Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Hotel Paradise". Simon BIJE SIĘ W PIERŚ po rozstaniu z Bibi: "Mogłem spędzać z nią więcej czasu, a nie na telefonie i imprezując"

74
Podziel się

Simon postanowił raz jeszcze odnieść się do zakończenia związku z Bibi. Tym razem był względem siebie znacznie bardziej krytyczny, dając do zrozumienia, że rozstanie było poniekąd spowodowane jego zachowaniem.

"Hotel Paradise". Simon BIJE SIĘ W PIERŚ po rozstaniu z Bibi: "Mogłem spędzać z nią więcej czasu, a nie na telefonie i imprezując"
Simon z "Hotelu Paradise" z pokorą o rozstaniu z Bibi (Instagram)
bEsvujWZ

Jak można było się spodziewać, większość zapoczątkowanych w "Hotelu Paradise" relacji zaraz po finale przeszła do historii. Nie inaczej stało się z finałowymi parami. Ostatecznie rozstali się zarówno BasiaKrystian, jak i BibiSimonem.

Jeżeli chodzi o ten drugi duet, jest to bardzo świeża sprawa, bowiem o zakończeniu związku Price poinformował w minioną środę. Choć jeszcze dwa dni wcześniej chwalił się całuśnym zdjęciem z poznaną w zanzibarskim hotelu ukochaną, wyjaśnił, że "nie wszystko złoto, co się świeci", a on sam "robił, co w jego mocy, by związek przetrwał".

Skomentować publicznie zakończenie relacji zdecydowała się także Bogusia. Kobieta odniosła się do ekschłopaka z nieco większą serdecznością, dziękując mu za wspólne chwile.

bEsvujXb
Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Po kilku dniach Simona najwyraźniej wzięło na głębsze przemyślenia. 24-latek w sobotni poranek postanowił więc popełnić wpis, w którym tym razem był względem siebie znacznie bardziej krytyczny.

bEsvujXh

Chciałem wyjaśnić kilka rzeczy dotyczących mojego rozstania z Bibi. Tak jak mówiłem wcześniej, to nie była niczyja wina, tylko kwestia nieporozumień i też na pewno mojego zachowania. Nie pozwolę na jakiś hejt Bibi, bo mój ostatni post chyba był źle odebrany - zaczyna Price. Oczywiście, że jest mi przykro, że tak się stało i ja naprawdę się starałem, ale w niektórych sprawach mogłem podejść do nich inaczej - kontynuuje, przybliżając ponad 250-tysięcznej publiczności konkretne sytuacje:

Jak byliśmy w Sopocie mogłem spędzać więcej czasu z Bibi, a nie na telefonie i imprezując. Czasami głupio się odzywam i dopiero jak to powiem (nawet w żarcie), zrozumiem, że to może być przykre albo z brakiem szacunku - pisze z pokorą, tłumacząc, że post, w którym poinformował o rozstaniu napisał bez wcześniejszego uzgadniania z Bibi:

Jak wstawiałem post o rozstaniu to zrobiłem to w emocjach i nawet nie powiedziałem Bibi, że go wstawiam, a wiem, że powinienem ją o tym uprzedzić...

Na pewno nie jestem święty i były powody, żeby się na mnie obraziła. Jestem tylko człowiekiem i staram uczyć się na błędach. To była nasza wspólna decyzja. Pamiętajcie, szanujmy się nawzajem. Miłego dnia - kwituje.

bEsvujXi

Myślicie, że Bogusia też zdecyduje się jeszcze dodać coś od siebie?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEsvujXj
bEsvujXk
bEsvujXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Jakie gwiazdy...
miesiąc temu
A mnie to bawi ze oni naprawdę myślą, ze maja rzesze „fanów” i po tych swoich śmiesznych krótkotrwałych relacjach wypisują jakieś oświadczenia i się tłumacza na tych instagramach. Fanów to maja prawdziwi artyści, którzy coś osiągneli bądź są utalentowani, a nie tępaki z reality show, które ludzie jak już oglądaja, to dla beki
Kiss
miesiąc temu
Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni, nawet ciężko skomentować.
000
miesiąc temu
Czy ten program na prawdę ma taką dobrą oglądalność, że życie bohaterów trzeba opisywać na pudelku?
bEsvujXD
Irina
miesiąc temu
Nie miała szansy spotkać tam kolegi na swoim poziomie. Po co Szymon ma się męczyć skoro tak bardzo się różnią.
Duda do domu
miesiąc temu
Simon? Bibi? Jak imiona dla psów. Naprawdę ktoś to ogląda ? Tak nisko upadamy? 🤦🏼‍♀️
Najnowsze komentarze (74)
sfs
miesiąc temu
Ale to jest śmieszne jak ludzie przeżywają ten program...
Zojka
miesiąc temu
Oni to jak przedszkolaki. Wszyscy się kachaja, są jak bracia zabawne. Może najpierw niech dorosną a później się bawią w miłość.Czy to ważne kto z kim był i tak wszyscy znamy zakończenie po co pisać jakieś oświadczenia. Z końcem programu kończy się zabawa.Widzowie czekają na kolejne odcinki i tyle. A to co dzieje się po programie to już ich sprawa.
Zojka
miesiąc temu
O jakich związkach mówicie. Zmknieci 24 godz na dobę muszą coś robić więc zaczynają się do siebie kleić i myślą że to od razu miłość. Oni tam w 5 min mają od razu przyjaciół. Wszyscy są jak bracia i się kochają. Śmiech na sali. A później wielkie roztania i pisanie oświadczen. Był program skończył się program,i temat zamknięty.
Gosc
miesiąc temu
W opór słabe
Zabrzanin
miesiąc temu
Mister California był tragiczny w tym programiku
Flash
miesiąc temu
Wszyscy uczestnicy to Dramat żal tragedia żenada
***
miesiąc temu
Nie komentujmy obraźliwie, nie wiemy jak tak naprawdę to wszystko wygląda.
Mądra
miesiąc temu
Przestań chrzanić nie masz szacunku do kobiet lubisz tylko zabawę i kobitki zero szacunku w programie tylko grałeś pod finał teraz to wyszło po tobie mądra kobieta że nie jest z toba
bEsvujXv
Kala
miesiąc temu
Kogo to obchodzi? Przecież wiadomo było, że to była gra. Bibi robiła z siebie nie wiadomo co a to taka „przaśna” wiejska dziewczyna z nadwaga i brakiem stylu. Simon złapał byka za rogi, wykorzystuje swoje 5 min, teraz ma czas na fejm i zarabianie kasy. Będzie chciał to sobie dziewczynę znajdzie.
Tess
miesiąc temu
Lanser przyjechał do Polski dowartościować się
liv
miesiąc temu
Szymon, kwiaty rozmowa pokora, przeprosiny. Wybaczy Ci. To mądra kobieta, ale jak raz da drugą szansę to trzeciej nie będzie. Bibi to bardzo dobry człowiek. Jak szanuje matkę to Ciebie też będzie szanował. Dajcie sobie drugą szansę.
Reni
miesiąc temu
Niech Simon wraca do Ameryki i imprezuje dalej. Od początku nie zasługiwał na BB
?????
miesiąc temu
Dzieciaczki☺
Wiesława
miesiąc temu
Szymonie skoro odebrałeś Bogusi wianek powinieneś dochować jej wierności i ożenić się
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsvujYo
bEsvujYp
bEsvujYq
bEsvujYr
bEsvujYs
bEsvujXX