Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych wyjawia, co NAPRAWDĘ zapoczątkowało konflikt w zespole!

259
Podziel się

Magda i Dawid nie dogadali się ponoć w ważnej kwestii. "O żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany" - skomentował ponadto sprawę wyrzucenia z zespołu.

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych wyjawia, co NAPRAWDĘ zapoczątkowało konflikt w zespole!
(fot. East News)
bCPymVxh

Królujący dotychczas wyłącznie na discopolowych festiwalach zespół Piękni i Młodzi od początku roku jest jednym z najgorętszych tematów w polskim show biznesie. Wszystko za sprawą szarpaniny, która miała wywiązać się między członkami zespołu, będącymi eksmałżonkami, a ich nowymi partnerami po koncercie sylwestrowym. Po wymianie ciosów i opryskaniu się gazem pieprzowym bójka przeniosła się do sieci, gdzie muzycy zaczęli przerzucać się wzajemnie oskarżeniami, co ostatecznie poskutkowało wyrzuceniem z zespołu jednego z jego założycieli - Dawida Narożnego.

Muzyk zastrzega jednak, że nie ma zamiaru pozwolić sobie na takie traktowanie. Sprawę już skierował do sądu i nie poprzestaje w próbach zdyskredytowania swojej byłej małżonki. W poniedziałkowy poranek Narożny dał swoim fanom szansę, na zadanie mu za pośrednictwem Instagrama pytań, które niemal wyłącznie dotyczyły odejścia z zespołu.

bCPymVxj

Narożny wyznał między innymi, że nie ma pojęcia, kto dokładnie głosował za jego odejściem, ponieważ głosowanie zostało przeprowadzone za jego plecami, gdy sam przebywał na urlopie.

"Nie wiem, kto głosował, ponieważ o żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany. Dowiedziałem się o wszystkim z gazety, będąc na wakacjach. A chyba powinienem w głosowaniu uczestniczyć i przede wszystkim nie powinienem się dowiadywać po fakcie" - czytamy na oficjalnym profilu byłego członka Piękni i Młodzi.

Artysta disco polo zdradził także, że konflikt miał rozpocząć się, kiedy zażądał, aby nowy konkubent Magdaleny nie podróżował z nimi na trasie koncertowej, w odwecie za pretensje czynione pod adresem jego partnerki.

bCPymVxp

"Tak naprawdę konflikt powstał w momencie, kiedy powiedziałem, że skoro Asia (nowa partnerka Narożnego - przyp. red.) nie może jeździć ze mną na koncerty, bo kogoś irytuje, to ja również nie życzę sobie na koncertach konkubenta mojej byłej żony".

Czy z taką wiedzą wybralibyście się jeszcze kiedykolwiek na koncert Pięknych i Młodych?

bCPymVxq
bCPymVxr
bCPymVxK
KOMENTARZE
(259)
Ania
7 miesięcy temu
Tak to jest jak się wies pcha na salony.
Nienie
7 miesięcy temu
A mi się wydaje że to z Magdą jest coś nie tak
Tru
7 miesięcy temu
Powinien z nia wygrac pijaczka wyglada na 40lat i to nie zlosliwosc naprawde zaskoczylo mnie ze ma tylko 30,
bCPymVxL
Cozawieśniaki
7 miesięcy temu
Rozejść się z klasą trzeba umieć, szczególnie dla dobra dziecka. Ale co takie wieśniaki mogą pokazać razem ze swoimi konkubinami i konkubentami, buractwo jedynie
Iga
7 miesięcy temu
Dno jeszcze raz dno ona nic sobą nie reprezentuje jak ten jej damski bokser. Niech poczeka jak dostanie od niego przy najblizszej okazji w czache Są siebie warci
Najnowsze komentarze (259)
diskopolokicz
7 miesięcy temu
Polskie ,,gwiazdy", którym ktoś z niezrozumiałych da mnie powodów pozwolił na zarobienie większych pieniędzy, niż mieliby z zasiłku dla bezrobotnych w każdym innym,normalnym kraju . Czy ktoś jeszcze jest po tym wszystkim zapłacić za bilet, żeby posłuchac niewiarygodnego bełkotu, o tym że : Z TOBĄ BYĆ, BYŚ TULIŁ MNIE W RAMIONACH ???
Ester
7 miesięcy temu
Czy powodem całej zadymy nie jest Joanna? Jeździć by się chciało w trasy z zespołem, żeby przypadkiem konkubent się nie zapomniał. Magdzie nie może towarzyszyć partner? Nie wiem, czy były mąż Magdy nie jest manipulowany przez Joannę, która chyba nie czuje się zbyt pewnie
borzedopomóż
7 miesięcy temu
Szpetni i Obleśni - artyści według Kurskiego
ktoś
7 miesięcy temu
Dziewczyna Dawida powinna najmniej się tam udzielać i wtrącać do ich sprawy.A z tego co wynika najwięcej tam miesza i buntuje Dawia.
Malwina
7 miesięcy temu
polecam materiał Bodo Schafera o tym jak radzić sobie z krytyką: https://www.youtube.com/watch?v=nJq_E8ROf9E
grace
7 miesięcy temu
i po co to wszystko zespół zaraz zakończy działalność bo nikt nie będzie chodził na ich koncerty patologii nikt nie lubi
Sara
7 miesięcy temu
Ona ma brzydką twarz
Mario
7 miesięcy temu
Skoro ona ma konkubenta, to on ma konkubinę, a nie partnerkę
bCPymVxD
gosc
7 miesięcy temu
Ale prywatne sprawy nie ograniczają Go do grania w Zespole ma takie samo prawo jak Ona
kasia333
7 miesięcy temu
cierpi dziecko przez niedojrzałość rodziców
tonietonie :)
7 miesięcy temu
Madzi poprzewracało sie w du..e i tyle w tym temacie.
loki
7 miesięcy temu
mama pije wódzie i robi burdy a dziecko samo w pokoju - jak można poważnie traktować kogoś kto się tak zachowuje
AlevZgaga
7 miesięcy temu
Dawid😎zamiast pisać te dyrdymaly na insta, kup sobie koło i puknij się w czoło może pomoże 😋
jurek
7 miesięcy temu
zablokuj jej autorstwo z piosenek i odbierz nazwisko l powodzenia
...
Następna strona
bCPymVyf