Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Dumna Weronika Rosati wyznaje: "Wychowuję córkę BEZSTRESOWO"

247
Podziel się

"Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę" - mówi celebrytka, która z trzylatką rozmawia tylko po angielsku i ubiera córkę w najmodniejsze ubranka.

Dumna Weronika Rosati wyznaje: "Wychowuję córkę BEZSTRESOWO"
Weronika Rosati dumnie opowiada o bezstresowym wychowaniu córki. (Instagram, akpa)
bDBggSqd

W grudniu tego roku Elizabeth Rosati, córka Weroniki Rosati i starszego o 18 lat Roberta Śmigielskiego, skończy trzy lata. Eli, bo tak pieszczotliwie mówi na nią mama, ma bajeczne dzieciństwo. Mieszka w USA, jest wychowywana w duchu klasycznego Hollywood, gdyż jej mama wręcz ubóstwia aktorki tamtej epoki. Elizabeth Rosati, która otrzymała zresztą imię na cześć Elizabeth Taylor, ma do dyspozycji bogato wyposażoną garderobę. Dwulatka kaprysi, gdy jest "niemodnie" ubrana, o czym jej dumna mama opowiadała niespełna rok po porodzie.

Ona jest bardzo kobieca, jest też elegantką. Potrafi się awanturować, że w śpioszkach wynoszę ją z domu, a jak ma na sobie sukienkę, to jest przeszczęśliwa. Czapkę zdziera z siebie z impetem, ale kapelusz jest ok – mówiła Weronika, dodając z wyraźnym zadowoleniem, że jej dziesięciomiesięczna (!) córka już… kokietuje mężczyzn. Czasem aż mi głupio, bo bardzo reaguje na przystojnych facetów - a jak facet jest w garniturze, to już wzroku od niego oderwać nie może i trzepocze rzęsami.

bDBggSqf
Zobacz także: Weronika Rosati: "Chcę pokazywać córce świat wartościowy"

Niestety, wraz z upływem czasu okazało się, że Elizabeth Rosati coraz bardziej kaprysi. Ostatnio Weronika narzekała, że nawet zwykłe wyjście na plażę jest problematyczne, bo celebrytka jest tak zaabsorbowana małą, że nie ma jak zrobić zdjęcia. Pozowanie do fotografii też jest trudne, więc Weronika w końcu musiała tak manewrować, by oprzeć telefon o nogi śpiącej córki: Sprytna Weronika Rosati używa nóg córki jako... STOJAKA DO TELEFONU! "Spała, więc mogłam zapozować" (FOTO) 

Weronika Rosati opowiedziała też o wychowaniu Elizabeth w najnowszej rozmowie z magazynem "Gala". Przyznała, że wychowuje dziewczynkę "bezstresowo", bo wychodzi z założenia, że "trzylatka jeszcze się w życiu nacierpi".

bDBggSql

Przede wszystkim wychowuję Elę bezstresowo. Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę, ale ja myślę, że w życiu czeka ją jeszcze wiele trudnych momentów. Chcę, by miała cudowne dzieciństwo, pełne miłości i beztroski. Chcę jej dać poczucie, że jest kochana – opowiada celebrytka.

Rosati wyznaje też, że niemal wszędzie zabiera ze sobą córkę. Wyjątkiem są tylko zdjęcia o świcie lub nocą. Weronika chce pokazać córce świat i dać jej dużo miłości. To ma pomóc dziewczynce w samoakceptacji i lepszym przejściu przez życie.

Moim zadaniem jest sprawić, by miała poczucie, że jest kochana ponad wszystko. Wiem, jak wielkie daje to poczucie własnej wartości – deklaruje aktorka.

Dobre podejście?

bDBggSqm
bDBggSqn
bDBggSqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(247)
Chl
4 miesiące temu
Dzieci wychowywane "bezstresowo" są uciążliwe dla otoczenia i nieprzystosowane do życia w społeczeństwie. Dziecko musi mieć świadomość, że są granice.
Gaja
4 miesiące temu
No nie, te teskty o podrywie przystojnych mezczyzn przez male dziecko 1 raz słysze. Sa okropne :(
ala
4 miesiące temu
Naprawdę, z dzieckiem rozmawia tylko po angielsku? Nie ma nic bardziej prowincjonalnego niż wyrzeczenie się własnego pochodzenia.
bDBggSqH
Kylie
4 miesiące temu
Tylko ubranka, wygląd i faceci. Tak cię to uszczęśliwiło, że fundujesz to samo dziecku?
Ja Madka
4 miesiące temu
Powinno być "wychowuję Elę na samolubną, egocentryczną, nie znoszącą sprzeciwu i nieszczęśliwą w dorosłym życiu kobietę"
Najnowsze komentarze (247)
Tina
miesiąc temu
Ona nie ma rzes?
Tina
miesiąc temu
Ona nie ma rzes?
gpsc
4 miesiące temu
ja widac tez wychowano bezstresowo,dlatego jest jakas zaburzona
Mmm
4 miesiące temu
Córka bez męskiego wzorca, wychowywana bez żadnych granic, w wieku trzech lat mama się cieszy że kokietuje bogato wyglądających panów... Co z niej wyrośnie?
Nnn
4 miesiące temu
Jak ona może? Sorry ale ja to odbieram jako seksualizację dziecka.
mania
4 miesiące temu
wątpię, czy to taki powód do dumy ?!?!? kolejny dzieciak, który będzie uważać, że mu wszystko wolno i za nic nie będzie odpowiadać... od tego się zaczyna... a kończy- patrz Danielek M. :///
Magda
4 miesiące temu
A od kiedy "miłość" = pozwalanie na wszystko?
Zzz
4 miesiące temu
A plan zdjęć jest odpowiedni dla dziecka,biedne dziecko nie ma Ojca który ma ważny wpływ na rozwój dziecka i emocje szkoda tych dzieci niby gwiozdek pozal się Boże!!!
bDBggSqz
Mummy
4 miesiące temu
A ja mieszkam w Londynie i rozmawiam z dzieckiem po polsku nawet jak chce żebym mówiła po angielsku. Później mi podziękuje.
Kroket73
4 miesiące temu
No tak. Bo ojczysty język to obciach...... Wychodzą kompleksy.
Sprawdzić
4 miesiące temu
Mamusia wrzuciła swoje fotki jak do biura matrymonialnego ofertę . Coś płeć męska nie bardzo się garnie bojąc się czym zetknięcie z tą niedoszłą żoną może im grozić .
Matka
4 miesiące temu
Bezstresowo ... ty sama jesteś mega Stres...
Blacky
4 miesiące temu
No to super! Wychowuje przyszłą żonę Danielka Martyniuka. Tak samo chowany, to się dogadają. A Werka z racji życiowego doświadczenia na pewno zaakceptuje duuużo starszego zięcia...😂😂😂
Mdna
4 miesiące temu
Nie trawię tej cizi. A dziecko na pewno nie będzie miało do niej szacunku, jak tak dalej będzie wychowywać
...
Następna strona
bDBggSrb