Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Harvey Weinstein trafił do szpitala!

80
Podziel się

Producent oskarżony o gwałt i napaść seksualną tuż po poniedziałkowej rozprawie został poddany hospitalizacji.

Harvey Weinstein trafił do szpitala!
Harvey Weinstein (Getty Images)
bDAZiimZ

Jeszcze do niedawna Harvey Weinstein był jedną z najbardziej wpływowych osób w Hollywood. Po latach okazało się jednak, że producent niejednokrotnie nadużywał swojej pozycji, a kobiety z branży często zapraszał na castingi do swojego hotelowego pokoju. W 2017 roku Weinstein został oskarżony o molestowanie seksualne i gwałty przez kilkadziesiąt kobiet, głównie tych związanych z przemysłem filmowym. Szybko okazało się również, że wśród jego ofiar było wiele pierwszoligowych gwiazd Fabryki Snów.

Jakiś czas temu w Nowym Jorku rozpoczął się proces w sprawie producenta. W poniedziałek okazało się jednak, że po długich godzinach przesłuchań na sali sądowej ława przysięgłych postawiła Weinsteinowi zarzuty. W efekcie został on uznany za winnego napaści seksualnej pierwszego stopnia oraz gwałtu trzeciego stopnia. Obecnie grozi mu więc od 5 do 25 lat więzienia (za napaść seksualną) oraz od 18 miesięcy do 4 lat (za gwałt trzeciego stopnia).

bDAZiinb

Jednocześnie producent został oczyszczony z dwóch najpoważniejszych zarzutów, napaści seksualnej ze szczególnym okrucieństwem, za które mógłby spędzić w celi nawet dożywocie.

Tuż po rozprawie Weinstein miał zostać przewieziony do aresztu, w którym będzie oczekiwał na wyrok. Ten oficjalnie zostanie bowiem ogłoszony dopiero 11 marca. Okazuje się jednak, że zamiast za kratki producent trafił do szpitala.

bDAZiinh

W poniedziałek z sądu na nowojorskim Manhattanie Weinstein został zabrany przez karetkę pogotowia. Reprezentujący do Juda Engelmayer zdradził, że hospitalizacja była związana z wysokim ciśnieniem jego klienta i miała stanowić "środek zapobiegawczy". Nieco później, w rozmowie z Fox News, jego obrońca Donna Rotunno wyznała również, że lekarze zbadali producenta w związku z palpitacjami serca. Nie zdradziła jednak, czy Weinstein cierpiał na bóle w klatce piersiowej.

Obecnie oskarżony przebywa w szpitalu Belleuve na Manhattanie. Jak donosi Page Six, producenta ulokowano na tamtejszym oddziale więziennym. Chociaż ponoć nie został on w żaden sposób przykuty do szpitalnego łóżka, znajduje się pod stałym nadzorem.

Weinstein od dłuższego czasu pojawiał się na sali sądowej wyraźnie zmizerniały, a ze względu na bóle pleców poruszał się przy pomocy balkonika dla seniorów. W mediach wielokrotnie pojawiały się jednak głosy, że jego wygląd jest celowym zabiegiem, mającym wzbudzić litość przysięgłych.

bDAZiini

Myślicie, że tym razem naprawdę ma problemy zdrowotne?

bDAZiinj
bDAZiink
bDAZiinC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
KoKo
11 miesięcy temu
Ciśnienie krwi mu się podniosło? W którym miejscu?
Gogo
11 miesięcy temu
Czy jego tez dopadnie seryjny samobójca?
Raczek
11 miesięcy temu
Czy polska Elisabeth Taylor, czyli wielka gwiazda z holiłudu WERONIKA ROSATI wreszcie zabierze głos ?
bDAZiinD
Tola
11 miesięcy temu
Oj oj biedaczek...
Wera
11 miesięcy temu
Poczytajcie opis jego narządów płciowych w zeznaniach tych kobiet,to dopiero się przekonacie jak zdeterminowana była Werka
Najnowsze komentarze (80)
jsjans
11 miesięcy temu
Może nie udaje ale to nie ważne robił krzywdę innym ludziom to musi iść do kicia czy tego chce czy nie. Za głupoty się słono płaci
Levis
11 miesięcy temu
Cyrk jak w musicalu. Prawniczka niczym adwokat z Chicago. Nie ważne, czy jesteś winny czy niewinny, byle była odpowiednia ilość dolarów, a ten wymyśli taki teatrzyk, że nie będzie kary.
bleee
11 miesięcy temu
Dostał kilka oscarów jako producent, ale teraz należy mu się za aktorstwo.
Anastazja
11 miesięcy temu
Mało jebiedaczek to słaby
wik
11 miesięcy temu
odrazajacy typ
Anka
11 miesięcy temu
Jak nie udaje to bardzo dobrze
Nnn
11 miesięcy temu
Mam nadzieję, że w sprawie kastracji, został poddany hospitalizacji 😁
Ols
11 miesięcy temu
Ale cyrk. Bill cosby to samo robil.
bDAZiinv
moj nick
11 miesięcy temu
choroba na życzenie?
Pauli
11 miesięcy temu
Oj taki biedny predatorek, trafil do szpitala, o jaka szkoda
Enya
11 miesięcy temu
Cwaniak. Co na Weronika R.?
wrażliwy
11 miesięcy temu
To stary wyga , nic mu nie zrobią , poza tym artystom wolno więcej...
goszka
11 miesięcy temu
marny aktorzyna
Satyr
11 miesięcy temu
To biedna Rosati stracila chlopaka
...
Następna strona
bDAZiinX