Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dziś ważna rocznica: dokładnie 10 lat temu Hanka Mostowiak ZGINĘŁA W KARTONACH!

130
Podziel się:

Hanka Mostowiak w kartonach odeszła 10 lat temu, przy okazji stając się bohaterką memów i obiegowych żartów. Tęsknicie za nią?

Dziś ważna rocznica: dokładnie 10 lat temu Hanka Mostowiak ZGINĘŁA W KARTONACH!
10 lat temu Hanka Mostowiak ZGINĘŁA W KARTONACH! (TVP, East News)
bETUrjKJ

Dekadę temu fani polskich telenowel wyciągali ręce po chusteczki, oglądając pamiętny 862. odcinek M jak Miłość, w którym śmierć poniosła nieodżałowana Hanka Mostowiak. Dramatyczna scena, w której bohaterka wjeżdża w kartony (?!) częściej jednak doprowadzała widzów do płaczu ze śmiechu niż smutku. Momentalnie stała się też memem i naraziła Małgorzatę Kożuchowską na wieloletnie drwiny.

Jak na ironię, aktorka chciała rozstać się z produkcją, by poprawić swój medialny wizerunek i zacząć grać poważniejsze role. No cóż, kilka lat później wystąpiła u Patryka Vegi, dumnie deklamując zdanie: "JAKA TO RASA? K*RWA SRAKA!". Chyba się udało...

bETUrjKL
Zobacz także: Kożuchowska poświęciła się dla Vegi: "Spałam po 3 godziny"

Wracając jednak do kartonów: Hanka wjechała w nie na drodze przed Grabiną, gdy wracała z grobu rodziców w Suwałkach. Na jezdni nagle pojawiła się dziewczynka, a Mostowiakowa chciała ją ominąć i wówczas straciła panowanie nad pojazdem. Koniec tej historii znamy wszyscy. Dramatyczną minę umierającej Hanki (wartą niejednej Złotej Maliny) obejrzało w telewizji aż 8 milionów fanów M jak Miłość. Z kolei liczne internetowe przeróbki kultowej, jakże absurdalnej sceny, obejrzało kolejnych kilka milionów.

bETUrjKR

Trzeba jednak zaznaczyć, że Hanka nie zginęła w kartonach od razu. Zmarła w szpitalu, bo okazało się, że miała tętniaka mózgu, który pękł w trakcie zderzenia.

Do dziś trwają spekulacje, czy tragikomiczna śmierć Hanki Mostowiak była szpilą, którą producenci i scenarzyści chcieli wbić gwiazdorzącej Kożuchowskiej. Aktorka później przez długie miesiące zarzekała się w trakcie wywiadów, że o kartonach rozmawiać nie będzie...

Też tęsknicie za Hanką Mostowiak?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bETUrjKS
bETUrjKT
bETUrjLm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
🙊🙊🙊
4 tyg. temu
To już 10 lat?!!! 😱
KaMa
4 tyg. temu
dlaczego to jest tak, że najpierw odwalacie jakąś manianę, a potem to czytelnicy muszą tygodniami męczyć się z waszymi przeprosinami? dlaczego to uderza w nas, w naszą wygodę korzystania z serwisu?
Waga
4 tyg. temu
To była chyba jej jedyna niezapomniana scena ze wszystkich jej ról filmowych
bETUrjLn
Hejter
4 tyg. temu
Nędza aktorska, scenariuszowa, montazowa. Jak wszystkie tasiemcowe seriale
Olka
4 tyg. temu
Pamiętamy [*]
Najnowsze komentarze (130)
Gosc
4 tyg. temu
Ło matko
Asia2021
4 tyg. temu
beznadziejny koniec! to dziecko ze szkoly podstawowej napisalo scenariusz?
Kama
4 tyg. temu
Nie rozumem dlaczego smiejecie sie z Kozuchowskiej. Przeciez to nie ona napisala taka slaba scene tylko LEPKOWSKA. To jej naleza sie polajanki, gdyz jako scenarzystka to sie nie popisala.
Zuza
4 tyg. temu
Kożuchowskiej zawodowo wyszła ta śmierć na dobre. Wprawdzie Ilona Łepkowska ponabijała się z niej trochę w mediach, że kiepska aktorka, ale kiepskie aktorki też są potrzebne. W Rodzince.pl - nawet ją lubiłam, darła się głównie, ale wychodziło jej to dobrze.
poz
4 tyg. temu
Bardziej wstrząsają mną tylko rządy PIS-u...
Aggi
4 tyg. temu
Zróbmy z tego zdarzenia miesiecznicę proszę będziemy obchodzić
Berta
4 tyg. temu
Pokój jej duszy, jak to mawiają katolicy.
Dori
4 tyg. temu
Dziś śmieszy mnie to nawet bardziej niż 10 lat temu 🙃
bETUrjLf
Bnm
4 tyg. temu
Wy się dobrze tam w ten redakcji czujecie? Żeby robić z tego artykuł? Tak można zginąć w podobnym wypadku wystarczy że głową niefortunnie się uderzy
Aga
4 tyg. temu
Ale kłamiecie, ci którzy oglądali ten serial wiedzą że to nie kartony spowodowały śmierć Hanki, ale to że doznała udaru i dlatego w nie wjechała
Baska
4 tyg. temu
Nie oglądam niczego, gdzie jest kozuchowska🙄🙄
Inka
4 tyg. temu
Kto stawia kartony przy ulicy??? I to jesienią???
Ania
4 tyg. temu
Pamiętam ten dzień jak dzisiaj. Pierwszy rok studiów. Wynajmowałam mieszkanie ze znajomymi na trzecim piętrze w bloku studenckim. Żeby obejrzeć ten odcinek ( nie mieliśmy telewizorów) zostałyśmy zaproszone na drugie piętro do sąsiadek na m jak miłość :D wchodzimy a tam jeszcze kilka innych osób z różnych mieszkań. To były przełomowy moment w kinematografii.
Ewa
4 tyg. temu
Ale pudel wyszukujesz ambitne tematy. Widać kto tam pracuje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUrjLY
bETUrjLZ
bETUrjMa
bETUrjMb
bETUrjMc
bETUrjLH