Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Bartosz Żukowski DONIÓSŁ NA ŻONĘ do prokuratury

33
Podziel się:

Myślicie, że ich sądowe przepychanki kiedyś się skończą?

Bartosz Żukowski DONIÓSŁ NA ŻONĘ do prokuratury
Żukowski (East News, East News)
bETVPdSJ

Bartosz Żukowski znany jest wielu Polakom jako Walduś ze Świata według Kiepskich. Aktor kojarzy się widzom z poczciwym i sympatycznym obibokiem. Niestety ostatnio Żukowski pojawia się w mediach właściwie wyłącznie w kontekście pieniackiego rozwodu i walki o prawa do opieki nad córką. Byli małżonkowie niestrudzenie szarpią się ze sobą na salach sądowych już od 2015 roku.

Aktor całą winą za rozpad związku obarczył małżonkę Ewę Coll, zarzucając jej zaniedbywanie rodziny i zbyt duże poświęcenie się pracy. Sam postanowił zawiesić karierę po narodzinach córki.

bETVPdSL

W trakcie wieloletnich przepychanek sądowych Coll zdążyła ułożyć sobie życie u boku nowego partnera. Fakt ten nie spodobał się Bartkowi, który na znak protestu przestał płacić alimenty na dziecko, twierdząc, że są zbędne, skoro co miesiąc "kupuje córce ubrania i zabiera do dentysty". Sprawa o odszkodowanie została umorzona.

Jak donosi Twoje Imperium, niezmordowany aktor złożył w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez nią aż sześciu przestępstw, m.in. przywłaszczenia alimentów.

Ile trzeba mieć tupetu, żeby zawiadomić o czymś takim prokuraturę, jednocześnie nie płacąc na dziecko ani razu od czterech lat - komentuje sprawę rozżalona Ewa Coll.

Zdaniem byłej żony Bartosza, składa on w sądzie coraz bardziej absurdalne wnioski i zażalenia, żeby uprzykrzyć jej życie. Dodaje też, że gdyby naprawdę zależało mu na dobru córki, zgodziłby się na ugodę o kilkanaście rozpraw sądowych wcześniej.

bETVPdSR

Myślicie, że kiedykolwiek uda im się dogadać?

bETVPdTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
Magda
2 lata temu
Męska duma i zawiść nie pozwala mu odpuścić . Gdyby to on odszedł byłoby OK , ale ona . Jak śmiała , przecież on dla nich wszystko . Przerabiałam to z moim mężem .Córka czas z ojcem nazywała PRZESŁUCHANIAMI . Jak spędzam czas , z kim się spotykam . Pretensje , że córka korzysta z szkolnej stołówki . Kontrolowanie wydatków i listy zadań do realizacji .Rozwód był z winy męża . Dziś córka ma 27 lat , z ojcem spotyka się sporadycznie . Nie chce wysłuchiwać ile go kosztowała . Żartobliwie nazywa ją ,,mercedesem,, . Czas poświęcany na śledzenie mnie rozwalał jego związki . Nie potrafił odpuścić .
...
2 lata temu
'Sam zawiesil kariere po urodzeniu corki " hmmmmmmm i do zony ma pretensje, ze pracowala ? To z czego chcial zyc ?
Ewwwka
2 lata temu
Ja mu kibicuje , czytałam dużo o nich wcześniej to Ona go zdradziła i zabrała córeczkę zagranicę a On od małego ja wychowywal, smutna historia
bETVPdTn
monika
2 lata temu
Z jakiej racji mam płacić alimenty na cudze dziecko. Czy tzw. samotne matki, pytały mnie o zgodę na seks z facetem o możliwość rozrodu. Nie. Ale chcą mojej kasy na swoje dzieci. Niby z jakiej racji " państwo" czyli my podatnicy mamy ponosić koszty cudzych decyzji. Jesteś dorosły, umiesz się rozmnażać, to płać za dziecko, utrzymuj je. Niestety idziemy w kierunku coraz większej patologii społecznej. Ludzie są bezmyślni, roszczeniowi, nieodpowiedzialni i tylko czekają, aby im dać. Obarczają innych kosztami i konsekwencjami swoich decyzji i życiowych wyborów.
meeela
2 lata temu
Mam rozwód w rodzinie, wiem, że w takich sytuacjach na jaw wychodzi wiele sprawek i sytuacji, o których nikt nie miał pojęcia. Dlatego nie oceniam zachowania tego pana. Może ta kobieta faktycznie żyje z kasy na dziecko, dlatego Żukowski płaci na konieczne wydatki dziecka. Ponadto partnerem tej pani jest były Kowalskiej. Ćpun i alkoholik. Nie dziwi mnie wkurzenie " Waldusia."
Najnowsze komentarze (33)
Ferdynand
2 lata temu
Nie ćpiej Walduś, nie ćpiej...
jotka
2 lata temu
Tak wygląda upadek człowieka. Dno !
Igor
2 lata temu
Szkoda tylko dziecka,patrzy na rodziców którzy nie mogą się dogadać,p.Bartoszu bądź mądry i inną drogą do serca córki dotrzeć,nie po sądach,szkoda na to zdrowia i nerwów
Ed.
2 lata temu
Dobra rada, nie żeń się chłopie. Ciesz się życiem.
Nieobiektywna
2 lata temu
Szkoda że kasujecie komentarze
trbrtgb
2 lata temu
trzeba bylo lepiej ją poznać nim wziął ślub
Maryśka
2 lata temu
Przypomina mi bylego męża z charakteru..woli stracić niż dla dziecka przeznaczyć...a przed sądem udaje kochanego tate..kawał hu.@!
Fak
2 lata temu
Bardzo mi przykro że pani pomyliła się tak bardzo co do człowieka..
bETVPdTf
zuuun
2 lata temu
Taka wesz ! Nie wyobrażam sobie takie coś mieć w domu ?zzzeu
domysły
2 lata temu
Zauważyłabym, że cały ten rozwód odbił się na panu Żukowskim , wygląda na takiego zmęczonego, zestresowanego, nerwowego, postarzał się.. A była partnerka kwitnie.. Nie wiadomo po czyjej stronie prawda, ale byłabym zdolna uwierzyć, że te alimenty nie idą do dziecka, a mamusi i dlatego p.Żukowski opłaca te konieczne potrzeby. Ktoś tu odwraca kota ogonem..
mimi
2 lata temu
Wstretny wtedny ryzok.a jak zbrzydl
Dno
2 lata temu
Bladź puszczala się z innym ale to zawsze facet winny...
gość
2 lata temu
kostek oblatywacz,co swojego dziecka nie potrafił wychować
Kuba
2 lata temu
Co ten Piszczek???
Oferty dla Ciebie
bETVPdTY
bETVPdTZ
bETVPdUa
bETVPdUb
bETVPdUc
bETVPdTH