Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hania wylatuje z TVP?!

735
Podziel się:

Mało jej było 60 tysięcy miesięcznie. Zapłaci więc karę. 200 tysięcy!

Hania wylatuje z TVP?!
bESECfnV

Hannie Lis nie wystarcza chyba 60 tysięcy złotych miesięcznie. Mimo dogadania się z życzliwym jej prezesem TVP Andrzejem Urbańskim (przyjacielem Tomka Lisa) na tak wysoką pensję, dziennikarka wciąż nie pojawia się na wizji. Ludzie pracujący w Wiadomościach mają już dość jej kaprysów i chcą pracować bez niej.

Hania zażyczyła sobie, żeby zwolnić wiele osób z TVP i zatrudnić na dobrze płatnych stanowiskach jej kolegów z Polsatu. Urbański się zgodził, problem jednak w tym, że okazało się, iż jej "koledzy" wcale jej nie lubią i nie chcą z nią pracować. Po nieudanych negocjacjach Lis obraziła się i do tej pory nie pojawia się na antenie.

W tym tygodniu pracę zaczyna Piotr Kraśko (który niedawno wykazał się wielką klasą, chwaląc się, że papież umierając oglądał do w TV)
. Co będzie z Hanią, która miała prowadzić Wiadomości razem z nim? Fakt donosi, że prawdopodobnie zrezygnuje i będzie musiała zapłacić 200 tysięcy złotych kary.

bESECfnX

To dla niej oczywiście mały ból - pójdzie na to miesięczna pensja Tomka. Ciekawe jednak, że przez takie fochy zdolna dziennikarka zaprzepaszcza swoją karierę. Bo kto teraz zechce zatrudnić osobę tak roszczeniowo nastawioną do świata?

bESECfoy
KOMENTARZE
(735)
gość
14 lat temu
Nie wiem, czy się obraziła czy nie, ale dzięki świadomości ile zarabia ona i jej mąż w TVP przestałam płacić abonament. Zamiast ich twarzy obejrzała bym chętnie jakieś ciekawe programy. A takie zarobki moim zdaniem są po prostu niemoralne.
gość
14 lat temu
no BRAWOOOOO wreszcie ktoś przestał liza jej d****o!!!!!!! PRECZ Z HANIĄ!!!!
ringo
14 lat temu
Niech s******a....wredna baba
bESECfoz
gość
14 lat temu
g****a p***a i tyle !!!!!
gość
14 lat temu
g****a baba
Najnowsze komentarze (735)
gość
13 lat temu
Co 60 tysięcy złotych i jeszcze jej mało? Z nadmiaru kasy w głowie jej się przewraca.! Zarabiałaby 1000 zł to zmieniłaby zachowanie. Zarabiając 1000 zł musialaby pracować 60 lat, żeby zarobić 60 tys. zwykły człowiek w całym swoim życiu nie zarobi tylu ile ona dostaje za miesiąc!!!!!
gość
13 lat temu
zarabiać więcej na leta pl zarabiaj z nami na leta pl zarabiaj na graniu na leta pl zarabianie na blogach na leta pl zarabianie kabli sieciowych na leta pl zarabianie na sms na leta pl zarabiaj pisząc na leta pl zarabianie w second life na leta pl zarabianie na klikaniu na leta pl graj zarabiaj na leta pl gry do zarabiania na leta pl zarabiaj grajac na leta pl zarabianie na stronie internetowej na leta pl szybkie zarabianie przez internet na leta pl pisz i zarabiaj na leta pl jak zarabiać duże pieniądze na leta pl zarabianie przez telefon na leta pl zarabianie na ankietach na leta pl zarabiać w domu na leta pl dobrze zarabiać na leta pl forum zarabiaj na leta pl toplista zarabianie na leta pl www szybkie zarabianie xt pl na leta pl www zarabianie na leta pl jak zarabiać pieniądze przez internet na leta pl zarabianie com na leta pl jak zacząć zarabiać na leta pl ankiety zarabianie na leta pl jak szybko zarabiać na leta pl sposob na zarabianie na leta pl jak dobrze zarabiać na leta pl
mp3-store
14 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
Oluch .
14 lat temu
su.cz !
UWAGA!!!!!!!!...
14 lat temu
KAŁŁŁŁŁŁŁLL
gość
14 lat temu
kto by chcial ją ogladać
gość
14 lat temu
spadaj karaluchu... wynocha nikt ciebie nie chce ogladac wredna su-ko
ViOoOlCiA
14 lat temu
żal :/
bESECfor
gość
14 lat temu
Hahaha! Jak moja stara!
gość
14 lat temu
buu...
gość
14 lat temu
Ładna kobieta zawsze ją lubiłem ale widzę ze się w główce pier.dzieli. Widzę tu same inteligĘtne komentarze :]
gość
14 lat temu
Nie znoszę Tej durnej baby. Chytra i cwana lisica. Do łopaty ,może nie , lepiej do kamieniołomów. Nie mogę patrzeć na Tę mordę wykrzywioną.
gość
14 lat temu
W glowie i nie tylko w glowie jej sie przewraca!! Wredna wredota!! Krzywdy sobie nie zrobi bo jej zlapany na przynete maz jest przy forsie!! Bedzie miala co jesc i pic ! Ale ciesze sie ze nie bede skazana ogladac jej pyszczyska przebieglego i to za abonament z mojej kieszeni!!Niech mi znika z oczu!! Nie lubie jej tak samo jak jej koledzy wspolpracownicy!! Co prawda zabolala ja dosc mocno!!!!
gość
14 lat temu
ja mam chcesz mam sarepska!!ostra chcesz fujaro
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESECfpk
bESECfpl
bESECfpm
bESECfpn
bESECfpo
bESECfoT