Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Izabella Scorupco świętuje urodziny córki jej NOWYM ZDJĘCIEM: "Wszystkiego najlepszego dla najmądrzejszej dziewczyny!" (FOTO)

139
Podziel się:

Izabella Scorupco uczciła wielki dzień pierworodnej na Instagramie. Opublikowała fotografię Julii, do której dołączyła serdeczne życzenia. 24-latka robi się coraz bardziej podobna do znanej mamy?

Izabella Scorupco świętuje urodziny córki jej NOWYM ZDJĘCIEM: "Wszystkiego najlepszego dla najmądrzejszej dziewczyny!" (FOTO)
Izabella Scorupco składa córce na Instagramie życzenia urodzinowe (Instagram)

Izabelli Scorupco udało się to, o czym marzy wiele rodzimych celebrytek - zrobiła karierę za oceanem. 51-latka od lat mieszka w Kalifornii, gdzie oprócz pracy u boku największych hollywoodzkich gwiazd, oddaje się roli mamy.

Iza ma nastoletniego syna Jacoba Martina, którego doczekała się z małżeństwa z amerykańskim PR-owcem i dorosłą córkę Julię będącą owocem związku z Mariuszem Czerkawskim. To właśnie pociecha aktorki i hokeisty budzi największe emocje. Według większości brązowowłosa piękność jest pod względem urody idealnym połączeniem znanych rodziców.

Zobacz także: Dla tych gwiazd czas się zatrzymał

Scorupco chętnie pokazuje pierworodną w sieci. Ostatnio pękała publicznie z dumy w związku z tym, że Julia skończyła studia, a w czwartek opublikowała jej zdjęcie z okazji 24. urodzin.

Wszystkiego najlepszego dla najmądrzejszej, najzabawniejszej i najpiękniejszej zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie dziewczyny! Bardzo Cię kocham! - napisała na Instastories pod fotografią uśmiechniętej córki.

Julia nie omieszkała udostępnić w instagramowej relacji życzeń od mamy.

Myślicie, że 24-latka planuje pójść w ślady znanej rodzicielki? Absolwentka medioznawstwa jakiś czas temu chwaliła się relacją z planu "Vogue'a"...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(139)
ola1
2 lata temu
wygląda zdecydowanie jak tato:)
Szczera
2 lata temu
Obie piękne.
M.M.
2 lata temu
Ładna ale wykapany ojciec.
gosc
2 lata temu
przecież one nie są podobne do siebie
Ania
2 lata temu
Śliczne obie
Najnowsze komentarze (139)
Ida
12 miesięcy temu
Obie Panie bardzo urodziwe.Corcia wykapany Tata.Pani Iza imponuje figurą .W tym wieku taka sylwetka--BRAWO.👍Życzę powodzenia -zdrowia i sukcesów.❣️
Kris
rok temu
Wydlądają jak siostry!!!
Wiolka
2 lata temu
Jak szybko jej córka dorosła. Moja urodzin nie miała, ale z racji tego, że się przeprowadza do nowego mieszkania kupiłam jej iRobota. Przyda jej się pomocnik.
Lucky Sniff
2 lata temu
Mała już dojrzała a mamuśka nadal SUPER!
Justyna
2 lata temu
Wyrosła na piękną kobietę. Moja córka też już ma 22 lata i na urodziny z poczty kwiatowej jej tort zamawiałam i kupowałam biżuterię. Nie wiem kiedy ten czas zleciał. Jeszcze niedawno pamiętam jak córka stawiała pierwsze kroki.
Zulus
2 lata temu
Kiedy jakiś czas temu byłam w Hiszpanii dostaliśmy z biura turystycznego przewodnika, który miał z nami pojechać do Maroka gdyż znał jęz. polski i arabski. Okazało się, że to Polak, urodzony w Stanach. Na nasze pytanie skąd tak dobrze mówi po polsku odpowiedział rozbrajająco "mamusia mnie nauczyła". Można? Mamusia dostała od nas ogromne brawa.
wik
2 lata temu
Tylko, że to film polski"Ogniem i mieczem" dał jej światową karierę! Po nim stała się gwiazdą.Film do tego w dużej mierze historyczny!!!!!!!!!
Gosc
2 lata temu
A oglądaliście z nią jakikolwiek wywiad? Matka Izy chyba ma rosyjskie korzenie,a ojciec to polak, który je zostawił. Obydwie z matką - lekarką w latach 80- ych, z jedną walizką uciekły do tak wtedy dla nas dziwnego kraju jakim byla Szwecja. Iza wspominała po latach, że szybko się w nowym kraju zaklimatyzowala, była bardzo dobrze traktowana, tylko jej matki było żal. Jakie ona ma mieć dobre wspomnienia z Polski?Stan wojenny, nieprzyjazna rodzina? Szwecja jej dała wszystko, to tam się wszystko zaczęło. Ona nawet nie przyjeżdża do kraju, bo nie ma do kogo. Nie każdy jest patriotą , dajcie spokój z tym językiem polskim.
gość
2 lata temu
PO co pisać o kimś , kto wyparł się korzeni i nawet jako córka Polaków , nie zna języka polskiego???!!
gość
2 lata temu
PO co pisać o kimś , kto wyparł się korzeni i nawet jako córka Polaków , nie zna języka polskiego???!!
pytanie
2 lata temu
PO co pisać o kimś , kto wyparł się korzeni i nawet jako córka Polaków, nie zna języka polskiego???!!
pytanie
2 lata temu
PO co pisać o kimś , kto wyparł się korzeni i nawet jako coka Polaków , nie zna języka polskiego???!!
Polskość ?!
2 lata temu
Moja rodzina jest od lat w Stanach i jest dumna z Polskich korzeni!Znają kulturę, literaturę, historię czy muzykę( także rozrywkową).Nie znając tego dużo się traci!
clnshshs
2 lata temu
nie rozumiem po co robic artykul o tym ze ktos stawil zdjecie .. i to jeszcze ta antypolska masonka…
...
Następna strona