Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dagmara Kaźmierska zachwyca się potencjalną synową: "Delikatna jak kwiatuszek! TO NIE PUSTA LALECZKA"

270
Podziel się:

Przy okazji promowania swojej autobiografii Dagmara Kaźmierska wyznała przed kamerami Pudelka, jakie imiona chciałaby nadać swoim wnuczętom. Myślicie, że Conanek da mamie w tym zakresie wolną rękę?

Dagmara Kaźmierska zachwyca się potencjalną synową: "Delikatna jak kwiatuszek! TO NIE PUSTA LALECZKA"
Dagmara Kaźmierska zachwyca się potencjalną synową (fot. Pudelek Exclusive, fot. Instagram)
bEUxUpph

Znana z Królowych Życia Dagmara Kaźmierska szturmem podbiła rynek wydawniczy. W ostatni poniedziałek kontrowersyjna kłodzczanka promowała swoje najnowsze dzieło w warszawskiej Fabryce Norblina. Na spotkaniu z "pisarką" naturalnie nie mogło zabraknąć kamer Pudelka.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska rozpływa się nad ukochaną Conana

Nasz reporter Michał Dziedzic przemaglował Dagmarę Kaźmierską w temacie jej potencjalnej synowej. Niejaka Ewunia dopiero zadebiutowała obok swojego chłopaka Conanka w telewizji, a już zdążyła wzbudzić wśród internautów niemałą sensację. Jak zapewnia jednak Dagmara, nie w głowie jej wcale lans na ściankach i imprezy w blasku fleszy.

bEUxUppj

Ona jest za delikatna do tego świata. To nie jest dla niej. Show biznes jest niestety ciężki. Tutaj trzeba mieć ostre pazury. Twardy tyłek. Ludzie potrafią być bardzo okrutni. Jej zresztą do tego nie ciągnie. Ona chce być lekarzem. Tam jest bardzo dobrze w głowie poukładane. To nie jest pusta laleczka. To złote dziecko.

Dagmara dodała, że bardzo chętnie już wzięłaby się za wyprawianie Conankowi i Ewuni wesela. Na tę chwilę musi się z tym jednak jeszcze wstrzymać.

Ja bym im cały ślub zorganizowała. Ale nie będzie takiej potrzeby. Poza tym Conan by mi na pewno nie pozwolił. Ja to wiadomo, co bym zrobiła. Brokaty, złote balony. Niedziela na wsi by była.

bEUxUppp

Dowiedzieliśmy się przy okazji, że Conan i Ewa już wiją sobie wspólne gniazdko we Wrocławiu. Wnioskując po wypowiedzi "królowej", mają do tego całkiem komfortowe warunki.

Oni mieszkają już długo razem we Wrocławiu. (…) Piękny mają apartament. Dużo miejsca mają, można rowerem jeździć. Fajnie mają, ale zupełnie nie mój styl, bo tam mają na spokojnie. Ja lubię po cygańsku. Nie wpraszam się zbyt często.

Naturalnie Pudelek zapytał również o wnuki. Kaźmierska bez chwili zawahania przyznała, że najbardziej marzy jej się dziewczynka. Mało tego! Wybrała już nawet dla niej imię. Takie samo wymarzyła dla swojego dziecka, jednak, jak wiemy, urodziła ostatecznie chłopca.

Nefertiti Mercedes Kleopatra! Ale Conanek mi nie pozwoli dać tego imienia. Mówi: "Mamo, wybij se z głowy".

bEUxUppq

Chcielibyście mieć tak przebojową teściową?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

bEUxUppr
bEUxUpps
bEUxUppK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(270)
ciekawe
2 tyg. temu
Gdyby jej nie ciągneło do szołbiznesu to by nie wyraziła zgody na udział w programie, za który jej płacą ;)
Madzialenna
2 tyg. temu
Matko Boska uciekaj dziewczyno przed taką teściową!! Jeżeli już teraz tak osacza 'miłością' to co będzie później.
!!!!!!!!!!
2 tyg. temu
Niech sama się za nią weźmie jak jej się tak podoba
bEUxUppL
qwer
2 tyg. temu
Patrząc na twarz pani Dagmary na tym zdjęciu można stwierdzić że jest mocno przerobione;/ więc ciężko ocenić nieprawdopodobną urodę potencjalnej synowej
gosc
2 tyg. temu
Gratulujemy i Dziękujemy już pani.
Najnowsze komentarze (270)
ełł
2 tyg. temu
co to się będzie działo jak dziecko urodzi.. codziennie wizyta teściowej
Pracująca
2 tyg. temu
Zakręcona pozytywna kobitka
Abc
2 tyg. temu
Pani Dagmara czytaj Pani Irena Gierszewska bo tak się ta Pani nazywała a teraz najlepsze CZYTUJĘ na spotkanie z pisarką ŻE JAK ??????? Dno i wodorosty
Siostra angel...
2 tyg. temu
A moja synowa też jeszcze nastolatka zdolna i już wykłada chemię w tesco!
RaR
2 tyg. temu
Co za czasy nadeszły zeby takie coś oglądać, oglądać ludzi którzy uważają się za jakieś gwiazdy.... Dno.
Bolo
2 tyg. temu
Jest jedno takie ładne imię dla dziewczynki - TRADYCJA !
zwykłyRP
2 tyg. temu
NIE ROZUMIEM !!! Nie rozumiem dlaczego z osoby, która ma na sumieniu handel ludźmi (dziewczynami sprzedawanymi do domów publicznych), która pół życia byłą na bakier z prawem, media zrobiły gwiazdę i celebrytkę. To samo z innymi "królowymi życia". Inną sprawą jest poziom tych osób - widać, a szczególnie słychać to pierwszy rzut oka. I z takich ludzi media kreują gwiazdy ?! Nic tylko wziąć przykład - zrobić jakiś porządny i skandaliczny przekręt , odsiedzieć w kiciu kawałek życia, a potem zgodzić się na obecność kamer w życiu za nie małą kaskę, a w pakiecie z tym stać się sławną gwiazdą mediów i celebrytką. NO BRAWO ! I jak tu się dziwić się upadkowi wszelkich norm etycznych szczególnie wśród młodych, skoro popularne media pokazują i promują takie postawy, i takich ludzi. To jest ten postęp kulturowo-społeczny.
wert
2 tyg. temu
Zbyt pospolite te imiona. Najmanka, Matuzalem albo Klejdotapet bym proponowała.
bEUxUppD
Mg1
2 tyg. temu
Konanek już zerwał gwint. Nie ma już pryszczy na twarzy. Wyleczyła go..
malarz tapeci...
2 tyg. temu
jestem malarzem szpachtel i tapetę w nadmiarze widać na kilometr
kali
2 tyg. temu
Kto to coś promuje i dlaczego ? Pewnie jest tzw społeczne zapotrzebowanie na coś takiego ?! Gratulacje dla wszystkich oglądających ! Niech żyją Kiepscy !
ZnaFca
2 tyg. temu
Ona najchętniejby ją sprzedała, bo świeży towar.
Lol
2 tyg. temu
Tatary idą...
MARIAN
2 tyg. temu
Uchowaj Boże od takiego nieszczęścia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUxUpqw
bEUxUpqx
bEUxUpqy
bEUxUpqz
bEUxUpqA
bEUxUpqf