Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Książę Harry wspomina księżną Dianę i sugeruje OCIEPLENIE STOSUNKÓW z bratem

61
Podziel się:

Książę Harry podczas wręczania nagrody imienia swojej tragicznie zmarłej matki pokusił się o kilka słów. Zaznaczył, że on i książę William odbyli ostatnio kilka rozmów. Oczywiście nie obyło się bez wzmianki o Meghan Markle.

Książę Harry wspomina księżną Dianę i sugeruje OCIEPLENIE STOSUNKÓW z bratem
Książę Harry wygłasza przemówienie, przyznając Diana Award (Getty Images)
bFdWKjhN

Książę Harry zaskoczył tegorocznych laureatów uhonorowanych "Diana Award", która jest przyznawana młodym ludziom za działalność społeczną lub humanitarną. Książę Harry nagrał specjalne wideo, w którym zapewniał, że on i Meghan Markle są przekonani, że "świat znajduje się u progu zmian, dobrych dla nas wszystkich".

Jestem naprawdę zaszczycony, że mogę świętować waszą pracę, wasze zaangażowanie w dokonywaniu zmian i ważną rolę, jaką przyjęliście w reprezentowaniu nowej generacji humanitaryzmu. W tym tygodniu, ja i mój brat rozmyślamy o tym, jakie byłyby 60. urodziny naszej mamy i byłaby z was bardzo dumna, bo macie w życiu ważne cele i wiele współczucia dla innych - powiedział Harry, sygnalizując jednocześnie, że jego stosunki z bratem się ostatnio ociepliły.

bFdWKjhP

Książę wspominał też Dianę i dodał, że Meghan Markle podziela jej wartości.

Nasza mama wierzyła, że ​​młodzi ludzie mają moc zmieniania świata. Wierzyła w waszą siłę, bo widziała ją dzień w dzień na twarzach młodych ludzi dokładnie takich jak wy. Była świadkiem bezgranicznego entuzjazmu i pasji. Meg i ja zasadniczo wierzymy, że nasz świat znajduje się u progu zmian, prawdziwych zmian dla dobra wszystkich - dodał.

Mądre słowa?

bFdWKjhV
bFdWKjiq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
gość
7 miesięcy temu
On chyba myśli, że jest jakimś głosem mądrości i wiedzy o wszystkim. Średnio wykształcony, rozlelany, bez zawodu, niezaradny życiowo.
Ego
7 miesięcy temu
Piękne to czarno białe zdjęcie z chłopcami
Hhjk
7 miesięcy temu
Gdyby żyła jego matka, to w życiu nie wziąłby sobie Meg za żonę.
bFdWKjir
hyh
7 miesięcy temu
Takich zmian, ze i ty i twoja zona jestescie skloceni ze swoimi rodzinami. Nie szanujecie rodzicow i macie siebie za pepki swiata. Rzeczywiscie swiat jest u progu zmian
rety
7 miesięcy temu
ależ ona była piękna!
Najnowsze komentarze (61)
Kiki
7 miesięcy temu
Ich matka odmienila oblicze monarchii. Palila mosty za soba,mosty średniowiecznych zasad. Gdyby nie ona nie wiem czy nadal by monarchia istniala. Przypominam ze przed slubem z Karolem brytyjczycy nieznosili monarchii,uwazali ze juz im nie jest potrzebna bo to nie sredniowiecze i ze utrzymanie ich duzo w podatkach wychodzi ;)
Lol
7 miesięcy temu
Czarna nic nie ma do gadania
Onaa
7 miesięcy temu
William jest bardzo podobny do księcia Andrzeja za młodu, wdał się w wujka, a Harry to mix Diany i Karola
Majka
7 miesięcy temu
Ludziska, skąd w was tyle jadu, nikomu nie darujecie?
Jacek
7 miesięcy temu
Ja go pamiętam w mundurze hitlerowca ze swastyka ... Co trzeba mieć głowie, żeby tak się przebrać?! To najlepiej o nim mówi, niestety!
gosc
7 miesięcy temu
monarchia t przezytek i kazdy maslacy to wie? ! nie rozumiem tego szumu wokol tych ludzi .
Kido
7 miesięcy temu
Harry urodził się w takich warunkach a nie innych więc dlaczego miałby rezygnować z luksusów. Ma głowę na karku to buduje swoją filię firmy w której będzie się rządzić po swojemu zamiast być pod kapciem middletonow. Będąc na jego miejscu zrobiłbym to samo. To rywalizacja i trzeba walczyć o swoje.
Gość
7 miesięcy temu
Harry myśli, że jak się urodził w rodzinie królewskiej to jest bogiem. Tylko, że ta rodzina królewska doszła do władzy zagarniając ziemie obywateli. Tak więc są pasożytami, Harry również bo niby odszedł od rodziny, a tak naprawdę chciał dalej czerpać korzyści majątkowe, tylko został wygnany za mobbing megan na pracownikach. Prosty dowód na to, że im wcale na rozwoju cywilizacji nie zależy to megan kosztowne kreacje, droższe nawet od kate, ogromna willa, podróże prywatnym odrzutowcem, fundacja. To są obłudni ludzie, hipokryci, każą obywatelom oszczędzać i dbać o środowisko, a sami trwonią pieniądze i zanieczyszczają, bo ich te zasady nie dotyczą. Pouczają innych a nie mają nic mądrego do powiedzenia, jeszcze na rodzine plują, tą co luksusy dawała, a jak przestała to stała się wrogiem. Więc jakimi wartościami Harry i megan mogą się z ludźmi podzielić, jak nawet swoich rodzin nie szanują, żadnymi.
bFdWKjij
xcv
7 miesięcy temu
ciekawe czy matka byłaby zadowolona z wywiadu i jego zachowania,gdyby nie Diana nie miał by na życie
gosc
7 miesięcy temu
Takie bla bla bla. Nagadał się a nic konkretnego nie powiedział.
xxx
7 miesięcy temu
Monarchia zniszczyła Lady Di a teraz wyciąga brudne łapska po jej dzieci i wnuki.Powinni znieść bo komu to potrzebne w dzisiejszych czasach.To było dobre 100 lat temu czy 200 ie.
Vic
7 miesięcy temu
William bardzo do matki podobny
Kkkk
7 miesięcy temu
Tak sobie myślałam że to dobrze że to nie on będzie królem GB bo dyplomacja miałaby pełne ręce roboty.
Królewna
7 miesięcy temu
„Książę” Harry, skoro go tak wszystko męczyło mógł po osiągnięciu wieku dojrzałości opuścić pałace. Wyprowadzić się do Azji, Afryki, medytować, żyć skromnie, pomagać ludziom, zostać nauczycielem może misjonarzem, przebiec maraton… Jest tyle dobrych, pięknych rzeczy które można robić w życiu…
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWKjjc
bFdWKjjd
bFdWKjje
bFdWKjjf
bFdWKjjg
bFdWKjiL