle autorytetów wśród osób świadczących takie usługi dla ludności
gość
6 lat temu
Do kosciola chodzi sie dla Boga, a nie kleru..., jesli ktos wierzy oczywiscie... A co naturalne poronienie ma wspolnego z aborcja?
adam
6 lat temu
bo tak ludzie wybrali w wyborach
gość
6 lat temu
Jest klasą samą w sobie.Zna swoją wartość i dlatego sama odeszła z TV,nie godząc się na manipulacje faktem,ani na ingerencję w jej program autorski.Gdziekolwiek nie pójdzie,będzie to dobry wybór.Jakakolwiek stację zechce wybrać,lub kogokolwiek , będzie to dla niego nobilitacja.
gość
6 lat temu
Kariera Pani Torbickiej to jej prywatna sprawa. Kilkadziesiąt lat w jednej firmie to dobre osiągnięcie. Młodzi teraz modlą się o etat chociaż na rok.Więc po co lać te łzy. Ta Pani naprawdę ma z czego żyć . Rozejrzyjcie się ludzie ile biedy i braku perspektyw wokoło.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie