Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Daniel Olbrychski czule o współpracy z Angeliną Jolie: "Kazała mi się ODP*ERDOLIĆ"

188
Podziel się

W rozmowie z Agatą Młynarską legendarny aktor wspomniał historię niełatwej współpracy z jedną z najpotężniejszych kobiet w Hollywood.

Daniel Olbrychski czule o współpracy z Angeliną Jolie: "Kazała mi się ODP*ERDOLIĆ"
Daniel Olbrychski i Angelina Jolie (fot. ONS)
bCYMjqSZ

W wyniku obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa coraz więcej dziennikarzy przenosi swoją działalność do sieci. W grupie tej znalazła się także Agata Młynarska, która zapoczątkowała na swoim instagramowym profilu cykl "Agata się kręci", w ramach którego przeprowadza wywiady z ludźmi kultury i show biznesu.

W ostatni poniedziałek "gościem" Młynarskiej był nie nikt inny jak sam Daniel Olbrychski. Podczas kilkudziesięciominutowej dyskusji nie sposób było ominąć tematu amerykańskiego epizodu w karierze Polaka. W 2010 roku Olbrychski wystąpił u boku Angeliny Jolie w filmie szpiegowskim Salt. Grał tam, co prawda, Rosjanina, ale naród i tak był dumny, mogąc oglądać rodaka stojącego ramię w ramię z pierwszą ligą światowego kina.

bCYMjqTb

Zniecierpliwiony Olbrychski pozuje z fanami

Niestety, okazuje się, że współpraca między Olbrychskim a Jolie nie układała się tak pomyślnie, jak mógłby on sobie tego życzyć. Do poważnego spięcia miało dojść już podczas postprodukcji.

Kiedyś trzeba było dograć jakieś dwa zdania podsynchronów w filmie "Salt", który wcześniej nagraliśmy. (...) Ją ściągnęli w Los Angeles do studia, a ja u nas na Żurawiej byłem w studiu radia. U mnie była 12 czy 14 po południu, a tam o wiele godzin wcześniej. Nie widzieliśmy się, tylko się słyszeliśmy. Słyszeliśmy reżysera i słyszałem Angie, a ona mnie. Chcąc być miłym, powiedziałem na oślep "You look terrific", czyli "Wyglądasz fantastycznie", chociaż jej nie widziałem. Na co ona: "Please be so kind to f*ck off", czyli "Bądź łaskaw się odp*erdolić" - wspomniał w rozmowie z Młynarską.

Zgodnie z jego relacją zdenerwowanie gwiazdy było spowodowane przede wszystkim nieludzką porą, o której przyszło jej się tego dnia obudzić.

bCYMjqTh

Potem dodała: "Ty wiesz, która godzina jest w Kalifornii? Musiałam wstać o trzeciej rano, żeby się zgodzić z tym cholernym warszawskim czasem".

Nieprzyjemna wymiana zdań nie zniechęciła jednak Daniela do zjawiskowej Amerykanki, której urodę nadal jest w stanie docenić.

Jest bezczelnie piękna. Kobiety mogą się w nią złośliwie wpatrywać, ale nie znajdą żadnej skazy w tej bezczelnej, niezwykłej urodzie - rozmarzył się Olbrychski.

bCYMjqTi

Dane im będzie jeszcze kiedyś ze sobą współpracować?

bCYMjqTj
bCYMjqTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(188)
Aaga
5 miesięcy temu
Jego żona wygląda jak Romuald Lipko
Fotoreporter
5 miesięcy temu
świetne jest to zdjęcie Daniela z Romualdem Lipko. Kiedy to zostało zrobione?
gość
5 miesięcy temu
Typowy podstarzały Polok z wąsem. Jedyne co potrafi zauważyć w kobiecie to jej wygląd. Ile można wysłuchiwać takich komplementów od dziadków, kobieta przyszła do pracy a nie po to by od rana wysłuchiwać podrywów ze strony Olbrychskiego.
bCYMjqTD
nini
5 miesięcy temu
jest tez bezczelnie poprawiona chirurgicznie.
Pivonia
5 miesięcy temu
Bo ona jest bezczelnie piękna i mówię to jako kobieta.
Najnowsze komentarze (188)
Polak
4 miesiące temu
No w porównaniu z jego żoną ma racje
Pirx
4 miesiące temu
Między Warszawą, a Los Angeles jest 9 godzin różnicy. Czyli, gdy u nas jest 14:00, to tam jest 3:00 w nocy. Czy niemożliwe było nagranie np. o godz. 19:00, czy 20:00 w Warszawie, co tym samym uczyniłoby bardziej przyzwoitą porę pobudki dla Angeliny w Los Angeles? Normalnie przespana noc daje siły i dobry humor na nowy dzień, więc gwiazda byłaby w znacznie lepszym nastroju. W Kalifornii jest zazwyczaj słonecznie, więc o poranku mogłaby sobie zanucić: "Jak dobrze wstać skoro świt"! - może zna tą naszą piosenkę? ;) ;) ;).
anda
5 miesięcy temu
A co tu ma do rzeczy Romuald Lipko
itylebylo
5 miesięcy temu
Ona jest po operacji plastycznej nosa, wiec nie mozna znalesc "skazy". Ogolnie skoro rozmowa byla przez telefon to jak mogl dac powazny komplement, uznala ze sobie zartuje. To m powiedziala ...
znawca
5 miesięcy temu
terrific może znaczyć nawet coś negatywnego, zależy od kontekstu i położenia geograficznego
Mary
5 miesięcy temu
Wielki aktor wykazał się ogromnym poczuciem humoru i pokazał, że ust tak pięknej kobiety nawet przekleństwo pięknie brzmi... Jego ego wcale nie ucierpiało...Warto się od niego uczyć...
Jdj
5 miesięcy temu
Yyy od kiedy terrific znaczy fantastycznie?
HAHAHAHAHA
5 miesięcy temu
MAMROTANIE ALKOHOLIKA, TAK ANGIE WSTALA O 3 ZEBY OLBRYSKI MOGL SIE WYSPAC HAHAHAHAHAHAHA
bCYMjqTv
Anna
5 miesięcy temu
Nice joke Angie!
Betka
5 miesięcy temu
Pamiętajcie że miała operację nosa
holyshit
5 miesięcy temu
Też bym mu tak powiedziała. Identycznie w tych samych słowach.
gdgfn
5 miesięcy temu
chyba postsynchrony.
xyxxy
5 miesięcy temu
między Stanami a Polską jest chyba 8h różnicy, to nie mogli zacząć po południu ? np. 14 i 22 ?
olo
5 miesięcy temu
I dobrze powiedziała. Brawo.
...
Następna strona
bCYMjqTX