Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Harvey Weinstein trafił do szpitala!

80
Podziel się:

Producent oskarżony o gwałt i napaść seksualną tuż po poniedziałkowej rozprawie został poddany hospitalizacji.

Harvey Weinstein trafił do szpitala!
Harvey Weinstein (Getty Images)
bEUYKJTp

Jeszcze do niedawna Harvey Weinstein był jedną z najbardziej wpływowych osób w Hollywood. Po latach okazało się jednak, że producent niejednokrotnie nadużywał swojej pozycji, a kobiety z branży często zapraszał na castingi do swojego hotelowego pokoju. W 2017 roku Weinstein został oskarżony o molestowanie seksualne i gwałty przez kilkadziesiąt kobiet, głównie tych związanych z przemysłem filmowym. Szybko okazało się również, że wśród jego ofiar było wiele pierwszoligowych gwiazd Fabryki Snów.

Jakiś czas temu w Nowym Jorku rozpoczął się proces w sprawie producenta. W poniedziałek okazało się jednak, że po długich godzinach przesłuchań na sali sądowej ława przysięgłych postawiła Weinsteinowi zarzuty. W efekcie został on uznany za winnego napaści seksualnej pierwszego stopnia oraz gwałtu trzeciego stopnia. Obecnie grozi mu więc od 5 do 25 lat więzienia (za napaść seksualną) oraz od 18 miesięcy do 4 lat (za gwałt trzeciego stopnia).

bEUYKJTr

Jednocześnie producent został oczyszczony z dwóch najpoważniejszych zarzutów, napaści seksualnej ze szczególnym okrucieństwem, za które mógłby spędzić w celi nawet dożywocie.

Tuż po rozprawie Weinstein miał zostać przewieziony do aresztu, w którym będzie oczekiwał na wyrok. Ten oficjalnie zostanie bowiem ogłoszony dopiero 11 marca. Okazuje się jednak, że zamiast za kratki producent trafił do szpitala.

bEUYKJTx

W poniedziałek z sądu na nowojorskim Manhattanie Weinstein został zabrany przez karetkę pogotowia. Reprezentujący do Juda Engelmayer zdradził, że hospitalizacja była związana z wysokim ciśnieniem jego klienta i miała stanowić "środek zapobiegawczy". Nieco później, w rozmowie z Fox News, jego obrońca Donna Rotunno wyznała również, że lekarze zbadali producenta w związku z palpitacjami serca. Nie zdradziła jednak, czy Weinstein cierpiał na bóle w klatce piersiowej.

Obecnie oskarżony przebywa w szpitalu Belleuve na Manhattanie. Jak donosi Page Six, producenta ulokowano na tamtejszym oddziale więziennym. Chociaż ponoć nie został on w żaden sposób przykuty do szpitalnego łóżka, znajduje się pod stałym nadzorem.

Weinstein od dłuższego czasu pojawiał się na sali sądowej wyraźnie zmizerniały, a ze względu na bóle pleców poruszał się przy pomocy balkonika dla seniorów. W mediach wielokrotnie pojawiały się jednak głosy, że jego wygląd jest celowym zabiegiem, mającym wzbudzić litość przysięgłych.

bEUYKJTy

Myślicie, że tym razem naprawdę ma problemy zdrowotne?

bEUYKJTz
bEUYKJTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
KoKo
2 lata temu
Ciśnienie krwi mu się podniosło? W którym miejscu?
Gogo
2 lata temu
Czy jego tez dopadnie seryjny samobójca?
Raczek
2 lata temu
Czy polska Elisabeth Taylor, czyli wielka gwiazda z holiłudu WERONIKA ROSATI wreszcie zabierze głos ?
bEUYKJTT
Tola
2 lata temu
Oj oj biedaczek...
Wera
2 lata temu
Poczytajcie opis jego narządów płciowych w zeznaniach tych kobiet,to dopiero się przekonacie jak zdeterminowana była Werka
Najnowsze komentarze (80)
jsjans
2 lata temu
Może nie udaje ale to nie ważne robił krzywdę innym ludziom to musi iść do kicia czy tego chce czy nie. Za głupoty się słono płaci
Levis
2 lata temu
Cyrk jak w musicalu. Prawniczka niczym adwokat z Chicago. Nie ważne, czy jesteś winny czy niewinny, byle była odpowiednia ilość dolarów, a ten wymyśli taki teatrzyk, że nie będzie kary.
bleee
2 lata temu
Dostał kilka oscarów jako producent, ale teraz należy mu się za aktorstwo.
Anastazja
2 lata temu
Mało jebiedaczek to słaby
wik
2 lata temu
odrazajacy typ
Anka
2 lata temu
Jak nie udaje to bardzo dobrze
Nnn
2 lata temu
Mam nadzieję, że w sprawie kastracji, został poddany hospitalizacji 😁
Ols
2 lata temu
Ale cyrk. Bill cosby to samo robil.
bEUYKJTL
moj nick
2 lata temu
choroba na życzenie?
Pauli
2 lata temu
Oj taki biedny predatorek, trafil do szpitala, o jaka szkoda
Enya
2 lata temu
Cwaniak. Co na Weronika R.?
wrażliwy
2 lata temu
To stary wyga , nic mu nie zrobią , poza tym artystom wolno więcej...
goszka
2 lata temu
marny aktorzyna
Satyr
2 lata temu
To biedna Rosati stracila chlopaka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYKJUE
bEUYKJUF
bEUYKJUG
bEUYKJUH
bEUYKJUI
bEUYKJUn