Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja 2021. Michał Wiśniewski realistycznie o ewentualnym sukcesie Rafała Brzozowskiego: "SZANSE SĄ ŻADNE"

134
Podziel się

Tegoroczny konkurs Eurowizji zbliża się wielkim krokami, a "The Ride" Rafała Brzozowskiego już zapracowało w sieci na miano najmniej lubianego utworu. Choć Michał Wiśniewski nie wierzy w jego sukces, to życzy mu podobno jak najlepiej. "Dostał taką możliwość, więc z niej skorzystał" - broni (?) go.

Eurowizja 2021. Michał Wiśniewski realistycznie o ewentualnym sukcesie Rafała Brzozowskiego: "SZANSE SĄ ŻADNE"
Michał Wiśniewski nie widzi szans, aby Rafał Brzozowski wygrał Eurowizję (AKPA)
bEpzqBgB

W połowie marca Telewizja Polska ogłosiła, że tegorocznym reprezentantem naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji będzie Rafał Brzozowski. Wybór TVP został przyjęty przez fanów wydarzenia z dość umiarkowanym entuzjazmem, a sprawie nie pomogła też skomplikowana sytuacja Alicji Szemplińskiej, która nie mogła reprezentować nas rok temu z powodu pandemii koronawirusa.

Od czasu zaprezentowania piosenki The Ride w śniadaniówce Rafał Brzozowski skupił się nie tyle na promocji utworu, ile na próbie przekrzykiwania krytyków, którzy nie wróżą mu sukcesu w konkursie. Na razie idzie mu to dość opornie, a sygnowany jego nazwiskiem utwór znajduje się w ogonie ulubionych propozycji tego roku. Coraz częściej pojawiają się też głosy, że Rafał może nawet nie załapać się do finału.

bEpzqBgD
Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

Wcześniej propozycję Rafała na Eurowizję krytykowała m.in. Elżbieta Zapendowska, która stwierdziła po prostu, że "nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać". On sam utrzymuje jednak, że lansowany przez niego utwór trzyma światowy poziom, a Polacy kolejny raz nie poznają się na jego talencie. O tym, kto ma rację, przekonamy się już za parę tygodni.

bEpzqBgJ

Teraz sprawę skomentował też Michał Wiśniewski, który na Eurowizji reprezentował nas dwukrotnie jako lider Ich Troje. Choć czerwonowłosy wokalista twierdzi, że Rafał po prostu wykorzystał okazję, która mu się nadarzyła i wykazuje względy talent wokalny, to również nie wróży mu wielkich sukcesów w konkursie.

Szanse są żadne. Wiecie, że ja nie kryję się za dyplomacją. Czasami tak jest, że ktoś podejmuje decyzje, które są odrobinę wymuszone, mało zorganizowane. Tak jest w tym przypadku. (...) Ja rozumiem, że to była któraś próba Rafała i dostał taką możliwość, więc z niej skorzystał. Nie będę krytykował postaci, dlatego że nie podlega wątpliwości, że potrafi śpiewać. Natomiast, tym bardziej że jedziemy na Eurowizję, to powinna być to polska piosenka, a jest szwedzka. To jest moje osobiste zdanie, więc trochę się czuję rozgoryczony tym faktem - stwierdził Michał podczas rozmowy z fanami na Instagramie.

Co więcej, Wiśniewski nie rozumie, dlaczego odmówiono udziału Alicji Szemplińskiej, która wywalczyła sobie taką szansę.

