Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Ewa Chodakowska przyznaje, że rozważała OPERACJĘ POWIEK. "Dobrze, że chirurg był mądrzejszy ode mnie"

257
Podziel się:

Ewa Chodakowska od zawsze otwarcie przyznawała się do operacji powiększenia biustu. Teraz trenerka zdradziła, że myślała także o korekcie powiek. Ingerencji w jej oryginalną urodę sprzeciwił się jednak chirurg.

Ewa Chodakowska przyznaje, że rozważała OPERACJĘ POWIEK. "Dobrze, że chirurg był mądrzejszy ode mnie"
Ewa Chodakowska przyznaje, że zastanawiała się nad korektą powiek (AKPA)
bECiCApx

Celebrytki coraz częściej mówią o akceptacji siebie. Ruch body positive sprawia, że kobiety rezygnują z tworzenia i utrzymywania mitów na temat siły psychicznej i wyglądu. Po okresie fascynacji sztucznym pięknem z Instagrama świat zaczyna cenić szczerość.

Osoby z pierwszych stron gazet nie krępują się już pokazywać w sieci swoich zdjęć bez makijażu, przyznają się też do zabiegów, które przeszły, nie udając, że wszystko zawdzięczają matce naturze. Do celebrytek otwarcie mówiących o poprawkach urody należy Ewa Chodakowska. Trenerka nigdy nie ukrywała, że wiele lat temu powiększyła sobie biust.

bECiCApz

Teraz "Choda" przyznaje, że swego czasu nosiła się też z zamiarem innych operacji.

Na temat swojej urody, słyszałam już chyba cały słownik "życzliwych" epitetów - zaczyna swój wywód na temat poprawiania wyglądu celebrytka. - Kiedyś czytałam, że powinnam się schować, bo: "gdzie z takim ryjem do ludzi, powinnaś w stajni owies żreć"... Dziś z kolei czytam: "gdybym miała tyle kasy co ty, to już dawno ten ryj bym sobie przerobiła..." - przytacza komentarze hejterów na swój temat.

Zobacz także: Ewa Chodakowska o problemach kobiet
bECiCApF

Następnie trenerka pisze, że nauczyła się akceptować swoje ciało ze wszystkimi jego detalami.

Wiecie co.. gdybym miała kompleksy na punkcie swojej URODY, to już dawno bym się załamała.. zapłakała.. pokroiła .. odkroiła .. wypełniła .. i takie tam inne fikumiku. Zastanawiam się, czy komentującym nie przeszło przez myśl, że I OWSZEM, MOGŁABYM, ale z uwagi na fakt, że po ludzku PODOBAM SIĘ SOBIE - właśnie taką, jaką jestem - nie mam najmniejszego zamiaru uginać się pod chorą presją!

Chodakowska podkreśla, że jeśli ktoś decyduje się na poprawianie urody, nie powinien tego robić przez wzgląd na innych. Twierdzi, że sama powiększyła biust nie dlatego, że ktoś zwracał jej uwagę, ale dlatego, że "sama chciała go mieć".

bECiCApG

W końcu Chodakowska przyznaje, że kiedyś również i ona była blisko ugięcia się pod presją.

Co ciekawe.. byłam bliska do biustu dorzucić "co nie co", bo ktoś tak zasugerował... Otóż, w tej samej klinice, konsultantka rzuciła "niech zgadnę, przyszłaś wyciąć powieki" miałam wtedy 23 lata. Dobrze, że lekarz chirurg był mądrzejszy i od niej i ode mnie. Bo ja głupia nie omieszkałam zapytać już na wizycie: "Panie doktorze, a co z powiekami?" Pamiętam jak dziś. "Co z nimi? To Twój znak charakterystyczny! Jeśli dotkniesz swojej oryginalnej urody, popełnisz wielki błąd. W mojej klinice nikt nie będzie dotykał twojej twarzy! Jesteś piękna". Żebyś widziała moją minę - wspomina Chodakowska.

