Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Ghislaine Maxwell ma KOPIE PEDOFILSKICH TAŚM Epsteina? "Spróbuje ich użyć, aby się uratować"

95
Podziel się

Długoletnia kochanka miliardera przechowuje materiały, które mogą pogrążyć przedstawicieli światowej elity. "Jeśli Ghislaine pójdzie na dno, pociągnie za sobą pozostałych".

Ghislaine Maxwell ma KOPIE PEDOFILSKICH TAŚM Epsteina? "Spróbuje ich użyć, aby się uratować"
Ghislaine Maxwell (Getty Images)
bDhaGaDF

Sprawa Jeffreya Epsteina budzi ogromne emocje. Miliarder miał czerpać zyski finansowe z usług niewolnic seksualnych i molestować nieletnie dziewczynki. W zeszłym roku został aresztowany, ale nie doczekał procesu, bowiem znaleziono go martwego w celi. Stwierdzono samobójstwo, jednak nie brak zwolenników teorii, że ktoś z wysoko postawionych "przyjaciół" Epsteina próbował nie dopuścić do składania przez niego zeznań.

W kręgu bliskich znajomych miliardera byli przedstawiciele światowej elity i osoby z pierwszych stron gazet, m.in.: książę Andrzej, Donald Trump, Bill Clinton czy skazany za napaść seksualną Bill Cosby.

bDhaGaDH

Reżyser w Hollywood proponował Polakowi rolę za seks. "Padła taka sugestia"

Po śmierci Jeffreya Epsteina uwaga skupiła się na jego długoletniej partnerce i wspólniczce Ghislaine Maxwell. 58-letnia Brytyjka miała werbować młode dziewczęta, które następnie były wykorzystywane przez miliardera i jego znajomych. W zeszłym tygodniu kobieta została aresztowana przez FBI. Postawiono jej sześć zarzutów, między innymi nakłaniania nieletnich do seksu i składania fałszywych zeznań.

bDhaGaDN

Maxwell ma zostać przesłuchana w piątek, 10 lipca. Jak donosi Daily Mail, istnieje szansa, że kobieta wywinie się od kary. Serwis dotarł do informatorki, która utrzymuje, że Ghislaine posiada kopie kompromitujących materiałów, które przechowywał Epstein.

Kiedy w lipcu ubiegłego roku funkcjonariusze przeprowadzili nalot na kamienicę Epsteina w Nowym Jorku, znaleźli sejf wypełniony tysiącami zdjęć pornograficznych i płytami kompaktowymi z napisem "nagie dziewczyny". Źródło twierdzi, że "Epstein chciał się upewnić, że ma "haka" na bogatych i potężnych mężczyzn, którzy korzystali z jego chorej hojności".

Założę się, że kiedy tylko okaże się, że Ghislaine ma te taśmy, ci mężczyźni będą drżeć ze strachu - mówi rozmówczyni Daily Mail. Ghislaine dobrze się zabezpieczyła. Wie, gdzie pochowane są "trupy" i wykorzysta wszystko, co ma, aby ocalić siebie przed karą. Zawsze była tak przebiegła, jak to tylko możliwe. Nie byłaby z Epsteinem przez te wszystkie lata bez odpowiedniego "ubezpieczenia". Ma kopie wszystkiego, co miał Epstein. To może skończyć się wydostaniem jej z więzienia, jeśli władze będą skłonne z nią negocjować. Jeśli Ghislaine pójdzie na dno, pociągnie za sobą pozostałych.

Dzień po samobójstwie Epsteina w sierpniu ubiegłego roku New York Times opublikował relację dziennikarza Jamesa B. Stewarta, który przeprowadził wywiad z Epsteinem w sierpniu 2018 roku. W trakcie rozmowy Epstein powiedział Stewartowi, że pozbył się materiałów dotyczących swoich słynnych gości, a niektóre z nich "mogą być kompromitujące i obciążające, zawierające szczegóły dotyczące ich skłonności seksualnych i rekreacyjnego zażywania narkotyków". Być może właśnie te materiały przechwyciła Ghislaine.

bDhaGaDO

Aktualnie Maxwell jest przetrzymywana w areszcie bez możliwości wpłacenia kaucji. Prokuratorzy argumentowali, że kobieta może próbować uciec, ponieważ ma rozległą, międzynarodową sieć potężnych przyjaciół. Przez lata obracała się w towarzystwie najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie, z którymi imprezowała m.in. w Nowym Jorku i Londynie. Fotografowała się m.in. z Elonem Muskiem, Naomi Campbell, księciem Andrzejem, Kevinem Specey'em, Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią.

Myślicie, że uda jej się uniknąć kary?

bDhaGaDP
bDhaGaEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(95)
liveisbrutal
4 miesiące temu
długo nie pożyje w taki razie
justa
4 miesiące temu
będzie kolejne samobójstwo? a Andrzejek i inne zbiry dobrze się bawią
sas
4 miesiące temu
Mam nadzieje, że się nie ”powiesi”...
bDhaGaEj
Andrzej dupa
4 miesiące temu
Sprawa sie rozplynie i nic sie nie dowiemy, jak zwykle
Mimilo
4 miesiące temu
Zdarzało mi sie spotkac z pogardą bo ktoś miał lepsze ciuchy albo telefon. To pomyślcie sobie jaki stosunek do „normalnych” ludzi maja tacy bogacze. Ciekawe czy w w ich oczach wgl jestesmy istota ludzka czy jakimś podludziem 🤷🏻‍♀️
Najnowsze komentarze (95)
WOWWW
4 miesiące temu
najwazniejszy swiadek koronny na swiecie !!!!
Siin
4 miesiące temu
Czy ja dobrze widzę? Wypowiadała się na jakimś pAnelu „woman inspiration”?!
Ksenia
4 miesiące temu
A fotek z Obamą nie daliście? Szkoda, też się przyjaźnili.
kasia
4 miesiące temu
fajnie by bylo jakby wszystko powiedziala i dostala koronnego. no ale pewnie zniknie w tajemniczych okolicznosciach a andrzej zacznie sie pocic
ona29
4 miesiące temu
powinni dac jej osobną cele itd.mieć na nią oko."samobójstwo..." mam andzieje ze te tasmy wyjdą na jaw. Szok że fbi już je ma i nic nie robi z tym. Dramat... mam nadzieje ze bbedzie afera stulecia i kazdy pojdzie siedzieć jezeli krzywdził młode osoby !
Yoko
4 miesiące temu
Chyba pilnie dopasowują do Trumpa
Jano
4 miesiące temu
Jeśli. Ma coś na Donalda to. Już jej nie ma
Gosc
4 miesiące temu
Żeby ja szlag trafił ,handlarkę dziećmi ale żeby zdążyła te taśmy pokazac
bDhaGaEb
Kita
4 miesiące temu
Pudelek ponoc to teorie spiskowe
Bbb
4 miesiące temu
Beda osoby te ktore pudelku uwielbiasz
Gość
4 miesiące temu
Oj już niebawem dostanie zawału ,wylewu lub umrze w inny naturalny sposób....
gosc
4 miesiące temu
Zaraz „popełni samobójstwo”
Liz
4 miesiące temu
O rety, oby nie było tak, że czekali z zatrzymaniem jej aż do szalejącego Korona wirusa, ktory ją oczywiście "zabije". Drugie uduszenie już by nie przeszło.....
Gia
4 miesiące temu
Czemu wsiarze nie napiszecie ze Bill Clinton też brał udział w tum niecnym procederze??? Nie pasuje do waszej narracji???
...
Następna strona
bDhaGaED