Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Co dzieje się z Magdą Frąckowiak? Porównuje się do bogini Hatszepsut i Jana Pawła II...

277
Podziel się

Jeszcze niedawno Magdalena Frąckowiak oddawała się medytacji w buddyjskim klasztorze. To efekt mistycznych przeżyć czy zwykły włam na konto?

Co dzieje się z Magdą Frąckowiak? Porównuje się do bogini Hatszepsut i Jana Pawła II...
Magdalena Frącowiak odlatuje na Instagramie (Instagram)
bEpSXWwR

Magdalena Frąckowiak dekadę temu miała spore szanse na naprawdę wielką karierę modową: występowała u światowych projektantów, pozowała w ciekawych sesjach. W branży zaczęto stawiać ją obok Anji Rubik. Niestety, z biegiem lat z Magdą zaczęło dziać się coś niedobrego. W pewnym momencie związała się z synem Joanny Przetakiewicz, Alexem, ale związek nie pomógł jej najwidoczniej pokonać wszystkich trudności. Jakiś czas po rozstaniu Magdalena pokazywała chociażby, jak gryzie gąbki. Wkrótce potem zamknęła się w buddyjskim klasztorze, by "studiować buddyzm i medytację". Faktycznie przydałyby się w pewnych krytycznych momentach.

bEpSXWwT

Nie wiadomo do końca, czym teraz zajmuje się Frąckowiak. Dawno nie wzięła udziału w żadnej sesji zdjęciowej, a na jej Instagramie próżno szukać postów dokumentujących dokonania zawodowe. Szczerze mówiąc, od kilku dni Magda wrzuca do sieci bardzo niepokojące treści. Wygląda na to, że stare konto usunęła, a na nowym porównuje się do bogini Hatszepsut i Jana Pawła II.

Zobacz także: Etazen - nowy niebezpieczny narkotyk w Polsce. MZ ostrzega

W ciągu kilku dni na konto Frąckowiak trafiło grubo ponad 300 postów, wiele będących lustrzanym odbiciem tych samych zdjęć. Przewijają się motywy egipskich bogów, sztuki sakralnej, są nawet nagłówki o kraterach na Syberii. Chociaż wygląda to na włam, posty chyba jednak publikuje sama Frąckowiak: daje do nich niepokojące opisy, zamieszcza też aktualne selfie i nagrania, na których zachowuje się co najmniej dziwnie. Modelka porównała się chociażby do Czarnej Madonny, egipskiej bogini Hatszepsut Jana Pawła II. Często pisze o sobie per "holy Magdalena", a w notce bio grozi, że obserwującym wypadną włosy...

bEpSXWwZ

Zobaczcie niepokojące posty Magdy Frąckowiak. Czy to efekt medytacji w buddyjskim klasztorze?

