Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ekspertka od prywatności Monika Richardson krytykuje "Kurzopki" po coming oucie w "Pytaniu na śniadanie": "Strzelili sobie w kolano! Ludzie NIE DADZĄ IM ŻYĆ"

190
Podziel się:

Monika Richardson nie jest pod wrażeniem sposobu, w jaki Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swoją miłość w śniadaniówce. Teraz radzi, aby powstrzymali się od publicznych czułości. "Żadnego trzymania rączki na kolanku, żadnego przytulania" - wylicza. Wie, co mówi?

Ekspertka od prywatności Monika Richardson krytykuje "Kurzopki" po coming oucie w "Pytaniu na śniadanie": "Strzelili sobie w kolano! Ludzie NIE DADZĄ IM ŻYĆ"
Monika Richardson ostro o coming oucie "Kurzopków" w śniadaniówce (AKPA)

Nieco ponad tydzień temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu ujawnili, że są parą. Pomogła im w tym trochę Paulina Smaszcz, która przy okazji urodzinowych życzeń pogratulowała Kasi wycieczki do Jerozolimy z jej byłym mężem. Od tego czasu "Kurzopki" okupują czołówki rodzimych portali plotkarskich i to w różnorakim kontekście.

Mieszane reakcje na coming out Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Choć Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski mogli liczyć na wsparcie swojej przełożonej i znajomych z "Pytania na śniadanie", to nie wszyscy zareagowali na te wieści równie entuzjastycznie. W sprawę niezwykle aktywnie włączyła się Paulina Smaszcz, która co prawda zapewnia, że życzy im jak najlepiej, ale jednocześnie "walczy o prawdę" i nie szczędzi "Kurzopkom" krytyki.

Wkrótce poczynania osobliwego trójkąta - a licząc Marcina Hakiela nawet czworokąta - zaczęli komentować ich znani znajomi. Michał Wiśniewski na przykład uznał, że coming out pary "nie był niczym nowym", a Iwona Pavlović usiłowała apelować do Pauliny, żeby odpuściła i "żyła swoim życiem". Teraz do tego zacnego grona dołączyła też wszechstronna Monika Richardson.

Monika Richardson o coming oucie "Kurzopków"

Złotousta dziennikarka rozmówiła się w tej sprawie z "Faktem", na którego łamach ogłasza, że sposób, w jaki Kasia i Maciek poinformowali o swoim związku, był niezbyt przemyślany. Mówi szczególnie o pamiętnym łączeniu na żywo z Izraela, gdzie doszło nawet do drobnej wymiany czułości. Monika, prywatnie trzykrotna mężatka, która ochoczo rozpowiadała w mediach nawet o najbardziej intymnych sprawach, nie jest pod wrażeniem tego, jak rozegrali sprawę.

Uważam, że stało się źle i nieprofesjonalnie. Po prostu wyszło niezręcznie. Na pewno taki wywiad nie wpłynął dobrze na jej wizerunek (...) Mam problem na przykład z buziakiem. To był bardzo zły ruch. Uważam, że Kasia i Maciek strzelili sobie w kolano i teraz ludzie nie dadzą im żyć - tłumaczy.

Jednocześnie Richardson wyrokuje, że Kasia z pewnością zauważyła, jakie były reakcje na ich coming out i zapewne ma w związku z tym pewne refleksje.

Myślę, że już żałuje - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" i kulisy rozstania Warnke ze Stramowskim

Monika Richardson radzi Cichopek i Kurzajewskiemu: "Żadnego trzymania rączki na kolanku"

Co zatem powinny jej zdaniem zrobić "Kurzopki"? Monika uważa, że publiczna wymiana czułości nie jest teraz dobrym pomysłem, szczególnie z racji rozpadu małżeństw każdego z nich. Dziennikarka radzi więc, aby dla własnego dobra na razie powstrzymali się od romantycznych gestów, gdy wszyscy patrzą.

Jak najmniej wycieczek prywatnych. Żadnego trzymania rączki na kolanku, żadnego przytulania. Wystarczy mówić: "Jesteśmy dwojgiem zawodowców, którzy tak się składa, prowadzą wspólnie format "Pytanie na śniadanie" i są razem". Koniec kropka. W tym wszystkim jest przecież czwórka dzieci, były mąż i była żona, po co rozdrapywać rany? Trzeba czasu, by emocje wszystkich opadły - ogłasza.

Też sądzicie, że "rączka na kolanku" mogłaby tylko zaognić sytuację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Nina
3 miesiące temu
Chyba tylko jakieś wiejskie dewoty nie dadzą im żyć, bo cała normalna reszta ma to po prostu gdzieś... Wystarczy mieć swoje życie
Baska
3 miesiące temu
Odezwała się ta co prywatę trzyma dla siebie !!!
Xxx
3 miesiące temu
Powiedziała babka która chwaliła się porannym seksem że Zbyszkiem i kłamała ozorem na jego dzieci....
🐩🐩🐩
3 miesiące temu
Pudel zostaw ich. Tylko nakrecasz hejt!!
Klaraaaaaa
3 miesiące temu
Dajcie im spokojnie żyć. Każdy ma swoje życie i niech każdy żyje jak chce. Zdrowia i miłości życzę wszystkim. Dobrego dnia.
Najnowsze komentarze (190)
Alka
3 miesiące temu
A ta pani to jakiś autorytet czy wyrocznia?
Mgr
3 miesiące temu
I kto to mówi.....br.....
Isia
3 miesiące temu
Dzieci cierpią okrutnie
Pani60plus
3 miesiące temu
Szlachetnym szczególnie nie darują, wiem z autopsji.A ta para to szlachetni kulturalni ludzie.
moniś
3 miesiące temu
odezwała się ?
Pani60plus
3 miesiące temu
Tak ma rację, szczęście i miłość trzeba chronić bo ludzie tego najbardziej zazdroszczą. Nie opowiadać i tyle.Piękni, bogaci i jeszcze zakochani tego ludzie im nie darują, zawistnych jest bardzo dużo.
karmela
3 miesiące temu
Monika ta od porannych stosunków w kuchni ze Zbyszkiem? Ta Monika opowie nam jak to Kurzopki źle robią? :D Paradne. Kurzopków nie trawię ale trafił swój na swego
Rury
3 miesiące temu
Richardson i Smaszcz są siebie warte 🤡🤡
kasia
3 miesiące temu
odezwala sie cnotka
Stary człowie...
3 miesiące temu
Poza paroma gafami była fajną prowadzącą. Później zrobili czystki i wyrzucili część ,,starej" obsady m.in. ją i Michała Olszańskiego. Ja jestem stary i chciałbym chociaż jednego, dojrzałego prezentera.
Berta.
3 miesiące temu
Monika Richardson 😀😀😀😀😀
ala
3 miesiące temu
Gdyby napisala nie popelniaj moich błędów miałoby to sens:)
Normalny
3 miesiące temu
koniec to będzie, jak opowiedzą o swoim wspaniałym seksie przy śniadanku, jak kiedyś riczardson
Barbara
3 miesiące temu
A może tak przypomni sobie co opowiadała Ona i wszystkie dzieci i była żona Zamachowskiego to czytały ,szczyt hypokryzji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie