Trwa ładowanie...

Gwiazdy pozują z lodami... (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Celebrytki czasem pozwalają sobie na odstępstwa od diety. Zobaczcie zdjęcia.

1
 / 21
Anna Mucha
Anna Mucha
0
0

Na co dzień celebrytki, a zwłaszcza modelki, trzymają się zasad drastycznych diet i planów treningowych. Gdy przychodzi lato, lubią jednak pozwolić sobie na pewne odstępstwa, sięgając po ulubione słodycze, najczęściej po lody.

Paparazzi często przyłapują celebrytki zajadające się lodami, takie zdjęcia mają między innymi Rihanna, Alessandra Ambrosio czy Joanna Krupa. W polskim show biznesie "specjalistką" od pozowania z lodami jest ostatnio Anna Mucha, która dorabia, wdzięcząc się do aparatu z lodem w ustach.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 21
Rihanna
3
 / 21
Alessandra Ambrosio
4
 / 21
Ciara
5
 / 21
Doutzen Kroes
6
 / 21
Jennifer Garner
7
 / 21
Heidi Klum
8
 / 21
Kendall Jenner
9
 / 21
Kim Kardashian
10
 / 21
Joanna Krupa
11
 / 21
Kylie Minogue
12
 / 21
Iga Lis
13
 / 21
Miley Cyrus
14
 / 21
Anna Mucha
15
 / 21
Naomi Watts
16
 / 21
Monika Olejnik
17
 / 21
Paris Hilton
18
 / 21
Reese Witherspoon
19
 / 21
Selena Gomez
20
 / 21
Michał Szpak
21
 / 21
Chrissy Teigen
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
9.

Agnieszka Hyży pozuje TOPLESS na Malediwach w luksusowym hotelu (ZDJĘCIA)

Agnieszka Hyży pochwaliła się bajecznymi kadrami z zimowej wyprawy na Malediwy. Wśród pamiątkowych fotek znalazła się też ta, na której ukochana Grzegorza Hyżego zapozowała topless. Odważnie?
8.

WYDEKOLTOWANA Kylie Jenner wspiera Timothée Chalameta podczas gali rozdania nagród w Palm Springs (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner stara się wspierać swojego ukochanego. Celebrytka wpadła na festiwal filmowy, podczas którego Timothée Chalamet zgarnął kolejną statuetkę. Tak go dopingowała.
7.

Skupiona Monika Richardson przysłuchuje się opowieściom syna w knajpie i bawi się z pieskiem. Słodki widok? (ZDJĘCIA)

Paparazzi przyłapali Monikę Richardson w jednej z warszawskich restauracji, gdzie dziennikarka udała się ze swoim synem i pieskiem. Celebrytce wyraźnie dopisywał świetny humor i skupiona wsłuchiwała się w opowieści syna, w międzyczasie bawiąc się z psem. Mama na medal?
6.

Naturalna Nicole Kidman przyłapana na lotnisku BEZ PERUKI. Lepiej jej w takim wydaniu? (ZDJĘCIA)

Nicole Kidman przyzwyczaiła nas już do efektownych i drogich peruk, które nosi na wielkie wyjścia i czerwone dywany. W latach 90. furorę jednak robiły jej loki, które stały się znakiem rozpoznawczym aktorki. Paparazzi przyłapali Kidman na lotnisku w Sydney, gdzie w końcu mogliśmy podziwiać ją w naturalnym wydaniu. Powinna częściej się tak pokazywać?
5.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na festiwalu filmowym w Palm Springs: Miley Cyrus, Jane Fonda, Kate Hudson (ZDJĘCIA)

3 stycznia gwiazdy zebrały się na festiwalu filmowym w Palm Springs. Podczas gali nagrodzono Miley Cyrus za piosenkę, która rozbrzmiewa w "Avatarze". Na ściance zaprezentowała się w perfekcyjnie skrojonym czarnym garniturze z nowej kolekcji Toma Forda.
4.

Gabi Drzewiecka nie może przestać chwalić się wakacjami w Tajlandii z NOWYM UKOCHANYM. Józef namalował jej fluo tatuaż (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że w życiu Gabi Drzewieckiej pojawił się nowy mężczyzna. Dziennikarka wybrała się z ukochanym na wakacje do Tajlandii, które chętnie relacjonuje w social mediach. Nie ma wątpliwości, że uczucie między tym dwojgiem kwitnie!
3.

Samolotowa afera Martyniuka, Korczarowski w oktagonie czy film Wersow i Friza? Poznajcie NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ ROKU 2025!

W 2025 roku niektóre gwiazdy zrobiły wszystko, żebyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, czym jest prawdziwa żenada. W naszym przeglądzie zebraliśmy sytuacje, obok których nie dało się przejść obojętnie: od wpadek na wizji po popisy, które przeszły już do historii. Zobaczcie, komu udało się stanąć na podium i zdobyć niechlubne miano "żenady roku".
2.

Kolejna część rajskich wakacji Karoliny Pisarek: całuski z mężem, fotki na plaży w kusym bikini. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek wybrała się z ukochanym na kolejne wakacje. Tym razem wygrzewają się na Malediwach, a urlop ochoczo relacjonują w mediach społecznościowych. Teraz modelka pokazała światu kolejną porcję zdjęć i pochwaliła się formą w kusym bikini.
1.

FUTRZANA Kim Kardashian i jej rozchełstany dekolt nawiedzają butik Prady w Aspen (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian sfotografowano podczas shoppingu. Celebrytka wybrała się na zakupy w stylizacji, obok której nie dało się przejść obojętnie. Ikona stylu?