bEpSXWxa
bEpSXWxb
bEpSXWxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(277)
Życzliwa
3 miesiące temu
Nie wiem, jak to skomentować. Jeśli to ona, to chyba potrzebuje pomocy.
Ech
3 miesiące temu
Do lekarza zanim będzie za późno. To kolejny przykład wołania o pomoc!
Aaaaaaa
3 miesiące temu
Chore to
bEpSXWxv
Bolo
3 miesiące temu
Nie wiem jak to skomentować
Jajaj
3 miesiące temu
Wkurzjaca jest to.ze wedlug was miała szansę na karierę. Ona ZROBIŁA karierę .Kubicka czy Pisarek marzą o takiej karierze która wg niektórych zawaliła. Osoby chore psychicznie od razu skreslacie podważacie dokonanai stawiacie krzyżyk na nich .To wasza wina że wiele osób chorych jest przekonana że ich życie się skończyło po postawieniu diagnozy. Magda prawdopodobnie potrzebuje pomocy a w świecie modelingu zrobiła bardzo duzo .Niedlugo będzie miała 40 i i bez choroby mogłaby sobie odpuścić wybiegi i zdj.
Najnowsze komentarze (277)
Alice
2 miesiące temu
Kurczę z wszystkich agencji też ją usunęli tzn jej portfolio wiec ewidentne coś jest na rzeczy! Szkoda dziewczyny
123
3 miesiące temu
Moi drodzy ,tak sobie mysle czytając niektóre nieżyczliwe ,kąśliwe komentarze ,ze trzeba najpierw pomyśleć i zastanowić się ,macie swoje rodziny ,rodzeństwo ,dzieci i nie daj Boże ,nikomu nie zyczę takiej choroby .Dlatego więcej zrozumienia i empatii dla chorych ludzi.
madzia
3 miesiące temu
a ona nie jest z rocznika 84?
Aga'80
3 miesiące temu
Z tego by wynikało, że cały rocznik 1985 jest święty, a każda Madzia'85 to święta Magdalena. Moje gratulacje dziewczyny!!! :)
Ciekawie
3 miesiące temu
Dobry troling. To jest sygnał już ostateczny, że ma dość pewnych ludzi, którzy się uczepili jej. Ale i tak nie ogarną, bo już tacy są.
koniec karier...
3 miesiące temu
zbyt duża presja i pieniądze w tym modelingu i nie udźwignęła. Potrzebuje pomocy psychiatrycznej nie medytacji
ewa
3 miesiące temu
Według mnie to objawy schizofrenii paranoidalnej !!! A to sie leczy !!
Psychiatra
3 miesiące temu
Taka jest cena sukcesu
bEpSXWxn
zxcvb
3 miesiące temu
przecież to nie jest jej konto
Doktor Sen
3 miesiące temu
Czyłbym
godot
3 miesiące temu
To, że ktoś ma ładną twarz czy ładny głos nie oznacza automatycznie, że jest także tytanem intelektu.
Hello
3 miesiące temu
To jest chyba jedyna Polka która zrobiła tak zawrotną karierę oczywiście pomijam tutaj na przykład Ania Rubik itp bo mówię tutaj o takim typie urody który faktycznie może się podobać... Magda naprawdę zrobiła niesamowitą karierę za granicą wystarczy spojrzeć na wszystkie wywiady na wszystkie zdjęcia... Ale niestety w różnych wywiadach można zobaczyć jak się wypowiada jaka jest wulgarna i chamska jaka po prostu jest niemiła. Wiele lat temu pamiętam jak jedna modelka która malowałam miała z nią kontakt i mówiła że jest niesamowicie wyniosła niesamowicie pewna siebie i nie znosiła krytyki na swój temat reagowała stanami depresyjnymi oczywiście nie wiem czy to jest prawda... Ale wielokrotnie widywałam ją w Warszawie i nie zbudowała we mnie dobrej opinii na twój temat zachowywała się po prostu dziwnie tak jakby była albo pod wpływem narkotyków albo była tragicznie zmęczona co jest możliwe biorąc pod uwagę to ile pracowała. niestety ale wielu ludzi mówiła ciągle to samo od wielu lat że ona jest po prostu jakaś dziwna i te wszystkie filmy ona też przecież musiała nagrać być może ktoś włamał jej się na konto być może tą stronę ona zrobiła tym bardziej że śledziła ją tam właśnie Justyna Gradek która ją zna osobiście z pokazu philippa pleina.. myślę że ona po prostu albo zmaga się z jakąś chorobą psychiczną albo niestety jest to o czym mówią wszyscy dookoła czyli to że modeling to jest jedno wielkie bagno dziewczyny muszą być wychudzone praktycznie nic nie wiedzą wcale tak dobrze nie zarabiają chyba że mają kilkanaście pokazał w ciągu tygodnia i naprawdę od czegoś takiego może odbić tym bardziej że całej prawdy i tak nie pozna modelingu.
Ssss
3 miesiące temu
Ja nic nie zrozumiałam
Xxxx
3 miesiące temu
Ja juz od jakiegos czasu patrzac na nia mam wrazenie ze przesadza z dragami
...
Następna strona
bEpSXWxP