Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|
aktualizacja

Instagram KONTRA rzeczywistość: Kim Kardashian pręży się W BIKINI na plaży (ZDJĘCIA)

162
Podziel się:
162
Podziel się:

Kim Kardashian wypoczywa aktualnie razem z siostrami na Turks i Caicos. To, jak spędza czas na rajskiej plaży, można podziwiać zarówno na jej zdjęciach z Instagrama, jak i fotografiach paparazzi. Jest między nimi duża różnica?

1
 / 7
Instagram KONTRA rzeczywistość: Kim Kardashian pręży się W BIKINI na plaży (ZDJĘCIA)
Kim Kardashian - Instagram vs. rzeczywistość
Kim Kardashian - Instagram vs. zdjęcia paparazzi (FORUM, Instagram)
0
0

Kardashianowie to od lat najpopularniejszy klan show biznesu. Kris Jenner i jej córki konsekwentnie powiększają swoje imperium, rozwijając sygnowane słynnym nazwiskiem marki osobiste.

Jednocześnie posiadające miliony Kardashianki wciąż pozostają niezwykle rodzinne i z zaangażowaniem podchodzą do wszelakiej maści familijnych wydarzeń. Mimo napiętych grafików starają się także spędzać wspólnie urlopy. Tak jest i tym razem.

Słynne siostry wypoczywają na Turks i Caicos. Ostatnio Kim Kardashian pochwaliła się gorącymi obrazkami z plaży. Widzimy ją na nich w czarnym, kusym bikini i białym topie.

W sieci pojawiły się również wykonane tego samego dnia fotografie paparazzi. Można w związku z tym porównać, jak 43-latka prezentuje się na swoich zdjęciach, a jak na tych zrobionych przez fotoreporterów. Należy jednak zaznaczyć, że w przeszłości byłej żonie Kanye'ego Westa zdarzało się ingerować w kadry paparazzi...

2
 / 7
Urlop

Milionerka ładuje aktualnie baterie na rajskim archipelagu Turks i Caicos.

3
 / 7
Plażowiczka

Większość czasu spędza w związku z tym w strojach kąpielowych.

4
 / 7
Plażowy "outfit"

Na ostatni plażowy "look" Kim składały się: bikini, top i srebrna biżuteria. Stylowa nawet podczas kąpieli w oceanie?

5
 / 7
Instagram vs. zdjęcia paparazzi

Widzicie różnicę między zdjęciami z jej Instagrama, a tymi, które zrobili paparazzi?

6
 / 7
Kim Kardashian pręży się W BIKINI na plaży - Instagram vs. zdjęcia paparazzi
7
 / 7
Kim Kardashian pręży się W BIKINI na plaży - Instagram vs. zdjęcia paparazzi
KOMENTARZE
(162)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
kas
2 lata temu
przeciez tu nie ma rzeczywistosci, tylko instagram vs instagram
Rommy
2 lata temu
A rzeczywistość gdzie? Bo tu oba sety zdjęć są robione przez profesjonalnych fotografów, obrobione I zatwierdzone a potem te niby robione z ukrycia (haha) wysłane do mediów
prawda?.
2 lata temu
Zbytniej różnicy nie widać ! .
Beza
2 lata temu
Ależ bym się wygrzewała i pluskała w tym raju, zazdroszczę jej pobytu w takim miejscu.
NIKA
2 lata temu
no umówmy się, że dużej różnicy między tymi zdjęciami nie ma. Ogólnie braku urody zarzucić jej nie można.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (162)
Aro
2 lata temu
Ale fajna mógłbym się z taką ożenić. Nie to co te wszystkie dziewczyny dookoła.
ANONIM
2 lata temu
TAKIE CIAŁO - OJ BYŁOBY CAŁOWANIA
Monter
2 lata temu
Gazownia konkret....
Analizator
2 lata temu
Do takiego kombajnu potrzeba wielkiego snopka
Emeryt
2 lata temu
Na pewno je ogórki, ale kufer ma solidny
RAY
2 lata temu
To ta co z Ray J kręciła filmy
Zaiste
2 lata temu
Nie omieszkał by XD
atx
2 lata temu
wszystko pozowane, ciekawe skąd wzięli byście zdjęcia niezaakceptowane
@@@@@
2 lata temu
wiem że mnie to nie spotka, ale nie chciałbym siedzieć koło tej pani w samolocie, lubię wygodę, a tu byłby albo ścisk przy oknie albo zwisający mój półd0pek w przejściu.
figo
2 lata temu
jakby tak mocno nie wyprofilowała talii byłyby lepsze proporcje do szerokich bioder i wyglądałaby lepiej, teraz nienaturalnie jest, nie jest też wysoka i szerszy dół jeszcze ją zmniejsza
ANONIM
2 lata temu
Zjawiskowa kobieta. po prostu naprawdę seksowna.
Nahner
2 lata temu
Co to kurna jest !? Reklama chirurga plastycznego ? W tym chodzącym "cuś" jest coś naturalnego i nie poprawionego ?
ATLAS
2 lata temu
Normalnie rozsadza wyobraźnię , tzn. nie można objąć wzrokiem jej gabarytów ... po spotkaniu z nią SOR
kos
2 lata temu
MÓWIE sam do SIEBIE !!! .......... Nie dla Psa Kiełbasa ! .......
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Emily Blunt i jej nieruchome lico rozprawiają o życiu zawodowym na panelu dyskusyjnym (ZDJĘCIA)

