Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

"Ekologiczna" Małgorzata Rozenek sceptycznie o założeniu na ściankę dwa razy tej samej kreacji: "Nie wiem, czy to się na coś przekłada"

88
Podziel się

"Wiem, że jest taki trend. Bardzo chwalebny" - przekonuje samą siebie.

"Ekologiczna" Małgorzata Rozenek sceptycznie o założeniu na ściankę dwa razy tej samej kreacji: "Nie wiem, czy to się na coś przekłada"
Heroizm Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pojawi się na ściance dwa razy w tej samej kreacji... (ONS)
bErlznVN

Małgorzata Rozenek już wielokrotnie zdążyła udowodnić, że jak nikt inny w przemyśle rozrywkowym zasługuje na miano tytana pracy. Choć teraz byłby idealny moment na to, żeby celebrytka zrobiła sobie urlop macierzyński i nieco odpoczęła od życia "na świeczniku", ambitna 42-latka nie zwalnia tempa i kuje żelazo póki gorące. Ostatnio postanowiła zamiłowanie do mody przekuć w nowy biznes.

Niestety, czapki za blisko 400 złotych nie spotkały się z ciepłym przyjęciem. Zwłaszcza, że celebrytka kilka dni wcześniej zachęcała do kupowania ubrań z drugiej ręki. Wpis Gosi nie wszystkim przypadł do gustu - wielu użytkowników zarzuciło jej nawet hipokryzję. Szczególnie, że ekologiczny apel celebrytki opatrzony był zdjęciem, na którym Gosia... pozowała w helikopterze.

bErlznVP

W teorii Małgorzata doskonale wie, jak pomóc środowisku, by odbudować wyrządzone szkody. W praktyce celebrytka nie jest już tak mocna. Zapytana przez Michała Dziedzica, czy pojawi się na ściance drugi raz w tej samej kreacji, nie była przekonana, czy byłaby w stanie. Gosia nie do końca jest pewna, czy trend kreowany przez jej koleżanki w branży rzeczywiście przekłada się na ochronę środowiska.

Wiem, że jest taki trend. Bardzo chwalebny. Nie wiem, czy bycie na ściance dwa razy w tej samej kreacji na coś się przekłada. A może przekłada? Nie byłam, ale muszę spróbować. Bardzo dużo osób tak robi - pociesza się.

Rozenek odważnie stwierdziła, że rozważy ten pomysł, jednak jej zamiłowanie do mody jest chyba silniejsze. Przekonuje, że czeka na nią jeszcze mnóstwo stylizacji, które pragnie zaprezentować na ściankach.

Ciągle mam apetyt na nowe. Jeszcze tyle fajnych stylizacji chciałabym założyć - zagroziła.

bErlznVV

Czekacie?

Zobacz także: "Ekologiczna" Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ciągle mam apetyt na nowe"
bErlznVW
bErlznWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
Molly
9 miesięcy temu
Wygląda zjawiskowo zawsze.
Aga
9 miesięcy temu
Piękna i mądra kobieta.
Iza
9 miesięcy temu
bardzo młodo wygląda jak na 42 lata, wywiad supcio
bErlznWr
Realny
9 miesięcy temu
Ona po prostu zachłysnęła się popularnością i popadła w samozachwyt. Tyle w temacie.
Balety'97
9 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek twierdzi, że między 10-tym a 19-tym rokiem życia uczęszczała do szkoły baletowej, co miało wpływ na jej trudności z zajściem w ciążę (codzienne co najmniej sześciogodzinne wyczerpujące treningi w wieku dojrzewania). Googluję absolwentów ogólnokształcącej szkoły baletowej w Warszawie, wszystkie roczniki - nie ma wśród nich Małgorzaty Kostrzewskiej, w ogólnokształcących szkołach baletowych w Gdańsku, Bytomiu, Poznaniu - też jej nie ma. Została już tylko szkoła baletowa w Łodzi. Tak samo sprawdzam wszystkie roczniki i wśród absolwentów tej szkoły jest tylko jedna Małgorzata Kostrzewska, dokładnie z rocznika 1996/1997. Wykonuję ''skomplikowane'' działanie matematyczne: od liczby 1997 odejmuję liczbę 19 (po tyle lat mają absolwenci) i otrzymuję zamiast miliona zł (wy też go nie dostaniecie :D) liczbę 1978. Jest to rok urodzenia Małgorzaty (Kostrzewskiej) Rozenek - Majdan.
Najnowsze komentarze (88)
Filip
9 miesięcy temu
Boska! Podziw i szacunek!
mewi
9 miesięcy temu
śliczna w każdej odsłonie
kika
9 miesięcy temu
moja idolka
Romi
9 miesięcy temu
Za piękna na Polskę.
Ola
9 miesięcy temu
Uwielbiam Ją!
Jasne
9 miesięcy temu
słusznie prawi, w końcu jest prawniczką
mantra
9 miesięcy temu
ma świetnie postawiony głos, staje mi mój gad, gdy jej słucham
Kama
9 miesięcy temu
'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.' No, co tam, emerytki - wierne komentatorki życia 42 - letniej obecnie Małgorzaty R. M., macie wzmożoną perystaltykę ze zgrozy?
bErlznWj
Petti
9 miesięcy temu
ja się co wieczór modlę żeby ona miała 52 lata i NIKt mnie nie chce wysłuchać, cały czas ma 42 lata, tzn.od czerwca dokładnie rzecz ujmując, to skandal jest
Iza
9 miesięcy temu
bardzo młodo wygląda jak na 42 lata, wywiad supcio
Vera Mucha
9 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek prawo. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka. W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł prawnika. W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka miesięcy ślub z Majdanem. To niewiarygodne, że tak szybko! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'. Po co w takim razie jej ten Majdan?
bingo
9 miesięcy temu
I słusznie, bo kto zabroni bogatej Małgoni?
Aga
9 miesięcy temu
Piękna i mądra kobieta.
Molly
9 miesięcy temu
Wygląda zjawiskowo zawsze.
...
Następna strona
bErlznWL