Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Jakub Strzelecki z "M jak miłość" ZOSTANIE KSIĘDZEM! Tak dziś wygląda rozpoznawalny niegdyś aktor (FOTO)

146
Podziel się:

Jakub Strzelecki niegdyś grywał w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Teraz albo nigdy!" czy "Dwie strony medalu", jednak aktorstwo najwyraźniej nie było tym, z czym chciał związać swoją przyszłość. Teraz dowiadujemy się z kolei, że eksaktor niedługo zostanie księdzem.

Jakub Strzelecki z "M jak miłość" ZOSTANIE KSIĘDZEM! Tak dziś wygląda rozpoznawalny niegdyś aktor (FOTO)
Jakub Strzelecki przed laty grywał w popularnych serialach. Niedługo zostanie księdzem (AKPA)
bEKDQsHp

Jakub Strzelecki był przed laty jednym z tych aktorów, którym wróżono świetlaną przyszłość w branży. Nie tylko występował w popularnych produkcjach takich jak "M jak miłość", "Teraz albo nigdy!" czy "Samo życie", lecz także grywał na teatralnych deskach i powoli budował własną markę w mediach.

W pewnym momencie Jakub Strzelecki postanowił jednak wycofać się z show biznesu i zostać... księdzem. W 2014 roku porzucił aktorstwo na rzecz powołania i wstąpił do zakonu Ojców Bernardynów, gdzie figuruje dziś pod imieniem Tobiasz. Dwa lata później złożył pierwsze śluby zakonne, o czym informowały media.

bEKDQsHr
Zobacz także: Zakon to nie wyrok, może być wesoło!

Teraz z kolei dowiadujemy się, że wkrótce jego marzenie się spełni i faktycznie zostanie księdzem. W październiku zeszłego roku Strzelecki złożył śluby wieczyste, a w lutym przyjął sakrament święceń pierwszego stopnia. Co ciekawe, Bernardyni prowadzą swój oficjalny fanpage na Facebooku, dzięki temu wiemy, jak dziś wygląda rozpoznawalny niegdyś aktor.

bEKDQsHx

Warto wspomnieć, że Strzelecki to nie jedyny taki przypadek w polskim show biznesie, bo przed nim podobną decyzję podjął Maciej Czaczyk, uczestnik "Must Be the Music" i aspirujący muzyk. On z kolei wstąpił do zakonu po wydaniu debiutanckiej płyty, również poświęcając karierę na rzecz powołania.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Jakub Strzelecki. Bardzo się zmienił?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKDQsHy
bEKDQsHz
bEKDQsHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Michu
4 miesiące temu
Przystojny facet, ale kiedy on niby był "rozpoznawalnym aktorem"?
Marian
4 miesiące temu
Good-looking man! 😍 Powodzenia na nowej drodze zycia
Aga
4 miesiące temu
Jego życie skoro tak czuje to niech się realizuje
bEKDQsHT
Jjjj
4 miesiące temu
Wszystkiego dobrego i niech go Bóg prowadzi.
:)
4 miesiące temu
Fajnie, że odnalazł swoje powołanie :)
Najnowsze komentarze (146)
Ola
4 miesiące temu
Monikk A gdzie w tym wszystkim jest Bóg i nauki Jezusa? Opowiadacie swoje świadectwa, które tak naprawdę nikomu, do niczego są niepotrzebne. Prawdziwy naśladowca Jezusa powinien świadczyć o Bogu i Jego Synu, Jezusie Chrystusie. Nabywanie wiedzy i poznawanie prawdziwych nauk o naszym zbawicielu, Jezusie, które zawarte są w Słowie Bożym, to daje nam gwarancję zbawienia - Ewangelia Jana 17:3. Biblia oznajmia: ,,BŁOGOSŁAWIONY TEN, KTÓRY CZYTA I CI, KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW TEGO PROROCTWA I PRZESTRZEGAJĄ TEGO, CO W NIM JEST NAPISANE.....Objawienie 1:3. Niestety, z naukami pochodzącymi ze Słowa Bożego jest na bakier. Takie nauki jak:ogniste piekło, czyściec, duszę nieśmiertelne, czy życie pozagrobowe, nie mają potwierdzenia w Biblii. Szatan nie boi się Kościoła ani kapłanów, ponieważ to jest jego przynęta, którą zwodzi ludzi. Jak widać bardzo się jemu to udaje. Szatan nienawidzi tych, którzy starają się żyć według prawdy Słowa Bożego i trzymają się tych. nauk, które Ono głosi. Takich właśnie diabeł chce ,,pożreć".- 1Piotra 5:8.
Aurora
4 miesiące temu
Jak on mi się kiedyś podobał.. szok! Bardzo przystojny mężczyzna, szkoda 😜
mua
4 miesiące temu
łatwa kasa za nic, heh. dobrze wykombinował.
Optymistka
4 miesiące temu
Chłopaku przemyśl to, chociaż mnie nic do tego.
Willa
4 miesiące temu
Niesamowite myślę że zaistnialby w filmie. Ale skoro taka jego wola to jego wybór.
Gosc
4 miesiące temu
Przynajmniej bedzie mial stabilna prace😏
Haha
4 miesiące temu
Znowu botowe kom. I te polubienia 😂 .
zxcvb
4 miesiące temu
Pierwszy raz go na oczy widzę... taki był rozpoznawalny ;)
bEKDQsHL
Koko
4 miesiące temu
Pamietam go z roli w serialu o powstaniu Gdyni.Grał swietnie i był bardzo przystojny.😄zastanawiałam się co się z nim stało , ze nigdzie go nie widać.
DORZE I NIE D...
4 miesiące temu
Szkoda, myślę że będzie robił coś wartościowego nap. pomagał zagubionej młodzieży.
Teww
4 miesiące temu
A kogo gral?
frania
4 miesiące temu
Ja tego gościa w ogóle nie kojarzę
Ewa
4 miesiące temu
Żenujące, jak potrafimy hejtować. Fajny człowiek, odnalazł swoją drogę. Pozostaje życzyć mu wszystkiego najlepszego na każdy dzień. Niech mu Bóg błogosławi.
Monikk
4 miesiące temu
Mam też przy sobie moją ulubioną książeczkę ukochanej❤️babuleńki Marii Simmy"Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi", tam są opisane każde spotkania, prośby dusz, relacje, opis różnych sytuacji. W książce są opisane wypowiedzi dusz czyśćcowych, macie podane czarno na białym jak jest. Możecie wypierać prawdę z waszej podświadomości ale zderzenie się z tą dla was niewygodną prawdą po waszej fizycznej śmierci będzie nieuniknione.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKDQsIE
bEKDQsIF
bEKDQsIG
bEKDQsIH
bEKDQsII
bEKDQsIn