Dorota Szelągowska pokazała brzuch: "Pierwszy raz od 21 LAT na słońcu" (FOTO)
Dorota Szelągowska podczas opalania się na hiszpańskiej plaży postanowiła zaprezentować fanom swój brzuch. Przyznała, że po raz pierwszy od wielu lat odważyła się zrezygnować z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Dorota Szelągowska od jakiegoś czasu ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Efekty ciężkiej pracy nad sylwetką można dostrzec gołym okiem.
Szelągowska przyznaje, że chciałaby jeszcze rozprawić się z nałogiem. Podjęła decyzję, że do końca roku rzuci palenie papierosów.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Rutkowscy jeb*ą biedę, a Wieniawa szokuje strojem
Specjalistka od remontów przyznaje, że stara się pracować nie tylko nad lepszą figurą, ale również podejściem do własnego ciała. Niedawno Dorota wybrała się do Hiszpanii i podzieliła się z obserwującymi zdjęciem z plaży w bikini.
Brzuch - pierwszy raz od 21 lat na słońcu. Niezbyt piękny, ale mój. Trochę wstyd. Nie, że go pokazuję, tylko że przez tyle lat myślałam o nim bez czułości. Starość jest fajna. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej - podpisała fotografię.
Inspirująca?