Trwa ładowanie...
Paww
|

Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)

266
266
Podziel się

Od wielu lat napięte relacje panują nie tylko między Kubą i Adamem Zdrójkowskimi. Rodzinne konflikty ze względu na politykę podzieliły między innymi Jacka i Jarosława Kurskich oraz Antoniego i Jana Pawlickich.

1
 / 11
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem i "ciche dni' Zdrójkowskich. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Bywa tak, że sukces bliskiego krewnego może być trampoliną do sławy jego bliskich. Nie jest to jednak gwarantem sukcesu i rozpoznawalności, bo pogoń za sławą może skończyć się życiem w cieniu popularnego rodzeństwa. Przekonał się o tym między innymi Kuba Zdrójkowski, który dopiero stosunkowo niedawno "oderwał się" wizerunkowo od Adama Zdrójkowskiego. Z najnowszego wywiadu aktora dowiedzieliśmy się, że rodzeństwo nie rozmawiało ze sobą przez... osiem lat. Dziś ich znajomość jest poprawna i bracia mogą liczyć na swoje wsparcie. Sława poróżniła również braci Kretów. Jarosław, będąc prezenterem pogody, zarzucał Jackowi, że ten chce wybić się na jego karierze.

Rodzinę potrafi poróżnić również polityka. Najbardziej znanym przykładem są bracia Kurscy, ale konflikt z poglądami eskalował również w rodzinie Antoniego Pawlickiego. Aktor od kilku lat nie rozmawia z bratem oraz wujem, którzy popierają Prawo i Sprawiedliwość.

Poznajcie resztę konfliktów gwiazd ze swoim rodzeństwem.

2
 / 11
Bracia Zdrójkowscy

Adam i Kuba Zdrójkowscy to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w polskim show biznesie. Choć duetowi wróżono wspólną karierę, to każdy z nich poszedł swoją drogą. Adam przez kilka lat grał w serialu "Rodzinka.pl", spotykał się z Wiktorią Gąsiewską i szybciej zdobył rozpoznawalność. Jego brat stosunkowo niedawno zaczął otrzymywać znaczące role w serialach. Adam Zdrójkowski w rozmowie z serwisem "Co za tydzień" opowiedział o relacji z bratem, która okazała się dość skomplikowana. Aktor wyznał, że przez osiem lat mieli "ciche dni". Bracia przestali nawet obserwować się na Instagramie. Adam podsumował ten czas jako niezbyt dojrzały, ale podobno obecnie łączy ich szorstka przyjaźń.

3
 / 11
Jacek i Jarosław Kurscy

W momencie, kiedy Jacek Kurski objął stanowisko prezesa Telewizji Polskiej, jego starszy brat zaczął kierować w jego stronę publiczne przytyki. Konflikt skłóconych politycznie braci rozgorzał między innymi na łamach "Gazety Wyborczej" (gdzie Jarosław pracuje) oraz we wpisach na Twitterze. Spór rozpoczął się od różnicy zdań w kwestii oceny Lecha Wałęsy... Choć obaj bracia Kurscy byli antykomunistami, z czasem obrali różne poglądy na zmiany w kraju.

4
 / 11
Harry i William

Konflikt między Williamem i Harrym najpewniej zaczął się od wywiadu, którego udzieliła Meghan Markle w 2019 roku. Była aktorka pierwszy raz przyznała publicznie, że życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie zawsze jest usłane różami. Słowa Meghan wpłynęły na brak zainteresowania mediów ich dyplomatyczną podróżą do Pakistanu. Harry odebrał to bardzo personalnie i poprosił o spotkanie starszego brata. William o rozmowie chciał poinformować swojego sekretarza, ale po otrzymaniu tej informacji Harry wycofał się z zaproszenia do rozmowy. Co było potem, wszyscy pamiętamy...

5
 / 11
Radosław i Cezary Pazura

Obecnie relacja Radosława i Cezarego Pazurów nie należy do najserdeczniejszych. Ograniczony kontakt mają nie tylko bracia, ale także ich żony. Edyta Pazura przyznała w social mediach, że młodszego brata męża widziała zaledwie kilka razy. Powód konfliktu między braćmi wciąż jednak oficjalnie owiany jest tajemnicą.

