Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|

Aryna Sabalenka w osobliwej kreacji na oscarowej imprezie "Vanity Fair". Stylowa?

101
Podziel się:
101
Podziel się:

Oscarowa impreza magazynu "Vanity Fair" jak co roku przyciągnęła tłum gwiazd, nie tylko ze świata filmu. W blasku fleszy ogrzała się m.in. Aryna Sabalenka. Ikona tenisa zaprezentowała na ściance kreację z pazurem.

1
 / 7
Aryna Sabalenka w osobliwej kreacji na oscarowej imprezie "Vanity Fair"
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie "Vanity Fair"
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie "Vanity Fair" (Getty Images)
0
0

Aryna Sabalenka to jedna z czołowych postaci światowego tenisa. Jakiś czas temu po raz kolejny przejęła fotel liderki od Igi Świątek, obejmując pierwsze miejsce w rankingu WTA, klasyfikującym najlepsze zawodniczki na świecie. Białorusinka zwiększyła swoją przewagę nad Polką o ponad tysiąc punktów. W swojej karierze Sabalenka zdobyła już kilka tytułów wielkoszlemowych, a jej styl gry charakteryzuje się niezwykłą siłą i precyzją uderzeń.

Aryna umiejętnie łączy sportową karierę z celebryckimi przyjemnościami i coraz chętniej chadza na międzynarodowe eventy pełne gwiazd. W piątek tenisistka zawitała do Sunset Tower w zachodnim Hollywood na wydarzenie WTA poświęcone wpływowym kobietom. Na ściance olśniła nie tylko promiennym uśmiechem, ale i długimi nogami. Na kalifornijską imprezę wybrała czarną, krótką mini, skórzaną kurtkę, cienkie rajstopy oraz eleganckie szpilki z klamrą.

W niedzielną noc Sabalenka brylowała już na słynnej oscarowej imprezie magazynu "Vanity Fair" w Los Angeles. 26-letnia sportsmenka zaprezentowała się na ściankę w kobiecym, wieczorowym wydaniu, przywdziewając brązową, siateczkową sukienkę. Szykowną kreację uzupełniła skórzaną ramoneską, kopertówką oraz idealnie dobranymi okularami przeciwsłonecznymi.

Zobaczcie, jak Aryna Sabalenka wypadła na oscarowej imprezie magazynu "Vanity Fair". Udany "look"?

2
 / 7
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie
3
 / 7
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie
4
 / 7
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie
5
 / 7
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie
6
 / 7
Aryna Sabalenka na oscarowej imprezie
7
 / 7
Aryna Sabalenka z Katie Couric i Paris Hilton
KOMENTARZE
(101)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Kornelia H.
8 miesięcy temu
Wygląda jakby w ciąży była. I wgl po co Ona tam polazła?
🧐🧐🧐
8 miesięcy temu
Ciąża?? 😁
Nanorobot
8 miesięcy temu
Światek mogłaby mieć więcej luzu. Na pewno siedzi, cała zestresowana że musi teraz zaś jakiś turniej obronić i tylko uzależniona od tej psycholog. Już mogłaby se znaleźć jakąś młoda dziewczynę a nie staruchę Adramowiczke.
Go Iga!🎾
8 miesięcy temu
Niech się bawi, łatwiejsza będzie w piątek.
kinia
8 miesięcy temu
Ohyda.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
łał..
8 miesięcy temu
wygląda jak by była w ciąży...
mary
8 miesięcy temu
Jeżeli nie jest w ciąży, to kiepska figura jak na sportsmenkę.
J.B
8 miesięcy temu
Chyba po solidnej porcji grochówy 😎👀
Goj
8 miesięcy temu
Ona w ciąży?
2567
8 miesięcy temu
W ciąży przecież
NAJNOWSZE KOMENTARZE (101)
Barbara S.
8 miesięcy temu
Normalna naturalna jak większość kobiet. Bez nadęcia, kaczych ust, bez gorsetów, w których niektóre celebrytki nie mogą przejść parę kroków.
Mag
8 miesięcy temu
Normalnie bomba, Ale nie taka super tylko sama bomba
Kkk
8 miesięcy temu
To ona jest w ciąży ?
Sara
8 miesięcy temu
Kto jej to zrobil?!?!? Piekny przyklad ze mozna miec kase , znajomosci a gustu i klasy nie kupisz za pieniadze. Wyglada jakby za kare tam byla. Przasnie strasznie.
Miki
8 miesięcy temu
Podejrzany wygląd jak by była w ciąży
Kopl
8 miesięcy temu
Zero tali lub ciąża?
Fifi
8 miesięcy temu
Czy ona jest w ciazy??
wer
8 miesięcy temu
pytanie - kiedy poród?
Nicki
8 miesięcy temu
Ma tyle pieniędzy a nie umie się ubrać. Przecież nie ma tak złej figury. A tu jak w zaawansowanej ciąży. Na korcie też zawsze za mały strój
Asia
8 miesięcy temu
Wygląda jakby była w ciazy. A w ogóle po co ona tam poszła? Czy nie jest sportsmenka, czy bawi się w celebryctwo. Już ostatnie wyniki slabe, wylot w 1 i 2 rundzie turniejów na wschodzie, bez mocy.
Roma
8 miesięcy temu
Ona nie ma biustu?
Ewa
8 miesięcy temu
Ona jest taka trochę toporna.
Tery
8 miesięcy temu
A Ławarow zachowuje się jak król, rozgrywa Putina, a reszta niech się bawi.
Vipek
8 miesięcy temu
Jakie paskudne usta.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?