Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Będzie kanał TVP Muzyka? Telewizja ma nowe plany

156
Podziel się

Póki co otwiera się kanał TVP Kobieta. To prezent na Dzień Kobiet. Drogie Panie, cieszycie się?

Będzie kanał TVP Muzyka? Telewizja ma nowe plany
Będzie kanał TVP Muzyka? Telewizja ma nowe plany (AKPA)
bDHXeouZ

Jacek Kurski zapowiada ekspansję swojego telewizyjnego imperium, które kilka miesięcy temu dostało solidne dofinansowanie od rządu, opiewające na okrągłe 2 miliardy złotych. Ambitny prezes TVP zamierza stworzyć nowe kanały tematyczne, które mają przyciągnąć widzów przed telewizory. Dotychczas najgłośniejszym "projektem" był kanał TVP Muzyka, ale okazuje się, że jeszcze szybciej zadebiutuje... TVP Kobieta.

Dokładnie tak. Stacja, która w każdym programie informacyjnym i publicystycznym stawiała Strajk Kobiet w fatalnym świetle, ma zamiar teraz tworzyć telewizję "dedykowaną kobietom". Jak czytamy na Wirtualnych Mediach, program TVP Kobieta ma mieć charakter lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowy i być kierowany do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia, zamożności oraz stylu życia. W ofercie znajdą się audycje o charakterze familijnym, kulinarne oraz dotyczące zdrowia. Oczywiście TVP Kobieta przyświeca też misja. Jak przekonuje nadawca, jest nią "potrzebą umacniania rodziny, kształtowania postaw prozdrowotnych, integracji społecznej, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu". Kanał zadebiutuje już 8 marca, na Dzień Kobiet.

bDHXeovb
Zobacz także: Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

W dotychczasowym portfolio programów tematyka kobieca obecna była w niektórych programach ogólnotematycznych oraz wyspecjalizowanych. Nie istniał jednak skoncentrowany na tej tematyce publiczny program wyspecjalizowany, który mógłby w zintegrowany sposób realizować potrzeby widowni kobiecej. Programy o profilu lifestyle przeznaczone dla kobiet są oferowane przez niektórych nadawców niepublicznych i dostępne w ramach telewizji płatnej. Żaden taki program nie jest dostępny w telewizji cyfrowej - napisano w Karcie Powinności przedstawionej KRRiT przez Telewizję Polską.

Pojawił się też konkretne wyliczenia. W tym roku nadawca zamierza przeznaczyć na TVP Kobieta 14,75 mln zł. W kolejnych latach ma być to odpowiednio: 17,72 mln zł, 17,76 mln zł i 17,8 mln zł.

bDHXeovh

Z kolei zapowiadany kanał TVP Muzyka ma mieć premierę w 2022 roku. Zarówno w przyszłym roku, jak i dwóch kolejnych latach nadawca zamierza przeznaczyć na niego po 20 mln zł.

Będziecie oglądać?

bDHXeovi
bDHXeovC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Kobieta
miesiąc temu
TVP kobieta ? Ja się cieszę.
Mła
miesiąc temu
TVP Kobieta, TVP Muzyka, Krawczyk, Osiecka, seriale rosyjskie, tureckie...wszystko kosztem np. Korony Królów. K.K. miała być w styczniu, teraz ponoć wrzesień, tylko ciekawe, że jeszcze aktorzy nic na ten temat nie wiedzą. Przypuszczam, że zaraz uruchomię hejt z powodu Korony Królów, ale to naprawdę super serial i nie ważne że był kręcony przez TVP, ważne że opisuje naszą historię którą każdy powinien znać.
Gosc
miesiąc temu
Już zygam na myśl o gustach kurskiego
bDHXeovD
lewy
miesiąc temu
proponuje osobny kanal muzyki koscielnej,przeciez te 2 mld trzeba jakos wydac.
Wkurzony Miś
miesiąc temu
Będę się cieszyć jak Telewizja Publiczna przestanie istnieć a Kurskiego wywiozą na taczce 🤣🤣🤣.
Olo
miesiąc temu
Nie mogę się doczekać .Beda muzyczne hity i podobno bajka o starym Garhamelu z Żoliborza zwanym prezesem !!!!!
juzek
miesiąc temu
sygnałem będzie beczenie Zenka
Gość
miesiąc temu
Żenada to jest oglądać TVN.
Gość
miesiąc temu
Bardzo się cieszę,że będzie taki kanał Kobieta.
Ela
miesiąc temu
Panie Kurski obicie się ludzie chorują a dla pana ważne 2 miliardy i telewizja dla dysko polo
Jola
miesiąc temu
I co on zaproponuje na tym kanale cla kobiet? Programy o gotowaniu, sprzątaniu i wychowywaniu dzieci zgodnie z linią partii???
gość
miesiąc temu
Może sam Kurski będzie wystepował.
Prawda
miesiąc temu
TVP oglądają Polacy a inni telewizję mercel.
bDHXeovv
Gość
miesiąc temu
TVP kultura TVP historia są bardzo ciekawe
...
Następna strona
bDHXeovX