Dla mnie w ogóle niezrozumiałe jest, dlaczego Alicja Szemplińska nie pojechała na tę Eurowizję, bo generalnie to ona wygrała preselekcje, to ona została wybrana przez publiczność, więc ona powinna tam pojechać - wyrokuje.

bEpzqBgK

Myślicie, że Rafał wkrótce udowodni mu, że jednak się mylił?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEpzqBgL
bEpzqBhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
WIDZ
3 miesiące temu
Widzę Brzozowskiego i...natychmiast zmieniam kanał. Przez niego nie oglądam "Jaka to melodia" -kiedyś ulubionego programu. Samolub lansujący siebie. Facet pod 40tkę , ututy, na siłe robi z siebie nastolatka w ruchach i gestach żałosny. Generalnie obleśny.
Bunia
3 miesiące temu
O netcie z przebojem toy tez tak mowili. A wygrala
uuu
3 miesiące temu
Wiśniewski kim jest
bEpzqBhf
Moni
3 miesiące temu
żenujący Wiśnia i jego super hit Keine grence no masakra, nie trawię Rafała ale Wiśnia niech się lepiej nie wypowiada
Tak pytam
3 miesiące temu
Odezwał się ten. który "wygrał". Jak tam kolejna żona?
Najnowsze komentarze (134)
Obywatel
3 miesiące temu
Nie trawię Wiśniewskiego,ale zdobył 7 miejsce,natomiast Brzozowski odpadnie w przedbiegach. Wiśniewski chociaż umie robić show/ze swojego życia również/,a Brzóski jest drętwy jak żaba w formalinie.
Kibic
3 miesiące temu
Ciekawe co powiedzą, jak wypadnie dobrze, może ktoś mi powie, kto w ostatnich latach wypadł dobrze, bo widzę że sporo mu zazdrośći.
narys
3 miesiące temu
piosenka Brzozowskiego po prostu pokazuje jakie sa gusta muzyczne Polakow :D
gigi
3 miesiące temu
"szansa sa zadne" to tak jak z Ich Troje bylo....Przygarnial kociol garnkowi
Iii
3 miesiące temu
Ja nie rozumiem hejtu na Rafała, piosenka fajna, gość sympatyczny, to nie jego wina, że zost wybrany ! Rafał jest na scenie już parę dobrych lat, pamiętał jak zaczynał i mu dobrze szło. A wy jesteście za jakąś gówniara której nie wzięli , i dobrze, bo przyniosłaby jeszcze większy wstyd !
Andrzej
3 miesiące temu
Ja to tam nie wiem. Czytałem w sieci, że celowo chcą jego, żeby nie wygrał, żeby Polska nie musiała za rok organizować Eurowizji u siebie.
Jędraszek
3 miesiące temu
No niestety, szanse są żadne, a piosenka koszmarna.
Ela M
3 miesiące temu
Póki co , w eurowizji, najwyżej zaszli Edyta Górniak i Michał Szpak ! No i jeszcze młode dziewczyny : Węgiel i Wiki Gabor. Nie wiem czy Brzozowski ma szanse ?! Poczekamy , zobaczymy .
bEpzqBgX
Brzoza
3 miesiące temu
Alicja 3 się.
jolo
3 miesiące temu
dajmy mu szansę nie pierwszy i nie ostatni w ogniu krytyki
Gosc
3 miesiące temu
Wiśniewski niech się nie wymadrza, bo On to dopiero się na Eurowizji nie popisał, poza tym wyglądał jak szczur na otwarcie kanałów i co jak co,ale też Eurowizji nie wygrał więc niech siedzi cicho.
Operator
3 miesiące temu
Zamiast krytykować za poprawnymi oddajmy głos na Rafała. Przecież Eurowizja wcale nie prezentuje jakiegoś poziomu muzycznego, by Rafał nie miał szans.
Annna37
3 miesiące temu
Piosenka wpadła mi odrazu w ucho. Poraz kolejny słysząc ją w tv to zaczęłam nucić. Właśnie o to chodzi w piosenkach by szybko umieć ją skojarzyć i zaśpiewać. Czy są szanse, czy nie piosenka mnie się podoba.
Wnerwiony
3 miesiące temu
Nawet tutaj mają obywatela w czterech literach, spodobał się żonie pirata drogowego to jedzie, szkoda tylko że on taki słaby wykonawca a piosenka jeszxze słabsza. Dziewczynki z chórku kościelnego w mojej parafii wokalnie przebijają go na starcie, no cóż taki rząd takie działania takie efekty, w każdej dziedzinie, jesteśmy na kolanach
...
Następna strona
bEpzqBhz