Oryginalna?! Racja! No właśnie.. czy chcę wyglądać jak żywcem zdjęta z taśmy? Jak dobrze, ze nie polemizowałam. Jestem oryginalna i piękna. I tak się czuję, ale mam świadomość tego, że piękno jest pojęciem względnym. Ktoś płaci grube miliony za obraz, na który ktoś inny nie chce patrzeć. Nie musisz się podobać wszystkim. Ba! nie będziesz się podobać wszystkim. To niemożliwe. Ważne, żebyś podobała się sobie. Lubiła siebie. Kochała siebie. A inni niech sobie mówią co chcą! - kończy swój post Chodakowska.

Zasługuje na brawa?

bECiCApH
bECiCApI
bECiCAqa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(257)
Magda
6 miesięcy temu
O!!!! A to ci dopiero niespodzianka. Chodakowska po roku wróciła na Pudla
Wtf
6 miesięcy temu
Czy mogę wyrazić swoje zdanie Pudełku bez usunięcia mojego komentarza?Napiszę tak: Pani Ewa już tylko i wyłącznie będzie mi się kojarzyć z pracą w barterze za serduszko,Jej partnera wyzywające fanki od żebraków i 18 vanessy czy dżesiki!Nie uwierzę jej w żadne słowo z tym infantylizmem do kobiet!Twój czas już minął.
xxx
6 miesięcy temu
Można jej nie lubić, ale nigdy nie rozumiałam hejtu na temat jej urody. Są dużo mniej atrakcyjne sławy, a o nich się tak nie mówi.
bECiCAqb
Nick
6 miesięcy temu
To już Wam wolno o niej pisać? Bo od czasu afery z ambasadorkami nie było ani słowa...
Nick
6 miesięcy temu
I dobrze. Warnke popełniła ten błąd i straciła charakterystyczną urodę
Najnowsze komentarze (257)
Fed
5 miesięcy temu
Testów bardo nielubiana niemila aparycja
Wera
6 miesięcy temu
Czy tylko u mnie od 3 dni żadnej nowej plotki!? Jakiś błąd strony? Ostatni news z 10 marca...
estrosteron
6 miesięcy temu
Kto to jest?
Maciek
6 miesięcy temu
Piękna i zadbana kobieta z perfekcyjnym ciałem. Krytykować mogą sobie zapasione babska z tonami celulitu i panowie z kałdunami, którzy mogą tylko marzyć o takiej kobiecie.
supero
6 miesięcy temu
Super babka, która doszła do czegoś w życiu. Ci wszyscy zawistni są w życiu bardzo nieszczęśliwi.
Taaaa
6 miesięcy temu
Nic tu nie pomoże , żadne operacje....
Robert
6 miesięcy temu
Czyzby zakaz sadowy na pisanie o Chodakowskiej juz sie skonczyl?
Bartosz
6 miesięcy temu
Mam kolege w ktorym kochaja sie wszystkie dziewczyny a on zakochany jest od lat w Chodakowkiej. Ja tego nie czaje.
bECiCApT
Znam ją!
6 miesięcy temu
Zapowiadała pogodę w TV Trwam, ale ją zwolnili bo mówiła "Celzjusza" (przez "z").
Dobro
6 miesięcy temu
Szczerze cieszę się ,że jej się powodzi .Że ma dobre życie. Życzę jej wszystkiego dobrego ale ... Sorry ,ma w sobie coś ,co sprawia ,że nie mogę na nią patrzeć . Nie lubię jej. Nie chodzi o to,że jej czegoś zazdroszczę. Nie mam czego. Uważam że nie jest szczerą osobą. A szkoda!
dase
6 miesięcy temu
nie chcę obrażać ale te piersi są tak paskudnie zrobione, że przypomina mi si ę Tori Spelling
Big Miro
6 miesięcy temu
Oryginalna uroda. Bardzo oryginalna. Tak oryginalna, ze aż nie uroda...
Konrad
6 miesięcy temu
Teraz to kobiety poprawiajace sie wygladają jak produkty z tasmy i tyle.
Al C
6 miesięcy temu
A ja uważam ,że jest fajna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECiCAqM
bECiCAqN
bECiCAqO
bECiCAqP
bECiCAqQ
bECiCAqv