Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Caroline Derpienski pręży ciało odziana w "drapieżne" bikini. Kogoś poniosło z RETUSZEM?

274
Podziel się:
274
Podziel się:

Caroline Derpienski ma niezwykle intensywny czas. Wszystko za sprawą dramy z Anetą Glam. Na szczęście celebrytka może też liczyć na krótkie chwile wytchnienia podczas wczasów w Tajlandii. Właśnie pochwaliła się sesją zdjęciową w bikini.

1
 / 9
Caroline Derpienski odziana w drapieżne bikini pręży ciało i stroi miny
Caroline Derpienski w Tajlandii
Caroline Derpienski w Tajlandii (Instagram)
0
0

Jeszcze kilka lat temu rodzimy show-biznes wyglądał zupełnie inaczej, albowiem nie było w nim Caroline Derpienski. Celebrytka szturmem podbiła portale branżowe oraz opowieściami o swoim bajecznym życiu i dolarsach zrobiła zamieszanie, o jakim bez wątpienia marzyło wiele jej "koleżanek po fachu".

Gwiazda Caroline w ostatnim czasie nieco przygasła, ale celebrytka znalazła również na to sposób. W mediach społecznościowych zdecydowała się udostępnić zdjęcia partnera swojej największej medialnej rywalki Anety Glam. Na nich był z inną kobietą, co zdaniem Derpienski potwierdza ich rzekome rozstanie. Panie od kilku dobrych dni toczą wielką, internetową wojnę. Momentami aż ciężko za nimi nadążyć...

Na całe szczęście obecnie przebywają daleko od siebie, bowiem Caroline wybrała się na wczasy do Tajlandii. Zapewniła jednak, że będzie wrzucać materiały z Georgem. Jak się okazało, towarzyszek ukochanego Anety jest więcej. Pomiędzy wrzucaniem nowych zdjęć biznesmena z jego rzekomych romansów, Caroline oddaje się lokalnym atrakcjom.

Derpienski, która za sprawą afery ze swoją największą nemezis znów cieszy się nieco większą popularnością, postanowiła przypomnieć, jak wygląda w bikini. Celebrytka na swoim instagramowym profilu wrzuciła kilka zdjęć, które zrobiła sobie, gdy zachodziło słońce. Na plaży pozowała w bikini o wzorze tygryska. Uwagę zwraca również jej dość mocno wygładzona twarz. Czyżby ktoś przesadził z obróbką zdjęć?

Zobaczcie sami.

2
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
3
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
4
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
5
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
6
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
7
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
8
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
9
 / 9
Caroline Derpienski w Tajlandii
KOMENTARZE
(274)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Ponumre
11 miesięcy temu
Te jej pozy są takie przaśne..wczoraj tańczyła do discopolo na stories..ciało jakich wiele..głowa chora..proszę, nie piszcie już o niej.
Kim
11 miesięcy temu
Ona ewidentnie ma kompleksy, za każdym razem chce coś udowadniać, człowiek wartościowy ma pewności we krwi nie musi udowadniać, a ta wciąż udowadnia, próżna dziewczyna, i cytat na koniec kto się wywyższa będzie poniżony
krzysztof k.
11 miesięcy temu
To z tyłu to raczej fototapeta
Olka
11 miesięcy temu
Drepieńska ma oczy opadając w dół i żuchwę Habsburgów. To to są przeorane fotoszopem zdjęcia. I tak fatalne.
undefined
11 miesięcy temu
Zdjęcia z Photoshopa jak do dunajskiego katalogu... 🤢
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Jagoda
11 miesięcy temu
No nieźle się powklejała😄 czekamy na foty z Marsa 😄😄😄😄
Pibi
11 miesięcy temu
Znowu wklejona? Z dubaju tez fotki nawet nie do kolan byly. Niech pokaze zdjecia jak chociaz stopy lekko w wodzie sa. Zenada
Int
11 miesięcy temu
AI sztuczna inteligencja i zakłamana rzeczywistość. Nikt nie jest ciemny, żeby tego nie wiedzieć. A w ogóle co to za portal, że tak dużo bajkowych przekształceń, których w naturze nie ma. Dla kogo te wyimaginowane "piękności" po przeróbkach
Zula
11 miesięcy temu
Wygląda jak na tle tapet ściennych z lat 90 🤣
Tuo
11 miesięcy temu
Ale słaba wklejka wstyd to wstawiać do neta
NAJNOWSZE KOMENTARZE (274)
Adam
11 miesięcy temu
Super Star Derpienski
dżak
11 miesięcy temu
dżak powinien jej powiedzieć żeby nie zajadała stresu bo nawet z filtrami widać oponę
Majami Weiss
11 miesięcy temu
Łeee małe ma oczy
Pozdr
11 miesięcy temu
A co ona umie?
Wiechu
11 miesięcy temu
Każdy Taj który przerobił się na kobietę ma większe piersi od niej ! Niech ona sobie w Tajlandi wstydu nie robi !
Net
11 miesięcy temu
Dla mnie faceta ktory przestał myśleć penisem kilka at temu takie zdjęcia są dla mnie bez sensu ! Co tam kobieta chce osiągnąć takimi zdjęciami ?!
Kris
11 miesięcy temu
Ktora godzina?
Bacha
11 miesięcy temu
Oh jaka jestem piekna, wszyscy na mnie patrza
Szary
11 miesięcy temu
Szukam jakiś argumentów "za" więc może chociaż dobrze obciąga?
Dexter
11 miesięcy temu
Mogło by coś ją zjeść.
Basia
11 miesięcy temu
Gwiazda nam Urosła
Eryk
11 miesięcy temu
Dolarsowo w tej Tajlandii
Majka
11 miesięcy temu
To prawda to najgorsza personifikacja w polskim internecie ,zakłamanie , fałsz , udawanie , promowanie sponsoringu wsród nastolatek ,wielu daje się nabrać na wygenerowany wizerunek Ia a za tym kryje się tylko przeciętna pełna wad postać , niegodna.jakiegokolwiek naśladowania
Stop der
11 miesięcy temu
zakłamywania rzeczywistości , filty programy Ia to niej twarz , kształt głowy , kształt nosa , oczy ale inne kobiety dyskryminuje że względu na wiek , wyzywa od babć ,maszkaronów , starych dziadów według niej tylko młodą i świeżą wybiera majętny facet
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