Emily Blunt dołączyła do grona celebrytów, którzy z ramienia fundacji wzięli udział w panelu na temat życia zawodowego. Uwagę zwraca twarz aktorki. Znieruchomiała od poprawek?
9.

Pogrzeb Agnieszki Maciąg. Modelkę żegnają mąż i znani przyjaciele (ZDJĘCIA)

W poniedziałek 15 grudnia na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie zorganizowano ostatnie pożegnanie Agnieszki Maciąg. Na miejscu stawili się mąż modelki, Monika Olejnik z partnerem czy Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak.
8.

Warta krocie willa Joanny Przetakiewicz tonie w świątecznych dekoracjach. Luksus aż bije po oczach (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz również w tym roku nie oszczędzała na dekoracjach bożonarodzeniowych. Nic dziwnego, że celebrytka tak chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza swojej luksusowej willi.
7.

Wybieramy ŻENADĘ ROKU 2025! Samolotowa afera Martyniuka, Korczarowski w oktagonie czy film Wersow i Friza?

W tym roku niektóre gwiazdy zrobiły wszystko, żebyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, czym jest prawdziwa żenada. W naszym przeglądzie zebraliśmy sytuacje, obok których nie dało się przejść obojętnie: od wpadek na wizji po popisy, które przeszły już do historii. Zajrzyjcie, przypomnijcie sobie najgłośniejsze akcje ostatnich miesięcy i sprawdźcie, która z nich zasługuje na miano tej najbardziej spektakularnej. Na końcu artykułu czeka na was formularz, w którym możecie oddać głos na Największą Żenadę Roku 2025.
6.

Kylie Jenner mknie po Hollywood w krwistoczerwonej sukience podkreślającej jej krągłości (ZDJĘCIA)

Wystrojoną Kylie Jenner "przyłapano" w drodze na imprezę świąteczną. Obok jej kreacji nie dało się przejść obojętnie. Lubicie jej styl?
5.

Bianca Censori i jej połowicznie odsłonięte pośladki maszerują u boku zamaskowanego Kanye Westa (ZDJĘCIA)

Bianca Censori i Kanye West byli widziani na lotnisku w Seulu. Zamaskowany raper i jego roznegliżowana wybranka zostali zauważeni przez paparazzi. Na wykonanych przez nich zdjęciach zakochani maszerują, trzymając się za ręce.
4.

Andrzej Nejman zabrał 18-letniego SYNA I 16-letnią CÓRKĘ do "PnŚ". Podobni do znanego taty? (ZDJĘCIA)

Andrzej Nejman pojawił się w niedzielnym wydaniu "Pytania na Śniadanie". Aktor zasiadł na kanapie śniadaniówki w towarzystwie nastoletnich pociech, Jakuba i Marty.
3.

Sylwia Przybysz chwali się 230-metrową willą: żyrandol z kamieniami, designerskie lustro w łazience dzieci. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami luksusowej willi pod Warszawą. Teraz wokalistka zaprosiła instagramowych obserwujących do domu, by pokazać elementy wystroju, które robią wrażenie na gościach.
2.

Monika Goździalska ma już nowego faceta? Na lotnisku czule żegnał ją tajemniczy nieznajomy (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka tygodni temu Monika Goździalska przyznała, że jej wieloletni związek z niejakim Bartkiem dobiegł końca. Celebrytka nie chciała zdradzać powodu rozstania, ale wygląda na to, że niespecjalnie je przeżywa. Paparazzi przyłapali Goździalską na lotnisku, gdzie czule żegnał ją już inny mężczyzna. Myślicie, że to jej nowa miłość?
1.

Kim Kardashian w gigantycznych kozakach i niebieskowłosa North West z blond brwiami szturmują Malibu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i North West wybrały się z grupą przyjaciół na sushi. Jak zwykle wyróżniały się z tłumu.