Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Była przyjaciółka Angeliny Jolie sprzedała gazecie STARE ZDJĘCIA GWIAZDY: "Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas" (ZDJĘCIA)

111
Podziel się:

Koleżanka z dawnych lat z dumą opowiedziała tabloidowi o życiu aktorki w szkolnych czasach. "Była bardzo szczodra. Mogłam nie widzieć jej przez sześć miesięcy i kiedy się spotykałyśmy, dawała mi pieniądze" - donosi.

Była przyjaciółka Angeliny Jolie sprzedała gazecie STARE ZDJĘCIA GWIAZDY: "Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas" (ZDJĘCIA)
Wyciekły zdjęcia z młodości Angeliny Jolie (Newspix, ONS)
bESxHKTF

W przypadku Angeliny Jolie można śmiało mówić o jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz wizerunkowych w historii show biznesu. Gdy córka Johna Voighta stawiała pierwsze kroki w Hollywood, aspirująca skandalistka robiła wszystko co w swojej mocy, by o niej pisano: aktorka otwarcie opowiadała o seksie, narkotykach i samookaleczaniu się, nie rozstając się przy tym z zawieszoną na szyi fiolką krwi męża. Jolie lubowała się wtedy w mrocznym image'u, najczęściej stawiając na odważne stylizacje eksponujące jej wytatuowane ciało. Dziś gwiazda ma sześcioro dzieci (w tym troje adoptowanych) i słynie z tego, że wybiera tylko te najbardziej lukratywne kontrakty filmowe, starając się przy tym trzymać jak najdalej od skandali.

Zobacz także: Angelina Jolie ma świetne relacje z byłym mężem
bESxHKTH

Nie jest tajemnicą, że Angelina od najmłodszych lat sprawiała problemy wychowawcze, do czego sama wielokrotnie się przyznawała. Jedna ze szkolnych znajomych gwiazdy postanowiła sobie dorobić, sprzedając gazecie Mirror zdjęcia z czasów, kiedy uczęszczały razem do gimnazjum w Kalifornii. Fotografie, na których widzimy młodziutką Jolie, pochodzą z 1989 roku. Z relacji kobiety, która zapragnęła pozostać anonimowa, wynika, że Angelina od zawsze lubiła "igrać z ogniem", ale mimo to zawsze miała "dobre i czyste serce".

Ona zawsze była cudowną osobą i łączyła nas niesamowita przyjaźń - donosi źródło Mirror. Ludzie nie wiedzą, że ona zawsze była bardzo szczodra. Zwariowana, ale szczodra. Mogłam nie widzieć jej przez sześć miesięcy i kiedy się spotykałyśmy, dawała mi pieniądze. Ponieważ była lepiej sytuowana niż my, Angie zawsze dzieliła się wszystkim, co miała, ze mną i innymi przyjaciółmi. Nie mogła przejść obok osoby bezdomnej bez zaoferowania mu jedzenia lub pieniędzy i uwagi, że bezdomność jest okropna. Tak było, gdy miała 14 lat.

Przyjaciółka Angie ze szkolnej ławki nie ukrywa, że gwiazda od najmłodszych lat eksperymentowała z używkami i już w wieku 14 lat była aktywna seksualnie.

bESxHKTN

Imprezowaliśmy - opowiada kobieta. Piliśmy, paliliśmy papierosy i braliśmy kwas. Podróżowaliśmy wszędzie tam, gdzie mogliśmy dostać się autobusem. Próbowała robić rzeczy, które były dzikie, które nie były w stylu perfekcyjnego życia Beverly Hills. Była zirytowana, kiedy mama dała jej tabletki antykoncepcyjne i pozwoliła chłopakowi Angie spać w jej pokoju. Jolie zbuntowała się i postąpiła odwrotnie, nie sypiając z nim wcale i spuszczając wszystkie tabletki w toalecie.

Zobaczcie zdjęcia Angeliny Jolie z czasów, kiedy miała 14 lat. Bardzo się od tamtej pory zmieniła?

bESxHKTO
bESxHKTP
bESxHKUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(111)
Gosia
rok temu
Nie lubię takich ludzi którzy chcą zarabiać i błysnąć opisując swoją przyjaciółkę o ile to była przyjaźń czy przyjaźń na sprzedaż
Remix
rok temu
A kto nie pił 🤷🏻‍♂️ wielkie mi mecyje
gość
rok temu
Nic nowego nie powiedziała:)
bESxHKUj
Szpilcia
rok temu
BYŁA ŁADNA I JEST.. A CO ROBILA JEJ SPRAWA.... KAŻDY BYŁ MŁODY ZBUNTOWANY.....
Dgv CV. Cvb
rok temu
Każdy był młody i robił większe lub mniejsze numery
Najnowsze komentarze (111)
Mila
rok temu
Piesek pod stołem najlepszy
666
rok temu
no i spoko
Magda
rok temu
Też mam takie zdjecia- chlanie i ekserymenty z dragami ...życie :) nic złego w tym nie widze.Teraz jestem przykładną mamą i właścicielką małego bizesu :)
mmm
rok temu
mmmm
mick
rok temu
Zlikwidowała worki pod oczami, podciągnęła powieki, zrobiła nos, policzki, piersi i górną wargę. Z przeciętnej, pyzatej dziewczyny z sąsiedztwa przeistoczyła się w piękność.
aaben
rok temu
Nic nie ma w artykule o wszczęciu postępowania w związku z kontaktami seksualnymi z 14 letnim dzieckiem, stręczycielstwie matki i patologiczną opieką rodziców!!! W USA to pewnie norma gdy ichniejsze madki instruują i podsyłają swoje córki facetom jak np Polańskiemu!
Gibi
rok temu
Dobra matka ze w wieku 14 lat daje tabletki antykoncepcyjne 👎👎
Fiks
rok temu
Wory pod oczami usunięto operacyjnie, dobrze wyglada obecnie.
bESxHKUb
jaaaaa
rok temu
autoreklama z udawaniem, że koleżanka nie chciała podac danych hahahaha
Joy
rok temu
Prześliczna
Kwasiara
rok temu
Po co wrogowie, jak się ma takich przyjaciół!
ToJa
rok temu
Nie ma jak "przyjaciółka"
Misia
rok temu
Nos niesamowicie zmienia twarz.
iok
rok temu
świetna kobieta (y)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxHKUU
bESxHKUV
bESxHKUW
bESxHKUX
bESxHKUY
bESxHKUD