Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

369
Podziel się:

Wpis Barbary Kurdej-Szatan dotyczący funkcjonariuszy Straży Granicznej zakończył się zwolnieniem z TVP. O decyzji poinformował sam Jacek Kurski. Co na to widzowie? Zapytaliśmy ich.

Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"
Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów?
bEUyoDLV

Wpis Barbary Kurdej-Szatan dotyczący funkcjonariuszy Straży Granicznej, których w towarzystwie wielu przekleństw nazwała "mordercami", zakończył się zwolnieniem z TVP. O decyzji poinformował sam Jacek Kurski. Aktorka nie ma już szans na występ w produkcjach telewizji publicznej.

Basia odniosła się już do całej sytuacji, zapewniając, że jej wpis dotyczył konkretnej sytuacji, którą zobaczyła na jednym z filmów w sieci. Dodała, że szanuje ciężką pracę wszystkich służb mundurowych.

bEUyoDLX

Sytuacja aktorki to dla niej poważny kryzys wizerunkowy. W cyklu "Daj Głos" zapytaliśmy mieszkańców Warszawy, czy celebryci w ogóle powinni zabierać głos w sprawach politycznych. Zdaniem większości pewne sprawy nie powinny być komentowane przez gwiazdy, ponieważ ci - ich zdaniem - nie mają do tego odpowiednich kompetencji.

Zobaczcie sami.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"
bEUyoDMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(369)
Glos
3 tyg. temu
Nie bedziemy tesknic
Ggg
3 tyg. temu
Ja już jej nie chce oglądać nigdzie. Po prostu lepiej żeby się nie pojawiała.
graza
3 tyg. temu
za duzo jej juz sie znudzila sodowka bije do glowy
bEUyoDMz
Breaking news
3 tyg. temu
Ludzie, nie dawajcie się manipulować bandzie, która swoimi wywodami wspiera Łukaszenkę. Nie obserwujcie ich w mediach społecznościowych. Komentarze są stale usuwane, więc więcej nie napiszę, bo i tak zaraz zniknie. Niech żyje Polska!!!!
Breaking news
3 tyg. temu
Komentarze niewygodne stale są usuwane!
Najnowsze komentarze (369)
Obiektywny
3 tyg. temu
Ile z nas zmieniło pracę, jak to mówią pracodawcy nie ma ludzi nie zastąpionych.Tym bardziej jak przynosi wstyd i rodziny żołnierzy nie chcąc jej oglądać.Teraz najwyższy czas aby ta pani odeszła ze szklanego ekranu
marta
3 tyg. temu
NIE CHCE PLAYA Z KURDEJ SZATAN!!!! NIEEEEE!!!!!!
Krys
3 tyg. temu
Wszędzie jej pełno. Powinna zniknąć na jakiś czas z telewizji i ponieść karę za wulgarne słowa po adresem Straży Granicznej. Emocje ma każdy z nas ale trzeba się umieć kontrolować. Basia jest dorosła kobieta i matka.
Renia reg
3 tyg. temu
Mam nadzieję że sobie poradzi życzę dużo siły głowa w górę Basiu
Iga
3 tyg. temu
Teraz już zawsze będzie się kojarzyć z wulgaryzmem i obrażaniem polskich żołnierzy ale u nas po 80 tym większość bogatych to ludzie jej pokroju więc
sam
3 tyg. temu
Jest dobra w tym co robi więc wszyscy ją chcą nie tak jak w TVP bez wykształcenia i żyją za nasze pieniądze niech każdy patrzy na siebie.
Inc
3 tyg. temu
Mi jej za grosz nie jest żal. Doigrała się. Najlepiej niech zniknie z TV. Jak jej Polska nie pasuje, droga wolna. A te osoby co ją bronią są takie same jak Ona.
Ola
3 tyg. temu
Od dawna nie mogłam jej znieść . Wszędzie było jej pełno . Mam nadzieję że innych celebrytów spotka podobny los . Tego sobie życzę
bEUyoDMr
Iga
3 tyg. temu
Widać, że wszyscy mają jej dość. Doigrała się.
Kasia
3 tyg. temu
Jest za dużo jej i jest osobą, której twarz i głos drażni i doprowadza do irytacji... przychodzi czas, że trzeba odejść, jej komentarze ostatnie pełne hejtu dla straży i jej wieczne wąty o wszystko są irytujące...nie będę tęsknić
Nat
3 tyg. temu
Proszę niech ta kobieta zniknie z mediów. Wszystkich. Jest nie do zniesienia. Szkoda, że nie została tylko przy byciu w reklamie Playa. Tylko to jej dobrze szło. Ale teraz nawet jak widzę ją w tej reklamie, to mnie trzęsie. Nic na to nie poradzę. Ona po prostu wyskakuje z lodówki, z toalety, z każdego kąta. Barbara, przestań prześladować ludzi. Zniknij.
Jerzy
3 tyg. temu
Do Play już nie chodzę bo obawiam się , że wyskoczy z pod stolika
111
3 tyg. temu
od wystepu taniec z gwiazdami mamy jej dosyc jest tragiczna aktorka i chciala sie popisac swoim zargonem wstyd
Kalia
3 tyg. temu
Emocjonalną ale zawsze prawdziwa, brawo!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyoDNk
bEUyoDNl
bEUyoDNm
bEUyoDNn
bEUyoDNo
bEUyoDMT