Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Daniel Martyniuk z nadzieją o relacjach z córką: "Postaram się żyć tak, żeby NIGDY SIĘ ZA MNIE NIE WSTYDZIŁA"

267
Podziel się

Odmieniony (?) 31-latek na łamach tabloidu wyraził także chęć naprawienia stosunków z eksżoną. "Mam nadzieję, że będziemy mogli się przyjaźnić".

Daniel Martyniuk z nadzieją o relacjach z córką: "Postaram się żyć tak, żeby NIGDY SIĘ ZA MNIE NIE WSTYDZIŁA"
Daniel Martyniuk o relacjach z córką (FORUM)
bEqpDfVh

Odkąd pod koniec września Daniel Martyniuk i Ewelina z Russocic celem rozwiązania małżeństwa spotkali się w sądzie, znów zrobiło się o nich głośno. Wszystko za sprawą publicznych oskarżeń, które wystosowywali w stronę byłej już żony 31-latka zarówno on sam, jak i jego charakterna rodzicielka, Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk.

bEqpDfVj

Ostatnio, po między innymi nazwaniu ekssynowej "zas*aną gó*niarą" i wypominaniu jej prezentów, w tym ponad stuletniego pierścionka, żonę "króla disco polo" naszły pewne refleksje. Skruszona 51-latka w końcu zdecydowała się przeprosić matkę swojej wnuczki.

Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów - powiedziała w rozmowie z Super Expressem dobrze znana ze swojej impulsywności Danka.

Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej
bEqpDfVp

Zwolennikiem przeprosin na łamach tabloidów okazuje się także Daniel. Młody Martyniuk w rozmowie z dziennikiem również niespodziewanie postanowił posypać sobie głowę popiołem.

Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić - wyraża nadzieję odmieniony (?) Daniel i kontynuuje: W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil.

Następnie tata Laury zapewnia, że zależy mu na córce i pragnie naprawić ich relacje:

bEqpDfVq

Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało. Może nie byłem najlepszym ojcem, ale zamierzam to naprawić. Chcę widywać się z córką tak często, jak to tylko możliwe i postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła. Bardzo tęsknię za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje - zarzeka się i dodaje na zakończenie:

Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie.

Uda mu się dotrzymać słowa?

bEqpDfVr
bEqpDfVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
Jaaa
10 miesięcy temu
Zatrudnili w koncu kogos od PR-u widze.....
Gość1
10 miesięcy temu
Czyżby pismo od adwokata przyszło? Co oni tak spokornieli?
Asa
10 miesięcy temu
Ja tam myślę, że rodzina Eweliny wniosła pozew i dlatego taka zmiana
bEqpDfVL
Gość
10 miesięcy temu
Podejrzewam że martyniukowie dostali pismo prawnicze od rodziny Eweliny. Tak mi się wydaje A co do jego chęci zmiany pewnie skończy się na chęciach. Kiedy miał okazję zobaczyć się z córką to wolał być z nową (była) dziewczyna.wiec jego słowa są mało wiarygodne.
Taka prawda
10 miesięcy temu
Tak samo przepraszał jak właścicielka hotelu zagroziła mu sprawą sądową. Teraz widać tez dostał pismo od adwokata byłych teściów. Dlatego to oficjalne zdanie:Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie.
Najnowsze komentarze (267)
mądrzy
9 miesięcy temu
NO TO DANIEL DO PRACY RUSZAJ ZAŁATW SOBIE JAKĄŚ PRACĘ TY LUBISZ SAMOCHODY A MOZE SALON SAMOCHODOWY CO TY NA TO> POPROŚ MAMĘ BĘDZIE CIĘ ODWOZIĆ DO PRACY A POTEM MOZESZ WRÓCIĆ AUTOBUSEM TO NIC TRUDNEGO WIELE OSÓB JEZDZI AUTOBUSAMI
Tom
9 miesięcy temu
Pewnie nie zapalił zioła to mu się w głowie przewraca tacy ludzie się nie zmieniają i nie zmądrzeją
Gośč
9 miesięcy temu
To nie jest spokuj na dłuszą metę, synek się nie zmieni zdnia na dzień nikt się nie zmienia zwłaszcza synek .Coś knują
Ula23
9 miesięcy temu
Ja też uważam że takie zachowanie powinno mieć finał w sądzie. Nie znam dziewczyny ale co za dużo to niezdrowo. adwokat i pozew konieczny. Trzymam z tę panią kciuki
Marcin Li
9 miesięcy temu
"Wiele złego się zdarzyło"- A może "Wiele złego zrobiłem"?
yxyxy
9 miesięcy temu
to wynik pozwu i nakazu przeprosin ?
Iza
9 miesięcy temu
Moi rodzice się rozwiedli się w Wielkiej kłótni o rodzinę dwa lata po ślubie, ale od 35 lat żyją jako chłopak i dziewczyna, więc i dla martyniuka jest szansa 🤣😁
Piotrek
9 miesięcy temu
Każdy człowiek ma prawo naprawić swoje błędy i zasługuje na drugą szansę
bEqpDfVD
Ela
9 miesięcy temu
Chodź by nie wiem jak przepraszali będą w tym niewiarygodni!!! Oni już pokazali na co ich stać,człowiek nie zmienia się od tak szybko!!!
Aga
9 miesięcy temu
Ja mu zycze powodzenia
Xxx
9 miesięcy temu
Ciekawe kto mu napisał to oświadczenie...
Mała mi
9 miesięcy temu
Określenie Ewelina z Russocic to prawie jak Zbyszko z Bogdańca
Emka
9 miesięcy temu
Śmieszna tą zmiana!!! Co się usłyszało i zobaczyło to się już nie zmieni i żaden pijar nie pomoże...!!!
Klkl
9 miesięcy temu
Tata zagroził, że cofnie przelew jak się nie oczyszczą?
...
Następna strona
bEqpDfWf