6
 / 11
Edyta Górniak

Edyta Górniak od wielu lat miała ograniczony kontakt z mamą. Pobyt w szpitalu Grażyny Jasik w 2018 roku na moment zbliżył je do siebie. Edyta w nie najlepszej relacji pozostaje jednak z siostrą Małgorzatą. Bliscy znajomi celebrytki twierdzili, że siostra była zazdrosna o Edytę i próbowała ją skłócić z mamą.

7
 / 11
Antoni i Jan Pawlicki

Od lat ze swoim bratem nie rozmawia również Antoni Pawlicki. Powodem są poglądy polityczne, które podzieliły całą rodzinę. W jednym z wywiadów Pawlicki wyznał, że przy wigilijnym stole będzie musiał przesiadywać z bliskimi, który popierają rząd "mający krew na rękach". Jego brat Jan Pawlicki od lat związany jest z telewizją publiczną. Był dyrektorem Jedynki TVP oraz pełnomocnikiem zarządu Telewizji Polskiej ds. Agencji Kreacji Filmów i Seriali. Jego poglądy polityczne popiera również ojciec Tadeusz oraz stryj Antoniego, Maciej Pawlicki, którzy rządy Prawa i Sprawiedliwości uważają za "mniejsze zło".

Z bratem nie rozmawiamy, ale nie z powodów politycznych, ale osobistych. (...) Mam wrażenie, że ojciec i stryj nie są zmanipulowani tak do końca, że ciągle uważają, że PiS jest mniejszym złem, bo chyba w Polsce od dawna głosujemy na mniejsze zło - powiedział Antoni w jednym z wywiadów.

8
 / 11
Jacek i Jarosław Kret

Jacek i Jarek Kret od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jarosław zerwał kontakt nie tylko z bratem, ale także z matką. Pogodynek zarzucał bratu, że ten próbuje wybić się na jego popularności.

Relacja bliźniacza bywa toksyczna. W relacji matka-syn, ojciec-córka w pewnym momencie trzeba odciąć pępowinę, by ta relacja nie stała się toksyczna. Podobnie jest w przypadku bliźniaka. Także trzeba czasem odciąć pępowinę, a może raczej rozerwać tę syjamskość, która z czasem się utoksycznia - powiedział Jarosław Kret w rozmowie dla "Sieci".

9
 / 11
Maciej Skrzątek

Maciej Skrzątek od wielu lat nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Szczególny żal ma do brata, który w dzieciństwie... znęcał się nad nim. O ich relacji opowiedział w wywiadzie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Tarot zabiera bliskich, takie jest powiedzenie między tarocistami. Chyba coś w tym jest. Osoby, które się tym zajmują, są samotne. Poświęcając się kartom Tarota, chcąc być jego przyjacielem, pożegnałem moją mamę, nie utrzymuję też kontaktu z bratem i ojcem. To jest ta cena. Brat znęcał się nade mną. Widzieliśmy się jakieś czternaście lat temu, zadał mi tyle bólu, że nie chcę widzieć tego człowieka na oczy. Nie jestem gotowy mu wybaczyć.

10
 / 11
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska przez wiele lat odcinała się od młodszego brata, Piotra "Pikeja". Do konfliktu rodzeństwa miała przyczynić się macocha Natalii, która faworyzowała o 13 lat młodszego chłopca, a swoją pasierbicę traktowała z dystansem. Rodzeństwo wzajemnie przerzucało się oskarżeniami w mediach. Pikej miał za złe siostrze, że ta nie wspiera jego raperskiej kariery. Do przełomu w ich relacji doszło w 2019 roku.

11
 / 11
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski przez wiele lat był skonfliktowany ze swoim przyrodnim bratem, Kubą. Zdaniem ich matki piosenkarz miał uważać, że przyrodni brat to nie jest do końca bliska mu osoba. Z czasem zmienił zdanie i zaangażował brata do swojego zespołu. Kuba przez kilka lat był inspicjentem na koncertach Ich Troje. Obecnie ich relacje są "poprawne".

KOMENTARZE
(266)
Lili
2 miesiące temu
Jaką zupę najbardziej lubicie ? U mnie ogórkowa wygrywa
Oll
2 miesiące temu
Akurat o Natalii i Pikeju napisaliście bzdurę, zreszta ona miała do niego anielska cierpliwość
Brat pat
2 miesiące temu
Ja też nie rozmawiam z bratem pitem
Gajowy
2 miesiące temu
Jak jedno umrze to albo lecą po spadki, albo żalują ze nie zdążyli sie pogodzić
Pilau
2 miesiące temu
Nawet tego nie czytam xD wrócę tu dla komentarzy xD
Najnowsze komentarze (266)
Annn
2 miesiące temu
Wszystkim tym, którzy narzekają na swoich rodziców, którzy ich wychowali jak umieli, do szkół posyłali, dawali opiekę medyczną, papu i dach nad głową, tym którzy tak bardzo narzekają na swe rodzeństwo ( wiedzeni chciwością, zazdrością i zapiekłą pamięcią o duperelach?) , gorąco polecam ksiązkę Pauliny Wilk pt. Lalki w ogniu. Mam nadzieję, ze po jej przeczytaniu nabiorą do siebie dystansu i poczują , choć na chwilkę wstyd. Wiele się o sobie i o życiu innych ludzi dowiedzą.
Annn
2 miesiące temu
Wam się, ludzie już całkowicie w d. poprzewracało? Czytam wypociny o tym, jak mamusia niektórych krzywdziła, bo czesciej po główce brata głaskała, jak to bidulka - dziewczynka kanapki musiała robić, jaką to krzywdę im rodzice robili, to .. etc, etc. Tym ludziom polecam wycieczkę do Indii. Odwiedźcie przerażajacą biedę dzieci wielkich miast- New Delhi, Bombaju , Kalkuty i jeszcze bardziej przerażającą biedę dzieci północnych i centralnych prowincji tego kraju . Zobaczcie , jak pracują kilkuletnie dzieci .Nie skomlą i nie domagają sie uwagi . Niedożywione w 1/ 3 ich populacji , mieszkajace na chodnikach w duzych miastach, a na wsiach cięzko pracujące. Bez opieki lekarskiej, bez szkoły. Sprzątają, sortują śmieci, pomagaja w jadłodalniach roznoszą herbatę w pociągach, sprzedaja gazety, owoce- bez taryfy ulgowej . Traktują swą pracę poważnie , na serio . Kilkuletni chłopcy prowadzą swe małe interesy . W jednej koszulce przez parę lat, w jednych obszarpanych portkach.
60+
2 miesiące temu
Ten Adam Zdrojkowski jest tak żenujący i irytujący że ciężko go oglądać. Te jego miny....
Jak Jaro i Le...
2 miesiące temu
A czy nie można sprawy załatwić raz a dobrze.
Mój nick
2 miesiące temu
Edyta Górniak chyba mocno przytyła.
Cenobiusz
2 miesiące temu
A ja się od wczoraj nie mogę porządnie wypróżnić. Pewnie dlatego, że zaniedbałem zjedzenia owoców w piątek... Ale nadrobiłem w niedzielę - duża gruszka, jabłko, pomarańcza i kilka śliwek - więc mam nadzieję, że dzisiaj, tj. w poniedziałek, wypuszczę porządnego kreta, może nawet lekko na ślizgu... Bo już mi burczy w brzuszku.
Czeslawa Mize...
2 miesiące temu
A wczoraj w magazynie GS-u w Kostomlotach przewrocil sie worek z zytem.
Niech spada
2 miesiące temu
Ja ze swoją jedna z sióstr tez nie utrzymuje kontaktu, to PiSowka tylko kasa dla niej się liczy. Pomogłem jej zarobić sporo kasy, kiedy już miała w banku sporo, zrobiła mi awanturę ze to nie było wystarczająco i co to za pomoc. Nawet dziękuje nie usłyszałem za lata pomocy…
karla
2 miesiące temu
a ja odkrylam, ze moj chlopak nagrywal przez okno rozebrane siasiadki z naprzeciwka jak chodzily po mieszkaniu... jestem zalamana. dziewczyny, wybaczylybyscie cos takiego?
Pffff
2 miesiące temu
A co to mnie obchodzi? Kogo obchodzi to czy ja gadam ze swoim bratem czy nie ?
Tytus
2 miesiące temu
Pazury teraz zaostrzą konflikt o schedę po matce
abc
2 miesiące temu
A gdzie ta tak bardzo rodzinna Dodzia?
Orka
2 miesiące temu
Czas na uczy pogody. I uczy nas wybaczać. W mojej rodzinie też nie było idealnie, ale doceniam fakt, że mimo okropnej biedy, mama sama wychowywała i wykształciła mnie i siostrę. Dawała sobie radę , choć harowała ponad siły . Tak, była niekiedy zła. Tak, niekiedy niesprawiedliwa. Ale my także kiedyś aniołami nie byłyśmy. Dzisiaj, kiedy mam swoja rodzinę rozumiem jej frustrację i jej wybaczam . Nie jojczę przed ludźmi, jaka to mamusia była niesprawiedliwa, bo młodszą siostrę, naturalną koleją rzeczy ! faworyzowała, a na mnie spadła część jej obowiązków. Nie kwilę, ze musiałam siostrze zmieniać pieluchy, zaprowadzać do przedszkola, robić kanapki do szkoły. Nie skowyczę ,ze byłam nie tylko jej siostrą, ale także opiekunką. Nie wyobrazam sobie tego,ze niektórzy nie potrafią wybaczyć i niekiedy zrozumiec swoich rodziców, czy rodzeństwo, choć od ich dzieciństwa mineło nieraz kilkadziesiąt lat! To jest chore.
Lolka
2 miesiące temu
Jak rodzice mają kilkoro dzieci to muszą być bardzo mądrymi rodzicami bo to na nich spoczywają relacje pomiędzy dziećmi i w ogóle między członkami rodziny.No ale nie oszukujemy się, często jest 2ka dzieci i tacy rodzice nie potrafią ułożyć tych relacji a co dopiero jak jest więcej tych dzieci..
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
9.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
8.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
7.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
6.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?
5.

"Nasz nowy dom". Ekipa wyremontowała SPALONY dom matki i syna. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania (ZDJĘCIA)

Tym razem dowodzona przez Katarzynę Dowbor ekipa programu "Nasz nowy dom" przybyła z pomocą mieszkającym w Elblągu matce i synowi. Ich strawiony przez pożar dom nie nadawał się do użytku.
4.

Gwiazdy na 100-leciu Warner Bros. Discovery: Małgorzata Foremniak, Anna-Maria Sieklucka, Sylwia Gliwa z wycięciami... (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w warszawskim KinoGram odbyła się gala wytwórni Warner Bros, której stulecie świętowała plejada polskich gwiazd. Furorę na salonach zrobiła kreacja Sylwii Gliwy, która podbijała ścianki w sukni z wycięciami.
3.

Dominika Gwit zabrała dwumiesięcznego synka do rodzinnej Gdyni. W ramach spaceru zafundowała sobie caffe latte (ZDJĘCIA)

Dwa miesiące temu Dominika Gwit została mamą. Celebrytka doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, żeby pokazać synkowi Gdynię, skąd pochodzi. Zabrała też chłopca do lokalnej kawiarni, gdzie "strzeliła" sobie kawkę.
2.

Tak mieszka Lara Gessler: drewniana kuchnia, dodatki w stylu boho i dżungla na tarasie (ZDJĘCIA)

Lara Gessler kilka lat temu uwiła sobie gniazdko na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka wraz z ukochanym i dziećmi. Celebrytka postawiła na przytulne wnętrza w stylu boho i dużo roślin. Zobaczcie, jak mieszka córka Magdy Gessler.
1.

Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie. Prawdziwa góralska willa (ZDJĘCIA)

Edyta i Łukasz Golcowie mają się czym pochwalić. Ich posiadłość położona jest w malowniczym Beskidzie Żywieckim i robi spore wrażenie. Dużo drewna i piękne widoki. Zobaczcie, jak mieszka para.