Koba
|
aktualizacja

Ewa Chodakowska "OKRUTNIE CIERPI" patrząc na ludzi jedzących fast food. "Rzucam spojrzenia w tę stronę"

293
Podziel się

Trenerkę martwi powszechna dostępność niezdrowych posiłków. „Dzieciaki w Polsce tyją najszybciej. Jeżeli chodzi o Europę, jesteśmy na SAMYM SZCZYCIE rankingu”.

Ewa Chodakowska "OKRUTNIE CIERPI" patrząc na ludzi jedzących fast food. "Rzucam spojrzenia w tę stronę"
Ewa Chodakowska (EASTNEWS, East News)

Ewa Chodakowska, samozwańcza "trenerka wszystkich Polaków", próbuje modelować nie tylko sylwetki swoich "wyznawczyń", ale też umysły. Według badań HealthWave gwiazda cieszy się równie dużym autorytetem, co… lekarze. Ewa próbuje więc wykorzystać swój potencjał do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu Polaków, przy okazji rywalizując o tytuł najbardziej "wpływowej kobiety Internetu" z Anną Lewandowską.

Zachęcając do zdrowego stylu życia, zdarza jej się przy okazji w dość niewybredny sposób komentować nawyki żywieniowe innych, np. porównując sytuację osób otyłych do samobójców.

Ostatnio Ewa w rozmowie z portalem przeAmbitni znowu wyraziła swoją dezaprobatę wobec nawyków żywieniowych Polaków, opowiadając o męczarniach, które przeżywa w drodze do kina.

Cierpię, ale okrutnie. Odczuwam ból fizyczny, który towarzyszy mi każdorazowemu przejściu przez całe piętro, kiedy idę na przykład do kina i muszę przebić się przez wszystkie fastfoodowe restauracje. Rzucam niejednokrotnie spojrzenia w tę stronę.”

Fitness guru kontynuuje swój monolog, twierdząc, że nie ma dobrej wymówki dla stołowania się w takich miejscach, ponieważ jest wystarczająca liczba „rozwiązań na każdą kieszeń”.

„Wiem, że żyjemy szybko i nie mamy czasu. Natomiast jeżeli nie mamy świadomości, że nasz posiłek może być najlepszym lekarstwem albo najgorszą trucizną, robimy sobie krzywdę. Wstając rano z łóżka, mówimy sobie: "Dzisiaj się skrzywdzę". Rozwiązań jest na chwilę obecną tak dużo i na każdą kieszeń, że nie mogę tego pochwalać ani szukać wytłumaczenia na to.”

Niestety gorliwa przeciwniczka fast foodów zapomniała chyba o tym, że jej również zdarza się je konsumować… Myślicie, że trenerka ma poważniejsze od innych powody, żeby się „krzywdzić”, czy jednak zabrakło rozwiązań na jej kieszeń?

KOMENTARZE
(293)
pgg
miesiąc temu
Może niech każdy żyje jak chce. Większość ludzi chodzi do normalnej pracy i nie ma czasem czasu na stanie wieczorem w garach żeby gotować na następny dzień fit posiłki. Czasem się zje pizze, a czasem zdrową salatkę. Umiar w jedzeniu fast-foodów, jak również w głoszeniu prawd objawionych przez domorosłe fitneski jest wskazany.
Bwd
miesiąc temu
Przecież widać że je kanapkę, po co manipulujecie
Meg
miesiąc temu
I po co te złośliwe zdjęcia z kanapką? Przecież wiadomo, że chodzi o ludzi, którzy mają problem z nadwagą, a wciąż jedzą śmieciowe żarcie.
ala
miesiąc temu
dzieciaki polskie tyją najszybciej.. nie wiem czy to prawda, ale wiem od kolegi który uczy w-f w szkole ze polskie mamusie bardzo chętnie piszą zwolnienia z w-f bo dziećko malutkie, biedne się za bardzo wysili.....
Ktoś
miesiąc temu
Ona to akurat może sobie czasami pozwolić na fast food. Jej ciało pewnie nie ma grama tłuszczu.
Najnowsze komentarze (293)
Joanna
4 tyg. temu
Ewa je kanapkę . Naprawdę wielkie rzeczy !Drogi Pudelku coś Ci powiem ,mi się to wydaje że Was tam wszystkich w tej redakcji zwyczajnie szlak trafia i zazdrość zżera .Siedzicie za tymi biurkami , wpatrzeni w laptopy pisząc bzdura za bzdurą a życie przelatuje Wam przez palce .Ot wasz problem ! Idź jeden z drugim , zjedz kanapkę w MACU popij sokiem bądź kawą ,wyjedź na wakacje ,oddychaj głęboko . Nakręcacie się jak małe dzieci ,szukając sensacji .Budzimy się ! No już . Żeby Was życie nie musiało samo obudzić .
Baagira
4 tyg. temu
Przecież to tylko kanapka🤦 Bez komentarza , ludzie przestańcie szukać sztucznych afer .
ann.szy17
4 tyg. temu
Hahaha 😂😂. Pudel desperat 🤷. Dajcie już spokój Ewie... Żal tyłka Was dotyka, że Ewa ma wśród siebie kobiety, które staną #muremzachodą 💪. Pudelek spada już na psy...
Lau
4 tyg. temu
Bez przesady
Fvcv
4 tyg. temu
Moja mama. Żyła lat 60. Zero alkoholu, zero szampana nawet w sylwestra. Zero napojów gazowamych, jak chiciala cos gazowanego to piła wode mineralną gazowana i wrzucala do niej plasterek cytryny. Jedliśmy zawsze w domu na talerzu 3/4 warzyw i 1/4 mięsa. Zdrowe pełnoziarniste pieczywo robiła sama. Zdrowe przekąski od najmłodszych lat. Żyła lat 60 całe życie zdrowo, ciało lepsze jak 30 letnie kobiety. Zmarła na raka trzustki. Żaden lekarz, żaden specjalista nie dawał temu wiary. Możliwe że ofiara Czarnobyla był nawet taki komentarz. Także pani Chodakowska, nie ma dowodów na to że ludzie wege, fit, itd żyją dłużej niż ludzie odżywiający sie schabowym pierogami i mielonymi. Fastfood od czasu do czasu też jest zdrowy.
BBB
4 tyg. temu
Jesteście już na samym dnie pseudo dziennikarstwa, te wasze artykuły są takie żałosne i naciągane w każdą stronę.
Kamila
4 tyg. temu
Przecież to kanapka !
Czytelniczka
4 tyg. temu
Hipokryzja w czystej postaci
Ja!
4 tyg. temu
Nawet gdyby jadła fast food, to jest normalna babka. Nie ukrywa, ze zje tradycyjne potrawy wigilijne. Kazda z nas ma prawo do małych grzeszków. Za to szacun, ze nie kreuje nieprawdy
Klopocik
4 tyg. temu
Drogi pudelku na co ci to było.... teraz będą klopociki.
Magda
4 tyg. temu
Hipokrytka
Youstinka
4 tyg. temu
Heheh, chcę coś skomentować, patrzę, a pudelek mówi mi, ze mam nie hejtować... Omg! A sam artykuł jest bardzo krzywdzący i zapewne rani zainteresowaną... Kanapka z warzywami i łyk wyciskanego soku (fakt w plastiku) to przecież nie fast food. Poza tym, to zdjęcie musiało być zrobione lata temu, Ewa już dawno nie ma takiej fryzury :/
Arearea
4 tyg. temu
Ewa ma rację, Polacy jedzą byle co, aby szybciej, aby taniej, aby więcej. Dobrze, że Ewa wykorzystuje swoją popularność dla zmiany nawyków żywieniowych.
Bula
4 tyg. temu
Nienawidze takich zaklamancow🤮🤮🤮🤮
...
Następna strona