Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Jakie wykształcenie ma Antek Królikowski? Wspominała o nim nawet Joanna Opozda: "Nie chciałem być lekarzem ani księgowym"

137
Podziel się:

Opinii publicznej wydaje się, że wie już o Antku Królikowskim wszystko. A co z jego wykształceniem? Przed laty sam zabierał głos w sprawie swojej edukacji, a raz w starciu z internautami broniła go nawet Joanna Opozda. Będziecie zaskoczeni.

Jakie wykształcenie ma Antek Królikowski? Wspominała o nim nawet Joanna Opozda: "Nie chciałem być lekarzem ani księgowym"
Jakie wykształcenie ma Antek Królikowski? (AKPA)

Antek Królikowski funkcjonuje w świecie show biznesu praktycznie od dzieciństwa. Dziś jest aktorem z licznymi rolami na koncie, a jego prywatne perypetie zdobią nagłówki poczytnych portali. Wielu nie ma problemu z odpowiedziami na pytania, z kim się spotyka czy czym się zajmuje, jednak niektórzy mogą nie kojarzyć pewnego istotnego faktu z jego życia, jakim jest wykształcenie.

Tajemnicza sprawa wykształcenia Antka Królikowskiego

Figurujące w mediach informacje na temat tego, jakie wykształcenie ma Antek Królikowski, są zaskakująco obfite w nieścisłości. Według Wikipedii (wciąż jeszcze) mąż Joanny Opozdy jest absolwentem klasy filmowej XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, a o ewentualnych studiach nie zająknięto się w słynnej internetowej encyklopedii ani słowem.

Co ciekawe, inne źródła zawierają informację o tym, jakoby Antek ukończył także studia i to na Wydziale Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Tu też nie brak nieścisłości, bo jedni informują, że został absolwentem wspomnianej szkoły wyższej w 2011 roku, inni z kolei donoszą, że nastąpiło to... 6 lat później. Jaka jest więc prawda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt pomiędzy Opozdą i Królikowskim. Trudno się w tym połapać

Antek Królikowski o swoich osiągnięciach naukowych. Broniła go... Joanna Opozda

Skupmy się więc na faktach, a więc na tym, co o własnej edukacji mówił swego czasu Antek. Jeszcze podczas nagrywania 1. edycji programu "Agent - Gwiazdy" Królikowski wspomniał w trakcie jednego z zadań, że za czasów liceum nie należał do naukowej elity. W jednej z nagrywek przyznał wtedy, że od zawsze chciał zostać artystą, a jego średnia nie była szczególnie imponująca.

Z polskiego byłem najlepszy, z matmą zawsze miałem nie po drodze. Prawdę mówiąc, ja skończyłem liceum ze średnią 2.3, więc... Nigdy nie chciałem być lekarzem, nigdy nie chciałem być księgowym, zawsze chciałem być artystą - stwierdził wprost.

A co ze studiami? W archiwalnym wywiadzie dla Onetu padło stwierdzenie, że Antek "studiował reżyserię", a o wykształcenie aktorskie nigdy nie planował się nawet starać.

Nigdy nie poszedłem do szkoły teatralnej, ale, jak widzisz, dzisiaj grałem w jej murach - mówił z zadowoleniem w 2015 roku. Nie chciałem iść na studia aktorskie. Mnie w ogóle nie interesuje np. granie w teatrze. Interesuje mnie film i od najmłodszych lat chodziłem na castingi, żeby być jak najbliżej tego świata.

Ostatnim tropem w sprawie wykształcenia Antka są natomiast zapewnienia... Joanny Opozdy. Gdy ich miłość jeszcze kwitła w najlepsze, a jeden z internautów ośmielił się zasugerować, że Królikowski "nie poszedł na żadne studia", Asia stanęła w jego obronie.

Skończył studia filmowe - zapewniła wtedy w odpowiedzi Opozda.

W ostatnim czasie Antek nie poruszał już więcej tego tematu. Myślicie, że powinien?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(137)
Ech
2 miesiące temu
Mnie szlag trafia na ten nepotyzm. Moja serdeczna koleżanka z liceum zdawała trzykrotnie do szkoły aktorskiej. Dziewczyna ma niesamowity talent aktorski, pięknie śpiewa, wszyscy w naszym gronie przyjaciół byliśmy przekonani, że się dostanie. Nie dostała się. A taki typek nawet nie musiał próbować, bo on przecież "ma to" w genach.
Ja Ola
2 miesiące temu
Nie chciałem być lekarzem ani księgowym. Zapragnąłem być nikim.
Ania
2 miesiące temu
Przedszkolne 😆
Taka prawda
2 miesiące temu
On sam nie wie co ma skończone, niedawno pisali, że skończył szkołę filmową u Bogusława Lindy. Rodzice wpychali go do filmów, po znajomości dostawał role
klara
2 miesiące temu
Zdał maturę? Wątpię.
Najnowsze komentarze (137)
Lida
2 miesiące temu
Studia aktorskie to wielka klika. Dzieci aktorow itp bez talentu itd. Zwykli ludzie, ba5dzo utalentowani, ktorzy byliby cudownymi aktorami nie mają szans. Falsz i obłuda.
Mark
2 miesiące temu
Wyższe podstawowe 7 klas
Berlin.
2 miesiące temu
Większość to wykształcona za stodołą...
Zuza
2 miesiące temu
Nie Lubię go ale śmieszy mnie to ciagle powtarzanie kto jakie ma wykształcenie.. mam bardzo dobre studia dzienne ukończone i pracuję w sklepie odzieżowym.. koleżanka po szkole średniej ma świetną pracę biurowa wiec nie ma reguły! Zależy wszystko od szczęścia
Styks
2 miesiące temu
Czekam na te mądrale co zawsze mają ten sam argument "trzabyło studiować, uczyć się, edukować, poświęcać i co tam jeszcze żeby do czegoś dojść a nie zazdrościć". No i co no i g wychodzi na to że tacy jak ten opisany nic nie muszą im się należy.
Khayman
2 miesiące temu
To nie Antek jest mężem Opozdy, tylko Opozda jest żoną Królikowskiego - bo tylko z tego jest znana...
Mecenas
2 miesiące temu
Ale hejt...dzień w dzień nagonka. Koleś jest jaki jest, ale to jest karalne.
Anty Fan
2 miesiące temu
Antek jest absolwentem wydziału obsługi miotły i grabek ! To jego zawód !
Floki
2 miesiące temu
O przepraszam, jest zawód... Syn
Policjant
2 miesiące temu
Artysta?? Buahhha. No mając na uwadze rajd samochodowy po ziole to nawet może mówić o sobie "artysta" Bo chyba nie miał na myśli swojej pożal się Boże "twórczości"??
Ludzie
2 miesiące temu
Znowu o tym aktorzynie? Kogo to obchodzi?
Romek
2 miesiące temu
To tłumaczy brak rozsądnych i logicznych decyzji życiowych, brak wyciągania wniosków i uczenia się na błędach oraz bycie pośmiewiskiem.
elita
2 miesiące temu
bo wszyscy aktorzy to jedna rodzina nigdy się nie dowiesz z kim kto ma syna
Gość
2 miesiące temu
Nie jestem ani za nim ani za nią ale on wyjątkowo drażni lubi się bawić i tyle w temacie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie