Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ekspertka analizuje mowę ciała Williama i Harry'ego na odsłonięciu pomnika matki: "Spojrzenie sugerowało MOMENT POJEDNANIA"

131
Podziel się:

Podczas odsłonięcia pomnika księżnej Diany brytyjskie media uważnie obserwowały każdy krok księcia Williama i Harry'ego. Zdaniem ekspertki od mowy ciała jest duża szansa, że relacje braci ulegną poprawie.

Ekspertka analizuje mowę ciała Williama i Harry'ego na odsłonięciu pomnika matki: "Spojrzenie sugerowało MOMENT POJEDNANIA"
Ekspertka analizuje mowę ciała księcia Williama i księcia Harry'ego podczas odsłonięcia pomnika Diany (Getty Images)
bESNRSad

W czwartkowe popołudnie książę William i książę Harry stawili się w ogrodach Pałacu Kensington, by odsłonić długo wyczekiwany pomnik księżnej Diany. Wydarzenie już od dłuższego czasu szeroko komentowano w mediach - było to bowiem pierwsze spotkanie rzekomo skłóconych braci od czasu pogrzebu księcia Filipa.

I tak podczas uroczystej ceremonii brytyjskie media z uwagą obserwowały zachowanie księcia Williamaksięcia Harry'ego. Nietrudno było zauważyć, że tym razem bracia czuli się w swoim towarzystwie wyjątkowo swobodnie - maszerując w kierunku pomnika matki, rozmawiali i wymieniali uśmiechy. Tuż po wspólnym odsłonięciu podobizny Diany spędzili natomiast chwilę, gawędząc i w zadumie wpatrując się w rzeźbę.

bESNRSaf

Zachowanie książąt zdążyła już wziąć pod lupę brytyjska ekspertka od mowy ciała, Judy James. Kobieta w rozmowie z GB News stwierdziła, że jej zdaniem podczas wydarzenia bracia wyglądali niemal tak jak za dawnych lat.

(...) To są właśnie stary Harry i stary William. William wyglądający raczej formalnie i stojący za nim ożywiony Harry - skomentowała.

James dodała, że mowa ciała książąt dobrze wróży przyszłości ich relacji i nawet gdyby nie zamienili oni ze sobą nawet słowa, ich zachowanie stanowi "bardzo dobry znak". Zdaniem ekspertki, relacje Williama i Harry'ego wciąż są jednak odmienne od ich stosunków z przeszłości.

Uważam, że problemem jest to, że porzeczka została postawiona bardzo wysoko. Dla ludzi takich, jak ja, którzy oglądali braci, gdy ci dorastali, tę jedność między nimi, jak się bawili, zawsze rozśmieszali nawzajem, to było wyjątkowe. I myślę, że już przepadło - oceniła.

bESNRSal

Mimo wszystko, oglądając braci podczas odsłonięcia pomnika, Judy James dostrzegła moment, który mógł zwiastować pojednanie między braćmi.

Gdy tam stali, materiał opadł z pomnika i obaj wpatrywali się w twarz ich matki, Harry położył ręce na biodrach. Myślę, że wówczas próbował zachować zimną krew. To musiał być bardzo trudny, emocjonalny moment. Ale odwrócił się i spojrzał na Williama, dla mnie to spojrzenie sugerowało moment pojednania. Jakby mówił: "to nasza matka i pamiętaj, jak kiedyś było". Dla mnie było to najbardziej przejmujące - oceniła.

bESNRSam

Co ciekawe, ostatnio Judy James oceniała również mowę ciała Harry'ego podczas środowego rozdania nagród WellChild Awards. W rozmowie z The Sun ekspertka stwierdziła, że książę w swych gestach zaczyna upodabniać się do obywatela USA...

Widzimy, że w jego mowie ciała pojawiły się pewne elementy w stylu amerykańskim. Pozycja z jedną ręką na klatce piersiowej i drugą w okolicach brzucha wygląda jak jeden z jego bardziej dramatycznych gestów, które widujemy, gdy jest w "trybie guru". Lecz gdy pozuje z grupą do oficjalnego ujęcia, sposób, w jaki trzyma ręce za plecami, dumnie wypina klatkę piersiową i rozkłada nogi, to wszystko przypomina o jego ukochanej militarnej przeszłości.

Zdaniem James, rozmawiając z dziećmi na evencie, Harry sprawiał wrażenie pełnego energii i entuzjazmu oraz znacznie bardziej przystępnego niż royalsi. Jak podkreśliła, jego mowa ciała była zupełnie odmienna od tej, którą prezentował w samochodzie, jadąc na wydarzenie.

Na tym evencie możemy zobaczyć dwie wersje Harry'ego. Mężczyzna przyjeżdżający samochodem używa mowy ciała sugerującej refleksyjne myślenie, a nawet ostrożność. Jego oczy sprawiają wrażenie odległych, o ponurym lub martwym wyrazie, kładzie też palec poziomo na ustach, co często jest wyrazem żalu czy wewnętrznej debaty - tłumaczyła.

bESNRSan

Myślicie, że po tak ponurych rozważaniach szeroki uśmiech Harry'ego i interakcje z Williamem na odsłonięciu pomnika matki zaskoczyły brytyjskich ekspertów?

bESNRSao
bESNRSaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
Fit
5 miesięcy temu
znasz biotad ? poczytaj sobie na alleg
Haaa
5 miesięcy temu
Oni pewnie nigdy skłóceni nie byli
Agoola
5 miesięcy temu
Nie trzeba eksperta, aby zauważyć że rozmawiali z życzliwością...
bESNRSaH
Buu
5 miesięcy temu
Meghan wszystkich skłóciła
Mika
5 miesięcy temu
Dlaczego rzeźba przedstawia Dianę z chłopcem i dziewczynka ???
Najnowsze komentarze (131)
oko na maroko
5 miesięcy temu
Myślałam, że robią za ochroniarzy dla saudyjskiej księżniczki.
Omg
5 miesięcy temu
O kurde ale Harry wylysial. Masakra a zawsze miał takie geste włosy.
Anka
5 miesięcy temu
Dobrze,ze z treści wynika,ze to pomnik Dny bo sama postać przypomina postawnego mężczyznę w ubraniu kobiety XD
Kasia
5 miesięcy temu
porzeczka zostala postawiona wysoko?
Eve
5 miesięcy temu
beznadziejny ten pomnik..
Wrr
5 miesięcy temu
Porzeczka zostala postawiona.... No korektor by sie wam przydal na peeno
Pozdrawiam.
5 miesięcy temu
Fajne ich widzieć razem. 👋👍👬
Jasiek
5 miesięcy temu
Eksperci od mowy ciała...szkoda ze Ci eksperci nie widzą ze książę William wciąż robi znaki iluminati i masońskie, tak tak...oczywiście to nie ma znaczenia...tak tak...
bESNRSaz
Ogrodnik
5 miesięcy temu
Z porzeczki zawieszonej (chyba posadzonej) wysoko łatwiej zrywać owoce.
Ola
5 miesięcy temu
Diana była kobietą jak miliony innych (zdradzanych żon) , pomagała bo takie były jej obowiązki jako przyszłej królowej . Spotkała ją tragedia , a raczej jej synów .Mimo to nie rozumiem tego szumu wokół jej osoby .
Bratek1
5 miesięcy temu
Na zdjęciu nóżek 8 ma pomnik. Czy to sugestia, że Diana miała 3 dzieci ? Które najmłodsze ?
Bratek1
5 miesięcy temu
Pomnik jak rodzina chce to sobie stawia na swojej posiadłości ale po co te dzieci. Ta domniemana symbolika jest tu zbędna.
John
5 miesięcy temu
Nie za bardzo wiem jakie zasługi dla rodziny/ monarchii miała Diana. Za co ten pomnik?
Kasia
5 miesięcy temu
porzeczka postawiona wysoko???????hahhahahha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNRSbs
bESNRSbt
bESNRSbu
bESNRSbv
bESNRSbw
bESNRSbb