Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Don Vasyl ma problemy finansowe. Przez 6 lat nie płacił podatków... "Mam do zapłaty PONAD MILION ZŁOTYCH"

230
Podziel się:

Artysta zwierzył się ze swoich problemów finansowych jednemu z tabloidów. "Przez te lata narosły procenty, odsetki" - żali się.

Don Vasyl ma problemy finansowe.
Don Vasyl ma problemy finansowe. (ONS.pl)
bEJuBejp

Don Vasyl przez lata był naczelnym propagatorem kultury romskiej w Polsce. W ostatnim czasie jego kariera jednak nieco zwolniła, a on sam próbował nawet wejść do świata polityki. Choć Don Vasyl robił aż dwa podejścia do walki o karierę polityczną, to ostatecznie musiał obejść się smakiem. Okazało się bowiem, że w ostatnich wyborach muzyk zdobył zawrotne... 43 głosy.

Niestety, wygląda na to, że nieudany flirt z polityką to nie jedyna smutna wiadomość, jakiej Don Vasyl musiał w ostatnim czasie stawić czoła. Jak donosi Super Express, artysta przez 6 lat nie płacił podatków, przez co dorobił się ponad miliona złotych długu. Jak sam twierdzi, zadanie odprowadzania podatków powierzył dwóm współpracownikom, którzy zawiązali wraz z nim zespół Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy.

bEJuBejr

To trwa do dziś. Przez te lata narosły procenty, odsetki i mam do zapłaty ponad milion złotych - wyznaje smutno Don Vasyl w rozmowie z tabloidem.

O swoich problemach finansowych muzyk miał się dowiedzieć dopiero po latach, a zaistniała sytuacja szybko odbiła się na jego zdrowiu. Jak sam twierdzi, to z powodu ciągłego stresu związanego z walką z urzędem skarbowym dostał jakiś czas temu zawału.

Dostałem zawału. Mam 70 lat i oprócz tego, że miałem zawał, mam cukrzycę, jestem schorowanym człowiekiem. Chciałem napisać do pana prezydenta. Może będę to mógł spłacać w ratach, ale nie milion złotych - tłumaczy się.

Co ciekawe, niedawno do drzwi Don Vasyla zapukał komornik, jednak... nie był w stanie wziąć w zastaw niczego z jego domu. Wynika to z tego, że należy on do córki muzyka, a sam artysta nie ma praktycznie żadnego majątku. Komornik zajął oczywiście jego konto w banku, jednak to też na nic się nie zdało.

bEJuBejx

Warto wspomnieć, że o swoich problemach Don Vasyl informował jeszcze w styczniu tego roku. To wtedy w rozmowie z Życiem na Gorąco przyznał, że na urodziny chciałby, żeby jego problemy z urzędem skarbowym wreszcie się skończyły.

Niech będą zdrowi i szczęśliwi wszyscy Polacy i Romowie! Sobie życzę, żeby skończyły się problemy z urzędem skarbowym, trwają od 6 lat i przypłaciłem to udarem - powiedział wtedy muzyk.

Też zauważyliście, że to zwykle ci "najbogatsi" są w gruncie rzeczy najbiedniejsi?

bEJuBejy
bEJuBejS
KOMENTARZE
(230)
Kasia
2 lata temu
No pewnie, najpierw żyje się ponad stan, a potem płacze. W ogóle, ze mu nie wstyd. Przecież wiadomo, ze sam sobie jest winien.
BBB
2 lata temu
Przeciętny ''Kowalski" trafiłby już za kratki, ale ci wszyscy sławni mają status i imunitet celebrytów i ich się nie karze w naszym kraju.Przykład Durczoka , Najsztuba i wielu innych.
Gabi.
2 lata temu
Niech swoje złoto sprzeda które ma na sobie to będzie z pół miliona.Ręce opadają na tych celebrytów.
bEJuBejT
der
2 lata temu
skoro ma podatek do zaplacenia to musial miec przychody. Trzeba bylo placic a nie teraz płacze
Stachu
2 lata temu
Nie jestem rasista, ani żadnym innym dziadem prawicowym. Co do romow mam jednak od dawna wyrobione zdanie i nie widać powodów do dokonania rewizji przekonań. Uważam, ze akurat ich nie należy wspierać, tylko surowo karać za każde ich przewinienie. Dopóki sami nie zrozumieją, ze złodziejstwo, oszustwo i rozbój to ślepy zaułek. Najlepiej gdyby opuścili Polskę.
Najnowsze komentarze (230)
Good
2 lata temu
Skoro wszystko przepisal na cirke, to pewnie wiedzial o dlugach I zrobil to celowo. Lepiej kupic zloty fotel, niz placic podatki.
baba jaga
2 lata temu
Co za czasy!Cyganie muszą płacić podatki!
Hania
2 lata temu
Powinien sie wstydzić.Gdzie byl przez te lata hulanki,zabaw i wystawnego zycia.Teraz prosi o pomoc.....wstyd.Są wazniejsze sprawy,dzieci potrzebujące pomocy a temu panu juz podziekujemy.
Temid
2 lata temu
Wstydził by się mówić.. Przecież dalej koncertuję i nie robi tego za darmo!!! Ma z tego niezłe pieniądze. To trwa już niby 6 lat to przez ten czas niech obliczy ile zarobił,a podatków nie raczył płacić przez ten czas. Niech sprzeda część rzeczy i pieniądze się znajdą. Gdzieś czytałem że do Prezydenta a pisać o umorzenie czy coś. Na jakiej podstawie ja się pytam??? Przecież w dalszym ciągu koncertuję i organizuje festiwal to ma dochód.
Jaaaaaro
2 lata temu
Cygani :)
Jarekk
2 lata temu
CYGANI!
ahteuj
2 lata temu
Trzeba było myśleć wcześniej albo zatrudnić fachowca. Tyle kasy przejedzonej, przebalowanej i co?!
Koń
2 lata temu
Jak nie płacił, to czego się żali.
bEJuBejL
Koń
2 lata temu
Jak nie płacił, to czego się żali.
Aaaaa
2 lata temu
A to cwaniaczek
Pierogowa
2 lata temu
Nawet bogaty, a żebrak. Jednak tego się nie wykorzeni z nich... I jeszcze cwaniak wszystko na córkę zapisał. Czekam, aż jakaś zbiórka powstanie...
Miko
2 lata temu
Niech troche zlota sprzeda. Mieszka e w luksusowej Willi wszedzie zloto. I taki biedny ojj ...
Pati
2 lata temu
My byśmy raz nie zapłacili podatku to już by nas szarpali. Gdyby się interesował swoimi sprawami to by nie miał problemów. A teraz prezydent. Do pracy
Jack
2 lata temu
Jack Dzięki za pomysł takich ludzi kreatywnych więcej nam potrzeba 1mln starczy do końca życia i dzieciom zostanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJuBekE
bEJuBekF
bEJuBekG
bEJuBekH
bEJuBekI
bEJuBekn