Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja
Płatna współpraca z marką Lubella

Gessler, Ibisz, Krupińska… pysznie się bawią na kolacji. Zgadnijcie, ile zapłacili…? (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Myśleliście, że kolejki i listy oczekujących na stolik w restauracji to szczyt prestiżu? To co powiecie na restaurację, która otworzyła się na… jeden wieczór? My niezbyt wiele, ale lista nazwisk z polskiego szołbizu, które 5 lutego odwiedziły PROSTĄ PASTĘ, to już inna historia…

Gessler, Ibisz, Krupińska… pysznie się bawią na kolacji. Zgadnijcie, ile zapłacili…? (ZDJĘCIA)
fot. Bartłomiej Kuczkowski (materiały partnera)

Nie ma lepszego sposobu na zimny poniedziałek, jak wyjście na dobre jedzenie. I dokładnie to robili Lara Gessler, Paulina Krupińska Krzysztof Ibisz, a dołączyli do nich Michał Korkosz, Ciocia Liestyle, Zuzanna Lisowska, Mateusz GlenMaciej Je. W PROSTEJ PAŚCIE gościła zaś ich Magda Grzebyk. Wybór kuchni nie zaskakiwał – makaron w każdej odsłonie rządzi w warszawskiej gastronomii i tempo, w jakim dania znikały z talerzy tego wieczora, tylko to potwierdza.

Ale! Nie był to tylko kolejny gwiazdorsko-influencerski "spęd nad kotletem" (jakich w naszym szołbizie wiele), a nietypowa prezentacja tego, że nie samymi gwiazdkami gastronomia stoi, a przyjemność z jedzenia nie jest limitowana tylko do lokali. Wręcz przeciwnie! Restauracyjną jakość dań można osiągnąć w swojej własnej kuchni… i w duuuużo milszej dla serca i portfela cenie!

I z tym podejściem zgodzili się goście poniedziałkowej kolacji, m.in. Paulina Krupińska:

Jestem bardzo za tym by uświadamiać, że jedzenie w domu może być równie pyszne jak te przygotowywane w restauracjach. Mój dzisiejszy makaron Spaghetti z marynowaną dynią, pomidorkami i mascarpone był wyśmienity i z przyjemnością odtworzę go w domu. Przepis nie jest skomplikowany a składniki łatwo dostępne.

A jak to się wiąże z dominacją pasty i motywem wieczoru? Ano tak, że za tym niezwykłym konceptem stoi marka Lubella, której makarony wszyscy znamy, kochamy. I pewnie nie zawsze doceniamy to, co można z nich wyczarować. A można naprawdę wiele… za niewiele: dania, którymi rozkoszowali się celebryci kosztowały około 10 zł każde!

Co ciekawe – wszyscy, ale to WSZYSCY uczestnicy kolacji nie trafili z ceną – np. Paulina Krupińska była przekonana, że jej pyszna pasta kosztowała 47zł.

Lara Gessler wyceniła swoje danie na 38zł a finalnie kosztowało 11zł, Krzysztof Ibisz cały zestaw – przystawka/danie główne/deser wycenił na 125 zł a realnie składniki na nie kosztowały 29zł.

Płatna współpraca z marką Lubella

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl