Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz. TO JEST ZAMACH NA LUDZKOŚĆ!"

231
Podziel się

"Byłam pierwszą osoba, która się odważyła mówić się o różnych zjawiskach" - twierdzi "diva".

Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz. TO JEST ZAMACH NA LUDZKOŚĆ!"
(pudelek)
bCXIMIWJ

Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz"

Jakiś czas temu Edyta Górniak postanowiła zabłysnąć na antenie skrajnie prawicowej telewizji internetowej jako ekspertka od szczepionki na koronawirusa. Piosenkarka zadeklarowała "odważnie", że "prędzej zginie, niż da sobie coś wstrzyknąć", zapewniając przy okazji, że jest obeznana w zakresie medycyny naturalnej, którą poznawała podczas podróży do "Azji i Indonezji".

Nierozważnych słów gwiazdy tak wielkiego formatu nie mógł zlekceważyć nawet sam ówczesny minister zdrowia. Łukasz Szumowski z wyjątkowym opanowaniem starał się wytłumaczyć Edycie, że powinna zaufać Urzędowi Rejestracji Produktów Leczniczych tak samo, jak ufa mu w przypadku wszystkich innych leków. Dodał także, że "sam nie zastanawia się, jak jest zbudowany silnik samolotu, gdy do niego wsiada".

bCXIMIWL

Niestety, upomnienia ze strony Łukasza Szumowskiego nie wpłynęły na zaprzestanie snucia kolejnych teorii przez celebrytkę. Podczas konferencji rozmówkowej TVP artystka podzieliła się się swoimi szokującymi przemyśleniami. Zdaniem koronasceptycznej Górniak obecna sytuacja "jest grubym scenariuszem", a informacje pojawiające się o pandemii są jej zdaniem... zamachem na ludzkość.

Mam dużo niepopularnych przemyśleń - deklaruje Góniak. - Jest coraz więcej ludzi, którzy mają podobne poglądy do mnie. Byłam pierwszą osoba, która się odważyła mówić się o różnych zjawiskach.To jest bardzo gruby scenariusz. To jest zamach na ludzkość.

Podzielacie niepokój Edyty?

bCXIMIWR
bCXIMIXm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(231)
gosc
3 tyg. temu
Nie "nadazam" za jej "ostrym" intelektem..
Myśl
3 tyg. temu
Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej). … każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące. … koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.
Ech
3 tyg. temu
Tak, powinna zaufać urzędowi rejestracji leków tak jak panu ministrowi Szumowskiemu który prawił, że Hiszpania to teraz niebezpieczny kierunek po czym sam pojechał na wakacje na Fuerta Venture... Tacy oni są wiarygodni...
bCXIMIXn
Kasia
3 tyg. temu
Brawo Edyto. Mówisz cala prawdę. Pandemia jest fałszywa, wiedziałam to od początku. Ludzie obud,cie się w końcu bo będzie kolejny holokaust!!!!
Przebudzona
3 tyg. temu
Brawo Edzia! Na prawde czeba miec jaja żeby muwić prawde! Wiadomo teraz jak to jest jest 5g jest szćepionka z Rosjii jest wszysyko na raz! I maseczki tylko po to rzeby nie było widac twarzy ludzi w kamerach! Pan gates (bo nie bede pisac jego nazwiska z durzej) tez macza w tym palce i chce nas szledzic! Ludzie OBUDZCIE SIE!!!!
Najnowsze komentarze (231)
Polak
3 tyg. temu
NIE KŁAM PUDELKU!!! Powiedziała: "chyba byłam jedną z tych pierwszych osób...". Powiedziała "chyba" i "jedną z tych pierwszych". Ale kto by się spodziewał po pudelku koncentracji i przywiązywania należytej wagi do słów. Wiadomo... pudelek bystry nie jest... Nie dobry pudele, fe pudelek... kiełbaski nie dostanie.
🦆🦆🦆
3 tyg. temu
Dlaczego ciagle usuwasz robisz pudel błędy jak kazdy Nie zgadzam się na te infantylne poglądy Edzi jaki zamach na ludzkość co na belkocze 😁
🦆🦆🦆
3 tyg. temu
Co ona wymysla prosze o wskazania powody przyczyny i przykłady Edzia
Smutna
3 tyg. temu
Zamach na ludzkość oj Edzia przestan pic bo belkoczesz albo zglos Ziobro zlapie sprawcę 😁
Ewiks
3 tyg. temu
Edyta a czemu nie skończysz szkoły chociaż średniej nawet bez matury. Ale kobitko ty nic nie umiesz,. Niestety jak śpiewają to słowa są trudne do zrozumienia. Niestety ale nie wymawiasz wyraźnie i zgubisz sylaby dlatego poza urodą i długimi nogami nic nie masz. Kariera jest wymuszona. Ja Ciebie nie lubie
Prawda
3 tyg. temu
Odważna kobieta mówi prawdę jak jest i tyle w temacie.
Nick
3 tyg. temu
Niech się zajmie śpiewem, niż tymi „mądrościami”...
MGUK
3 tyg. temu
To niestety Prawda. Nie spodziewalam sie ze od Edyty Gorniak to uslysze 🙂 brawo Edyta
bCXIMIXf
fann
3 tyg. temu
Piosenkarze się burzą,bo w czasie pandemii nie zarabiają jak kiedyś milionów.Im nasz los jest obojętny,bo gdy koncertują na scenie,są oddaleni od publiczności i nie boją się zarażenia.Obostrzenia powinny być większe,ponieważ z dnia na dzień mamy więcej zakażonych i ofiar śmiertelnych,niż na początku roku.Górniak powinna zostać ukarana,bo sieje ferment w społeczeństwie i go podburza.Inni tak czyniący też
Edek
3 tyg. temu
zrób maturę bo wstyd!
bekas
3 tyg. temu
następny ekspert się znalazł, ciekawe co by mówiła jakby ja to spotkało
Olaboga
3 tyg. temu
Edzia, z tobą jest coraz gorzej... może ty lepiej już nic nie mów.
Mecenas t
3 tyg. temu
Konto na bit chute zamiast tv ( bo ogłupia masakrycznie !!!) YouTube ma cenzurę też się nie dowiecie wszystkiego a jak już puszczą prawdziwe informacje to blokowane są po chwili lub usuwane !!!
Jay J
3 tyg. temu
Mam wrażenie, że ta Pani żyje w innej rzeczywistości.
...
Następna strona
bCXIMIXH