Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Darek i Kuba z "Hotelu Paradise" PRZEDRZEŹNIAJĄ płaczącą Wiktorię! (WIDEO)

337
Podziel się:

Dariusz Tkaczuk i Jakub Bzdawka znani z udziału w "Hotelu Paradise" postanowili sparodiować nagranie, na którym Wiktoria Gąsior opowiadała o swojej nerwicy. Ich brak empatii jest porażający?

Darek i Kuba z "Hotelu Paradise" PRZEDRZEŹNIAJĄ płaczącą Wiktorię! (WIDEO)
Dariusz Tkaczuk i Jakub Bzdawka nabijają się z Wiktorii Gąsior z "Hotelu Paradise" (Instagram)

Historia udziału Wiktorii Gąsior w programie "Hotel Paradise" jest smutna. Dziewczyna nie została zaakceptowana przez grupę i stała się obiektem intryg, zawiści i podłych zagrywek.

Gnębienie jej przez resztę uczestników zbulwersowało widzów. Ostatnio Wiktoria zdobyła się na odwagę i nagrała kilka filmików, w których ujawniła, że po programie leczy się psychiatrycznie. Płacząc, pokazywała leki, które bierze na nerwicę i zdradziła, że wróciły jej zaburzenia odżywiania.

To nieprawdopodobne, ale okazuje się, że niektórzy uznali jej zwierzenia za niezwykle zabawne i postanowili ją… sparodiować. Mowa o Dariuszu Tkaczuku i Jakubie Bzdawce, którzy także zaistnieli w "Hotelu Paradise".

Zobacz także: Darek i Kuba z "Hotelu Paradise" naśmiewają się z Wiktorii!

Na Instastories Darka pojawiły się nagrania, na których niedoszły celebryta przedrzeźnia Wiktorię, a Kuba mu wtóruje.

Moi drodzy, długo siedziałem cicho, ale chyba najwyższa pora wyciągnąć to wszystko na zewnątrz. Otóż ja nie wiem, dlaczego produkcja tak zmontowała to wszystko, że nie ujęła naszej sceny z koszulami w programie. Przecież to była najśmieszniejsza scena. Ja już nie mam siły. Proszę bardzo - tabletki! Ja nie mogę już tego oglądać - mówi dramatycznym tonem, udając płacz.

Na sprawę zwróciła uwagę nasza Czytelniczka, która pisze nam, że jest "przerażona" tą relacją.

W tej sytuacji agencja Xmanagement powinna zakończyć współpracę z takim człowiekiem. Tyle się teraz mówi o chorobach psychicznych, a tu coś takiego - czytamy w mailu do redakcji Pudelka.

Zobaczcie nagranie, o którym mowa. Też Was przeraża ich brak empatii?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze! 

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(337)
giga
6 miesięcy temu
szkoda ze prawdziwi mężczyźni zginęli w powstaniu.. pamiętaj błaźnie jeden z drugim- karma wraca, zawsze!
na oko
6 miesięcy temu
To nie przedrzeźnianie tylko stalking
........
6 miesięcy temu
Żałosne
Karola
6 miesięcy temu
Słabe to 🥺
Breaking news
6 miesięcy temu
Ten komentarz jest stale usuwany, więc go trochę zmienię.Białoruscy żołnierze prowokują polskich, strzałami w powietrze oraz świeceniem laserem. Czekają aż Polska otworzy ogień, żeby mieć pretekst do rozpoczęcia wojny. To nie jest gra komputerowa, tylko realne życie, a opozy-cja i celebryci wspierają swoimi wywodami Łukaszenkę, któremu polecenia wydaje Putin. Po katastrofie smoleńskiej troglodyci się śmiali z tego, że to był zamach, a później się okazało, że zestrzelenie samolotu cywilnego nie stanowiło problemu oraz próba otrucia szpiega i jego córki oraz opozycjonisty Nawalnego, który jest więziony aktualnie i UE nie jest mu w stanie pomóc. Już w 2008 roku prezydent Lech Kaczyński mówił, że Rosja teraz atakuje Gruzję, a później przyjdzie czas na nasz kraj. Dwa lata później zginął, a teraz się okazuje, że miał rację. Ludzie, myślcie samodzielnie i nie dawajcie się ogłupiać szar.ańczy, która dba o swój interes i o dojście do koryta za wszelką cenę!
Najnowsze komentarze (337)
agrafka
6 miesięcy temu
Pamiętajcie, że zawsze wraca do nas to co dajemy od siebie! powodzenia pseudo panowie
agrafka
6 miesięcy temu
Panie Dareczku, masz pan zbyt duże mniemanie o sobie i pokazałeś totalny brak klasy i kultury. Żenujące postawa. Tylko zaszkodziłeś sobie udziałem w HP i wciągasz w to inne osoby. DNO!!!!!!!
Emma
6 miesięcy temu
Psychische Person Wiki
Zniesmaczona
6 miesięcy temu
Zachowują się jak smarkacze. Są żałośni niestety.Wstyd...
Halny
6 miesięcy temu
BZDAWKA Z CHŁOPAKIEM WYPUŚCIŁ SPORO WIATRÓW
Meggi
6 miesięcy temu
Wiktoria wróciła do Hotelu.....?!?!?!
Ewa
6 miesięcy temu
Dwa ktetonii i tyle w temacie
jol
6 miesięcy temu
"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?"
hit
6 miesięcy temu
I bardzo dobrze!!!! Brawo chłopaki
Gena
6 miesięcy temu
Kiedyś ich sięgnie sprawiedliwa ręką boska
Gość
6 miesięcy temu
Wiktorio , nie przejmuj się i nie zwierzaj ze wszystkiego ! Polacy niestety w większości stali się narodem wyzutym z przyzwoitości , bezdusznym i głupim
zdziwiona
6 miesięcy temu
I słusznie, z głupich ludzi trzeba się nabijać, laska nie miała co robić tyko nagrywać jak ryczy. Słabe i śmieszne aż usta się napowietrzyły
Maja
6 miesięcy temu
Szkoda tylko że takich mężczyzn oglądaliśmy. Niema w nich nawt odrobiny przyzwoitości. Nie uważam ich za dobrych partnerów w swoich związkach . Zła karma zawsze wraca.
Mala
6 miesięcy temu
Wiedza co robią :) A wy się jeszcze dowiecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie