Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jacek Kurski MODLI SIĘ za chorego na COVID Piotra Semkę: "Walczy o życie. Błagam Boga, BY PIOTR PRZEŻYŁ"

356
Podziel się:

Świeżo upieczony ojciec Jacek Kurski wyznał, że jego przyjaciel, prawicowy dziennikarz, Piotr Semka, walczy o życie w tym samym szpitalu, w którym urodziła się Anna Klara Teodora.

Jacek Kurski MODLI SIĘ za chorego na COVID Piotra Semkę: "Walczy o życie. Błagam Boga, BY PIOTR PRZEŻYŁ"
Jacek Kurski modli się za Piotra Semkę (AKPA)

Wczoraj do mediów trafiła informacja o tym, że zarażony koronawirusem Piotr Semka jest w ciężkim stanie. Dziennikarz został podłączony do respiratora. O modlitwę dla Semki apelował m.in. premier Mateusz Morawiecki, który we wpisie na Twitterze nazwał go "jednym z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce".

Prawicowy publicysta współpracuje z takimi tytułami jak Uważam Rze, Gazeta Polska czy W Sieci. Semka jest też współautorem książki Lewy czerwcowy, którą napisał razem z Jackiem Kurskim.

Prezes TVP i świeżo upieczony ojciec Anny Klary Teodory bardzo ubolewa nad tym, że jego serdeczny kolega leży w szpitalu. Kurski zamieścił w sieci emocjonalny wpis, w którym "błaga Boga, by Piotr przeżył".

Zobacz także: Nowe obostrzenia. Lockdown to jeszcze mało? Polityk PiS szczerze do bólu o sytuacji

Ja modlę się o jeszcze jeden dar Życia. Dla Piotra Semki, Przyjaciela od 40 lat, od pierwszej klasy ogólniaka, który w tym samym szpitalu, kilka korytarzy od mojej żony i córki - chory na COVID walczy o życie. Błagam Boga, by Piotr przeżył. Sema, trzymaj się. Jesteśmy z Tobą - napisał Jacek Kurski na Twitterze.

Przypomnijmy, że na skutek szerzącej się pandemii dziś w Polsce ogłoszono kolejne obostrzenia. Ministerstwo donosi o ponad 34 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(356)
polk
2 lata temu
Jak już się tak modli, to niech się pomodli za tych , którzy byli chorzy onkologicznie i nie otrzymali nowoczesnych terapii, bo 2 miliardy zamiast na onkologię poszło na TVP
Chory
2 lata temu
Kurski ukradł dwa miliardy Służbie zdrowia a teraz modli się o chorych....
ZDROWIE
2 lata temu
Powiedzmy sobie szczerze-ludzie otyli/z dużą nadwagą popadają szybko w różne choroby i są łatwym celem dla wirusów.Stąd też statystyki umieralności.Tak kochani bycie otyłym jest niebezpieczne....
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
2 lata temu
Jeśli Kurski obecnie żyje w zgodzie z własnym sumieniem to gratuluję. Jak bardzo trzeba cierpieć na absolutny brak pokory, żeby uważać iż Bogu podoba się unieważnienie jego wieloletniego małżeństwa, z którego ma 3 dzieci i zawarcie nowego małżeństwa... Co podał jako powód unieważnienia? Skoro trwał w tym związku tyle lat i ma 3 dzieci. To jest takie żenujące.
Teodor
2 lata temu
Facet żył z żoną 30 lat. Ma z nią kupę dzieciaków. A teraz rżnie głupa że to nie było małżeństwo, i Kości unieważnia związek. Przecież to jest ośmieszanie nie tylko byłej rodziny , samego siebie Ale i KK
Najnowsze komentarze (356)
Ja cię nie mo...
2 lata temu
...
Tuku
2 lata temu
Dlaczego p Kurski za każdym razem podkreślasz, że żona ,że córka ,że się modlisz. Jesteś jak Faryzeusz . Albo półprawda albo kłam. No ile tych imion dałeś pół kalendarza? Pieniądze poszły na propagandę a nie na leczenie. Teraz zostały modły i dla ciebie p. Kurski to powinno ci wystarczyć. Nie korzystaj z aparatów z serduszkiem 💓 WOŚP
wojtas
2 lata temu
Wstyd mi za Kurskiego. modlitwa nic nie daje, to średniowiecze, tylko pomoc lekarska ratuje życie! Dotarło?
zyber
2 lata temu
Nie obrazaj kurski Boga Modlisz sie za kumpla a okaleczyles rodzine anulujac slub Jestes facet zaklamanym d.....m KARMA WRACA przekonasz sie sam
Bóg zapłać.
2 lata temu
Ale jaki bezczelny. byleby zaistnieć.
js1
2 lata temu
Kurski modli się za Semkę. Ale jaja. Niech go unieważni!
ZEUS
2 lata temu
A PO CO.
sondor
2 lata temu
Każdemu życzę powrotu do zdrowia, a jak już wróci niech się zastanowi nad tym co dotychczas robił, więc zdrówka życzę i logicznego myślenia!!!
Polak
2 lata temu
Modlitwy kurskiego nic nie znaczą. Oszukał Pana Boga.
Kinga
2 lata temu
ŻYCZĘ ZDROWIA. Nawet, jakby człowiek tvn zachrowal, też życzyłbym zdrowia. Taka jest różnica między NAMI A WAMI...
wiolka
2 lata temu
Nie lubię semki.
Itriso
2 lata temu
Jacek Kurski wierzy w Boga, jest osobą religijną i ma do tego prawo. Zapewne większość ludzi z tej partii jest podobna (lub musi takich udawać). Tylko że problem jest taki, że oni swoje poglądy narzucają dla reszty społeczeństwa i to w niemądry i agresywny sposób (na przykład telewizja Kurskiego wielokrotnie mówiła o mordowaniu nienarodzonych dzieci). Dla przykładu gdy przed PiSem rządziły zarówno PO jak i SLD to nie narzucały dla ludzi żadnego światopoglądu. Jak ktoś chciał być religijny to taki był, a jak nie chciał to żył w inny sposób i nie miał z tego powodu żadnych strat. Najbardziej jednak śmieszne jest to, że wprowadzony przez PiS skrajny zakaz aborcji spowodował, że za niecałe 3 lata aborcja będzie legalna na żądanie, co na pewno nie miałoby miejsca gdyby PiS tej ustawy antyaborcyjnej nie ruszał. Po prostu opozycja pod postacią KO miała idealny pretekst, żeby zezwolić na całkiem legalną aborcję i to tylko z powodu przeciwwagi dla tego co zrobił PiS.
OscarW
2 lata temu
Ten pan ( bez szacunku ) właśnie czeka na spotkanie z Bogiem. Już wkrótce wytłumaczy się z miłości, której do wielu ( w tym lekarzy ) nie czuł. Z obłudy i nienawiści. Z pazerności, hipokryzji i nieumiarkowania w jedzeniu. Tam wszystko będzie jasne i odkryte. I żadne modlitwy już nie pomogą, nawet Kurskiego ( ha, ha ). Co posiejesz, to zbierasz...Warto być porządnym człowiekiem, panie Semka. Naprawdę warto...
gość
2 lata temu
Spoko gość ,wracaj Panie do zdrowia .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie