Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Dociekliwa internautka dopytuje "zapracowaną" Małgorzatę Rozenek: "A KTO TOBIE DZIECKA PILNUJE?!"

243
Podziel się

"Perfekcyjna", która nabrała już wprawy w "gaszeniu" impertynenckich internautów, odpowiedziała dosadnie. Klasa?

Dociekliwa internautka dopytuje "zapracowaną" Małgorzatę Rozenek: "A KTO TOBIE DZIECKA PILNUJE?!"
Małgorzata Rozenek uświadamia dociekliwą internautkę w temacie pilnowania Henryczka (ONS)
bDeLTOlh

Fakt, że Małgorzata Rozenek po urodzeniu syna szybko wróciła do swych licznych zawodowych obowiązków, wśród instagramowych "fanek" celebrytki wzbudza masę emocji. Podczas gdy jedni kibicują świeżo upieczonej mamie i podziwiają jej umiejętności logistyczne, inni wytykają gwiazdce TVN egoizm i gonienie za karierą zamiast skupienia się na dziecku.

Mama Henryka zdołała już chyba przywyknąć do różnego typu uszczypliwości, które pojawiają się na jej instagramowym profilu. Rozenek nabrała też wprawy w "gaszeniu" impertynenckich internautów, którzy dopytują i komentują złośliwie pod postami celebrytki.

bDeLTOlj

Małgorzata Rozenek o Kindze Rusin: "Unikałam oglądania"

Przy okazji jednego z wpisów zamieszczonych w ramach współpracy z marką, Małgorzata zamieściła na swoim profilu fotkę z jesienną stylizacją i zachęciła do zakupów. Wśród komentujących obudzili się szybko stróże bezpieczeństwa małych dzieci. Jedna z osób obserwujących profil Rozenek postanowiła czuwać nad losem małego Henryczka w czasie, gdy jego mama pracuje:

A kto Tobie dziecka pilnuje? - zapytała celebrytkę.

bDeLTOlp

Małgorzata nie zwlekała z odpowiedzią:

Znasz przysłowie „Bogatemu diabeł dzieci kołysze”? - wypaliła pod adresem wścibskiej internautki.

Wkrótce celebrytkę poparły internautki:

"Serio? A kto pilnuje tysiącom kobiet które wróciły do pracy? Ty tak na poważnie?, Zazdrość ludzka nie zna granic, Ja bym się bardzo wstydziła na Pani miejscu. Wszystko wszystkim, ale takie teksty są tak żenujące" - komentowały.

bDeLTOlq

Podziwiacie anielską cierpliwość Rozenek?

bDeLTOlr
bDeLTOlK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(243)
asdf
4 tyg. temu
Ja nieco nie rozumiem tych wszystkich rozjuszonych internautów...kto tobie dziecka pilnuje?? No pilnuje. I sprząta. I robi twarz, tyłek, a może nawet ogarnia całą przyziemną część życia którą zwykły szary człowiek robi na własną rękę. A wiecie dlaczego? Dlatego, że właśnie jesteście sobie zwykłymi szarymi ludźmi bez kasy, którym w dobie internetu i demokracji zaczęło się wydawać, że możecie sobie powiedzieć coś, "przemówić do rozumu" tym, w których klikacie i którzy na was zarabiają. Tyle że ich to generalnie nie obchodzi. Co więcej, gdybyście byli na ich miejscu, was też by nie obchodziło.
Upsi
4 tyg. temu
To bylo dobre !
Gosia
4 tyg. temu
Mały Raduś :)
bDeLTOlL
Fvl
4 tyg. temu
Czy ona się musi z każdym wdawać w dyskusję?
Madzia
4 tyg. temu
Slodka
Najnowsze komentarze (243)
Monika
4 tyg. temu
A zna pani taki cytat ze na dwie rzeczy nie ma lekarstwa : na smierć i bezczelność ? Pani Małgorzato pani brak klasy bo właśnie cechuje panią bezczelność.
Ala
4 tyg. temu
No Diabeł to napewno opanował Twoje życie kobieto. Dlatego o nim wspominasz w swoim aroganckim komentarzu.
Wiraż
4 tyg. temu
Uwielbiam jej cięte riposty.
radek
4 tyg. temu
staro wygląda jakl na 52 lata
zatroskani
4 tyg. temu
Czy ta Majdanowa wie , co ludzie o niej sądzą, czy to do niej dociera.
Genia
4 tyg. temu
W sedno.
Waga
4 tyg. temu
Skwituję krótko cytatem z operetki pt. Baron Cygański: „ Wielka sława to żart, książę błazna jest wart, złoto toczy się w krąg, z rąk do rąk, z rąk do rąk.
Feriona
4 tyg. temu
Na ogół mało mnie obchodzi co pani Małgorzata robi ze swoim baaardzo medialnym życiem, ale tym razem czuję, że muszę skomentować. Głównie dlatego, że mam syna w wieku małego Henia i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie do ukończenia przez niego minimum pół roku pozostawiania go na dłużej pod opieką innych osób i to nie dlatego , że nie mam takich możliwości. Po prostu po starszym dziecku wiem jak szybko rosną dzieci i już wkrótce nie będę dla niego całym światem. Poza tym współczuję pani Małgorzacie gdy się okaże, że pierwsze "mama" Henio powie do opiekunki bo pani Rozenek akurat nie będzie w jego pobliżu.
bDeLTOlD
Ana
4 tyg. temu
Faktycznie pani Małgosi nie wyszło. Taka zbędna paplanina i skupienie na sobie, słabo wychodzi. Nie tyle wyszło nie miło, co bez taktu i klasy. Taka ładna kobieta, a elokwencji brak.
wedf
4 tyg. temu
staro wygląda jak na 42 lata :/
Poeta
4 tyg. temu
Henio chłopak dla Klary!
Małgośka
4 tyg. temu
No Dokładnie powiedziała kto kieruje jej życiem tj „Diabeł „ . Liczy się tylko kasa i podkreślenie jaka ona jest Bogata . Śmieszna kobieta.
OLA
4 tyg. temu
Nie przytula dziecka bo ma za dużo tynku na buzi oj mama Gosia
Kika
4 tyg. temu
Za Malgonia nie przepadam ale Henio jest boski!!!😍
...
Następna strona
bDeLTOmf