56-letnia Mariah Carey w prześwitującej sukience i z doczepami wdzięczy się na czerwonym dywanie. Nadal zachwyca? (ZDJĘCIA)

Mariah Carey została uhonorowana nagrodą za swoją działalność artystyczną i filantropijną, a na czerwonym dywanie zaprezentowała się w odważnej prześwitującej kreacji, pod którą miała tylko stanik i majtki. Kreacja godna wielkiej gali?
9.

Zamaskowana pod drogimi okularami Julia Wieniawa opuszcza studio "DDTVN", wymachując torebką za 10 TYS. ZŁ (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa odwiedziła w sobotni poranek studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o zawodowych nowościach. Po nagraniu czekali już na nią paparazzi, przed którymi celebrytka zaprezentowała się w długim płaszczu i stylowych dodatkach - markowych okularach i z torebką Prady w ręku. Zobaczcie, jak wyglądała.
8.

Kaja Kajuth z "Projektu Lady" już tak NIE WYGLĄDA. Dokonała coming outu i przeszła ogromną METAMORFOZĘ (FOTO)

Kaja Kajuth zasłynęła w mediach jako jedna z uczestniczek drugiego sezonu "Projektu Lady". Dała się poznać jako "chłopczyca", która lubiła chodzić w dresach. Na nowych zdjęciach ciężko ją poznać. Zmiana na plus?
7.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Klaudii El Dursi. Wyrobiła się modowo z biegiem lat?

Bohaterką cyklu poświęconemu najlepszym i najgorszym stylizacjom gwiazd według Pudelka została tym razem Klaudia El Dursi. Zajrzyjcie do naszego cotygodniowego zestawienia. Przemawia do Was jej zmysł estetyczny ?
6.

Tak wygląda wiejska chata Piotra Pręgowskiego i jego żony: łoże z palami, piecyk kaflowy i sielankowy ogród (ZDJĘCIA)

Piotr Pręgowski razem z żoną, Ewą Kuryło, wyprowadzili się z miasta i zamieszkali w domu na wsi pod Lipnem w województwie kujawsko-pomorskim. Aktorska para pożegnała się ze zgiełkiem, odgłosami przejeżdżających samochodów oraz tłumami ludzi. Zamiast tego ich codzienność to cisza, leśne krajobrazy i dzikie zwierzęta.
5.

Nostalgiczna Christina Aguilera chwyta się za nagi biust w łazience i spogląda w sufit. Tak relaksowała się w Paryżu (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera przeszła w ostatnim czasie efektowną metamorfozę i od tamtej pory nie przestaje zachwycać fanów odważnymi stylizacjami. Teraz 45-letnia piosenkarka poszło o krok dalej i postanowiła pozować topless podczas spontanicznej sesji w łazience. Wyszło smacznie?
4.

Ostatnie publiczne wyjście Catherine O'Hary. Aktorka 4 miesiące temu pojawiła się z mężem na gali Emmy (ZDJĘCIA)

Catherine O’Hara, znana z kultowego filmu "Kevin sam w domu", zmarła w Los Angeles. Miała 71 lat. Ostatnim wielkim wyjściem aktorki była 77. ceremonia rozdania nagród Emmy, która odbyła się 14 września.
3.

Naturalna Katarzyna Warnke buszuje po centrum handlowym O KULACH z 6-letnią córką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke wybrała się ostatnio z córką na shopping do jednej z galerii handlowej, gdzie natknęła się na paparazzi. 48-latka poruszała się o kulach. Aktorka zaprezentowała się w wełnianym swetrze, jeansach i loafersach. Lubicie jej styl?
2.

Tak wygląda hiszpańska willa Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora: ogród z basenem, gigantyczny salon, strefa relaksu (ZDJĘCIA)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku lat są właścicielami hiszpańskiej nieruchomości. Małżonkowie chętnie dzielą się ujęciami z Marbelli. Zobaczcie, jak się urządzili.
1.

Odmieniona Cara Delevingne i Scout Willis w prześwitującej sukience meldują się na ściance (ZDJĘCIA)

W czwartek wieczorem odbyła się impreza Warner Music Group przed rozdaniem nagród Grammy. Na ściance zameldowała się Cara Delevinge z odmienioną fryzurą. Wpadła też Scout Willis, która kradła spojrzenia w prześwitującej sukience.