Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Była przyjaciółka Angeliny Jolie sprzedała gazecie STARE ZDJĘCIA GWIAZDY: "Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas" (ZDJĘCIA)

110
Podziel się

Koleżanka z dawnych lat z dumą opowiedziała tabloidowi o życiu aktorki w szkolnych czasach. "Była bardzo szczodra. Mogłam nie widzieć jej przez sześć miesięcy i kiedy się spotykałyśmy, dawała mi pieniądze" - donosi.

Była przyjaciółka Angeliny Jolie sprzedała gazecie STARE ZDJĘCIA GWIAZDY: "Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas" (ZDJĘCIA)
Wyciekły zdjęcia z młodości Angeliny Jolie (Newspix, ONS)
bCOOFkmZ

W przypadku Angeliny Jolie można śmiało mówić o jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz wizerunkowych w historii show biznesu. Gdy córka Johna Voighta stawiała pierwsze kroki w Hollywood, aspirująca skandalistka robiła wszystko co w swojej mocy, by o niej pisano: aktorka otwarcie opowiadała o seksie, narkotykach i samookaleczaniu się, nie rozstając się przy tym z zawieszoną na szyi fiolką krwi męża. Jolie lubowała się wtedy w mrocznym image'u, najczęściej stawiając na odważne stylizacje eksponujące jej wytatuowane ciało. Dziś gwiazda ma sześcioro dzieci (w tym troje adoptowanych) i słynie z tego, że wybiera tylko te najbardziej lukratywne kontrakty filmowe, starając się przy tym trzymać jak najdalej od skandali.

Angelina Jolie ma świetne relacje z byłym mężem

bCOOFknb

Nie jest tajemnicą, że Angelina od najmłodszych lat sprawiała problemy wychowawcze, do czego sama wielokrotnie się przyznawała. Jedna ze szkolnych znajomych gwiazdy postanowiła sobie dorobić, sprzedając gazecie Mirror zdjęcia z czasów, kiedy uczęszczały razem do gimnazjum w Kalifornii. Fotografie, na których widzimy młodziutką Jolie, pochodzą z 1989 roku. Z relacji kobiety, która zapragnęła pozostać anonimowa, wynika, że Angelina od zawsze lubiła "igrać z ogniem", ale mimo to zawsze miała "dobre i czyste serce".

Ona zawsze była cudowną osobą i łączyła nas niesamowita przyjaźń - donosi źródło Mirror. Ludzie nie wiedzą, że ona zawsze była bardzo szczodra. Zwariowana, ale szczodra. Mogłam nie widzieć jej przez sześć miesięcy i kiedy się spotykałyśmy, dawała mi pieniądze. Ponieważ była lepiej sytuowana niż my, Angie zawsze dzieliła się wszystkim, co miała, ze mną i innymi przyjaciółmi. Nie mogła przejść obok osoby bezdomnej bez zaoferowania mu jedzenia lub pieniędzy i uwagi, że bezdomność jest okropna. Tak było, gdy miała 14 lat.

Przyjaciółka Angie ze szkolnej ławki nie ukrywa, że gwiazda od najmłodszych lat eksperymentowała z używkami i już w wieku 14 lat była aktywna seksualnie.

Imprezowaliśmy - opowiada kobieta. Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas. Podróżowaliśmy wszędzie tam, gdzie mogliśmy dostać się autobusem. Próbowała robić rzeczy, które były dzikie, które nie były w stylu perfekcyjnego życia Beverly Hills. Była zirytowana, kiedy mama dała jej tabletki antykoncepcyjne i pozwoliła chłopakowi Angie spać w jej pokoju. Jolie zbuntowała się i postąpiła odwrotnie, nie sypiając z nim wcale i spuszczając wszystkie tabletki w toalecie.

bCOOFknh

Zobaczcie zdjęcia Angeliny Jolie z czasów, kiedy miała 14 lat. Bardzo się od tamtej pory zmieniła?

bCOOFkni
bCOOFknj
bCOOFknC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(110)
Gosia
2 tyg. temu
Nie lubię takich ludzi którzy chcą zarabiać i błysnąć opisując swoją przyjaciółkę o ile to była przyjaźń czy przyjaźń na sprzedaż
Remix
2 tyg. temu
A kto nie pił 🤷🏻‍♂️ wielkie mi mecyje
gość
2 tyg. temu
Nic nowego nie powiedziała:)
bCOOFknD
Szpilcia
2 tyg. temu
BYŁA ŁADNA I JEST.. A CO ROBILA JEJ SPRAWA.... KAŻDY BYŁ MŁODY ZBUNTOWANY.....
Dgv CV. Cvb
2 tyg. temu
Każdy był młody i robił większe lub mniejsze numery
Najnowsze komentarze (110)
666
1 tyg. temu
no i spoko
Magda
1 tyg. temu
Też mam takie zdjecia- chlanie i ekserymenty z dragami ...życie :) nic złego w tym nie widze.Teraz jestem przykładną mamą i właścicielką małego bizesu :)
mmm
1 tyg. temu
mmmm
mick
1 tyg. temu
Zlikwidowała worki pod oczami, podciągnęła powieki, zrobiła nos, policzki, piersi i górną wargę. Z przeciętnej, pyzatej dziewczyny z sąsiedztwa przeistoczyła się w piękność.
aaben
1 tyg. temu
Nic nie ma w artykule o wszczęciu postępowania w związku z kontaktami seksualnymi z 14 letnim dzieckiem, stręczycielstwie matki i patologiczną opieką rodziców!!! W USA to pewnie norma gdy ichniejsze madki instruują i podsyłają swoje córki facetom jak np Polańskiemu!
Gibi
1 tyg. temu
Dobra matka ze w wieku 14 lat daje tabletki antykoncepcyjne 👎👎
Fiks
2 tyg. temu
Wory pod oczami usunięto operacyjnie, dobrze wyglada obecnie.
jaaaaa
2 tyg. temu
autoreklama z udawaniem, że koleżanka nie chciała podac danych hahahaha
bCOOFknv
Joy
2 tyg. temu
Prześliczna
Kwasiara
2 tyg. temu
Po co wrogowie, jak się ma takich przyjaciół!
ToJa
2 tyg. temu
Nie ma jak "przyjaciółka"
Misia
2 tyg. temu
Nos niesamowicie zmienia twarz.
iok
2 tyg. temu
świetna kobieta (y)
Ella
2 tyg. temu
Jednym słowem, miała normalną młodość. A w młodości trzeba się wyszumieć, wszystkiego spróbować, żeby wiedzieć co komu pasuje do życia.
...
Następna strona
bCOOFknX