Droppa
|
aktualizacja

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych wyjawia, co NAPRAWDĘ zapoczątkowało konflikt w zespole!

279
Podziel się

Magda i Dawid nie dogadali się ponoć w ważnej kwestii. "O żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany" - skomentował ponadto sprawę wyrzucenia z zespołu.

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych wyjawia, co NAPRAWDĘ zapoczątkowało konflikt w zespole!
(fot. East News)

Królujący dotychczas wyłącznie na discopolowych festiwalach zespół Piękni i Młodzi od początku roku jest jednym z najgorętszych tematów w polskim show biznesie. Wszystko za sprawą szarpaniny, która miała wywiązać się między członkami zespołu, będącymi eksmałżonkami, a ich nowymi partnerami po koncercie sylwestrowym. Po wymianie ciosów i opryskaniu się gazem pieprzowym bójka przeniosła się do sieci, gdzie muzycy zaczęli przerzucać się wzajemnie oskarżeniami, co ostatecznie poskutkowało wyrzuceniem z zespołu jednego z jego założycieli - Dawida Narożnego.

Muzyk zastrzega jednak, że nie ma zamiaru pozwolić sobie na takie traktowanie. Sprawę już skierował do sądu i nie poprzestaje w próbach zdyskredytowania swojej byłej małżonki. W poniedziałkowy poranek Narożny dał swoim fanom szansę, na zadanie mu za pośrednictwem Instagrama pytań, które niemal wyłącznie dotyczyły odejścia z zespołu.

Narożny wyznał między innymi, że nie ma pojęcia, kto dokładnie głosował za jego odejściem, ponieważ głosowanie zostało przeprowadzone za jego plecami, gdy sam przebywał na urlopie.

"Nie wiem, kto głosował, ponieważ o żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany. Dowiedziałem się o wszystkim z gazety, będąc na wakacjach. A chyba powinienem w głosowaniu uczestniczyć i przede wszystkim nie powinienem się dowiadywać po fakcie" - czytamy na oficjalnym profilu byłego członka Piękni i Młodzi.

Artysta disco polo zdradził także, że konflikt miał rozpocząć się, kiedy zażądał, aby nowy konkubent Magdaleny nie podróżował z nimi na trasie koncertowej, w odwecie za pretensje czynione pod adresem jego partnerki.

"Tak naprawdę konflikt powstał w momencie, kiedy powiedziałem, że skoro Asia (nowa partnerka Narożnego - przyp. red.) nie może jeździć ze mną na koncerty, bo kogoś irytuje, to ja również nie życzę sobie na koncertach konkubenta mojej byłej żony".

Czy z taką wiedzą wybralibyście się jeszcze kiedykolwiek na koncert Pięknych i Młodych?

KOMENTARZE
(279)
Ania
miesiąc temu
Tak to jest jak się wies pcha na salony.
Nienie
miesiąc temu
A mi się wydaje że to z Magdą jest coś nie tak
Tru
miesiąc temu
Powinien z nia wygrac pijaczka wyglada na 40lat i to nie zlosliwosc naprawde zaskoczylo mnie ze ma tylko 30,
Cozawieśniaki
miesiąc temu
Rozejść się z klasą trzeba umieć, szczególnie dla dobra dziecka. Ale co takie wieśniaki mogą pokazać razem ze swoimi konkubinami i konkubentami, buractwo jedynie
Iga
miesiąc temu
Dno jeszcze raz dno ona nic sobą nie reprezentuje jak ten jej damski bokser. Niech poczeka jak dostanie od niego przy najblizszej okazji w czache Są siebie warci
Najnowsze komentarze (279)
diskopolokicz
3 tyg. temu
Polskie ,,gwiazdy", którym ktoś z niezrozumiałych da mnie powodów pozwolił na zarobienie większych pieniędzy, niż mieliby z zasiłku dla bezrobotnych w każdym innym,normalnym kraju . Czy ktoś jeszcze jest po tym wszystkim zapłacić za bilet, żeby posłuchac niewiarygodnego bełkotu, o tym że : Z TOBĄ BYĆ, BYŚ TULIŁ MNIE W RAMIONACH ???
Ester
3 tyg. temu
Czy powodem całej zadymy nie jest Joanna? Jeździć by się chciało w trasy z zespołem, żeby przypadkiem konkubent się nie zapomniał. Magdzie nie może towarzyszyć partner? Nie wiem, czy były mąż Magdy nie jest manipulowany przez Joannę, która chyba nie czuje się zbyt pewnie
borzedopomóż
4 tyg. temu
Szpetni i Obleśni - artyści według Kurskiego
ktoś
4 tyg. temu
Dziewczyna Dawida powinna najmniej się tam udzielać i wtrącać do ich sprawy.A z tego co wynika najwięcej tam miesza i buntuje Dawia.
Malwina
4 tyg. temu
polecam materiał Bodo Schafera o tym jak radzić sobie z krytyką: https://www.youtube.com/watch?v=nJq_E8ROf9E
grace
4 tyg. temu
i po co to wszystko zespół zaraz zakończy działalność bo nikt nie będzie chodził na ich koncerty patologii nikt nie lubi
Sara
4 tyg. temu
Ona ma brzydką twarz
Mario
4 tyg. temu
Skoro ona ma konkubenta, to on ma konkubinę, a nie partnerkę
gosc
4 tyg. temu
Ale prywatne sprawy nie ograniczają Go do grania w Zespole ma takie samo prawo jak Ona
kasia333
4 tyg. temu
cierpi dziecko przez niedojrzałość rodziców
tonietonie :)
4 tyg. temu
Madzi poprzewracało sie w du..e i tyle w tym temacie.
loki
4 tyg. temu
mama pije wódzie i robi burdy a dziecko samo w pokoju - jak można poważnie traktować kogoś kto się tak zachowuje
AlevZgaga
miesiąc temu
Dawid😎zamiast pisać te dyrdymaly na insta, kup sobie koło i puknij się w czoło może pomoże 😋
jurek
miesiąc temu
zablokuj jej autorstwo z piosenek i odbierz nazwisko l powodzenia
...
Następna strona