Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Edyta Pazura też została "PROJEKTANTKĄ MODY"! Jesteście chętni na dresy za 600 złotych?

480
Podziel się

Okazuje się, że Edyta Pazura także ma własną markę odzieżową. "Damskie komplety sprzedały się w 24h, mamy już kolejne 50 zamówień" - chwali się żona Cezarego Pazury.

Edyta Pazura też została "PROJEKTANTKĄ MODY"! Jesteście chętni na dresy za 600 złotych?
Edyta Pazura też ma własną markę odzieżową (AKPA)
bDTZasZN

W ostatnich dniach głośno było o tym, że Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową o nazwie Mrs. Drama. Nazwa okazała się prorocza, bowiem dzień po premierze ubrań Małgoni Ola Żuraw zasugerowała, że "Perfekcyjna" ściąga pomysły od niej.

Na to odezwała się Ewa Minge, która wbiła obu paniom szpilę, stwierdzając, że obecnie "co druga celebrytka jest projektantką mody". Minge zauważyła jednak, że projektantem nie staje się z dnia na dzień tylko dlatego, że wypuściło się na rynek "kawałek gaci i marynarkę" albo przeszyło metki z chińskich produktów.

bDTZasZP
Zobacz także: Edyta Pazura: "Stać mnie na to, żeby nie wypożyczać ubrań"

Wtem głos zabrała Edyta Pazura, która na Instagramie oznajmiła, iż także projektuje i produkuje ubrania pod własną marką. Żona Cezarego Pazury dodała, że początki jej modowego biznesu były trudne.

bDTZasZV

Pamiętam, jak trzy lata temu trafiłam z pierwszymi moimi rysunkami do szwalni w Warszawie, tej, która szyje dla największych polskich marek modowych. Pani z petem w ustach, której nie przeszkadzał fakt, że byłam w 7. miesiącu ciąży, nauczała mnie życia i biznesu, odpalając papierosa od papierosa w swoim "gabinecie owalnym”. Finalnie "szefowa" spaliła moje marzenia, a rysunki trafiły do szufladyujawnia.

Edyta uparła się, że i tak założy firmę odzieżową.

Dwa lata temu postanowiłam wrócić do pomysłu i dzwoniłam po wszystkich większych markach (...) okazało się, że dla dużych podmiotów modowych licząca się współpraca to taka, która oferuje celebrytę z wielotysięcznymi czy milionowymi liczbami obserwujących - ja do takich nie należę - ubolewa żona Cezarego Pazury, która ma "zaledwie" 207 tysięcy followersów. (...) tak strasznie mnie wtedy wkur...., że postanowiłam sobie, iż założę tę firmę, choćbym sama miała ręcznie dziergać te ubrania.

Szwalnię chętną do współpracy Pazura znalazła w końcu - podobnie jak Rozenek i Żuraw - w Łodzi. Edyta chwali się, że ciuchy jej projektu sprzedają się jak świeże bułeczki.

bDTZasZW

Damskie komplety sprzedały się w 24h, mamy już kolejne 50 zamówień. Za to Czaro modli się, żebym osiągnęła sukces, bo marzy, abym wyprowadziła się z tymi wszystkimi pudłami z naszego domu do swojego biura - pisze celebrytka pod zdjęciem, na którym pozuje w beżowym dresie swojej marki. Marki, która - jak się okazuje - tania nie jest. Dres "zaprojektowany" przez żonę Pazury kosztuje 629 złotych.

Swoją drogą dres, jak i samo zdjęcie, są podobne do tych, które w ofercie ma również Ola Żuraw pod marką LaGrue.

Będzie kolejna afera?

bDTZasZX
bDTZasZY
bDTZataq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(480)
Mari
2 miesiące temu
Pudel a to nie dziwne ze te wszystkie dresy i ubrania są dziwnie podobne ?? Nie zdziwie się jak to jest 1 szwalnia .. te same ciuchy i 3 celebrytki 😂😂 przekręt roku tak po Polsku 😂😂
Ala
2 miesiące temu
Jacie, muszę zgadzać się z Minge. Skopiowanie standardowego ubrania typu welurowy dres to nie jest ani bycie projektantką, ani stworzenie marki. Kto kupuje dresy welurowe za ponad 600 zł od celebrytki? Ludzie, ogarnijcie się
Ziemia
2 miesiące temu
Ładna nazwa to Sky&Soul. Podoba mi się. Niebo i dusza. Wchodzisz na stronę sklepu, bo szukasz cudów i od razu je dostajesz - poliestrowy dres za 6 stów. :D
bDTZatar
Yuui
2 miesiące temu
Czemu nagle wszystkie celebrytki zaczęły robić ciuchy, które wyglądają identycznie
iza
2 miesiące temu
Ale nie rozumiem dlaczeggo ktos to kupuje....dlaczego??? Ni kuta nie panimajet tego
Najnowsze komentarze (480)
hishas
wczoraj
w kościele sprzeda, jako mszalne
Misia
2 miesiące temu
Z wyglądu podobna do nikogo.
gosc
2 miesiące temu
Do dawnej siebie jest niepodobna, tak twarz ostro przerobila.
gosc
2 miesiące temu
kopiowanie od innych,celebrytki,...
olo
2 miesiące temu
No tak, gdzieś trzeba zarobić na botoks i wypełniacze.... Ale w porypanym kraju żyjemy, że ktoś kupuje dres za 6 stów... Debilizm...
niemamsily
2 miesiące temu
jaki kraj takie projektantki
Wiw
2 miesiące temu
Już lecę kupić hagaga
Ewa
2 miesiące temu
Nie jestem zainteresowana zakupem.
bDTZataj
Gru
2 miesiące temu
Pierwszy ciuch jaki zaprojektuje to na bank bedzie mundur konduktora PKP
szwaczka
2 miesiące temu
Fajnie i nawet super, że każdy dziś jest ,,fachowcem,, Swoją drogą, chciałbym zobaczyć jak dzierga sama te dresy..
szwaczka
2 miesiące temu
Fajnie.. I nawet świetnie, że każdy dzisiaj jest fachowcem... Chciałabym zobaczyć jak naprawdę ,,dzierga,, sama te dresy...
GOGOL
2 miesiące temu
Masakra ilu dziś REWIZORÓW...
🤔🤔🤔
2 miesiące temu
Marzę o takim...
PACO
2 miesiące temu
A co tej pani stało się z ryyyjeem ?.
...
Następna strona
bDTZataL